Skocz do zawartości
  • 0

mikolajpod

Pytanie

Nazwa: Giant Terrago 3 (2008)

Data dodania: 01 październik 2013 - 20:19

 

Giant Terrago 3 rocznik prawdopodobnie 2008 po kilku modyfikacjach. Praktycznie została tylko rama, sztyca, kierownica i mostek :) Jeszcze nie ważyłem, ale postaram się to zrobić. Kosztował mnie razem z wymianą części pewnie ponad 6000 zł. Wiem, że to dużo ale nie miałem wyboru i musiałem składać.Specyfikacja:•rama Giant Terrago 3•amortyzator Rock Shox Reba Pushlock•manetka przód Shimano XT SL-M770 •manetka tył Shimano XT SL-M770•pancerze i linki Shimano XTR z końcówkami KCNC red•suport Shimano XT •Przerzutka przód Shimano XT FD-M771•przerzutka tył Shimano XT RD-M786•łańcuch Shimano XT CN-HG94•Kaseta Shimano SLX CS-HG81•Korba Shimano SLX FC-M660•hamulec przód Avid Elixir R•hamulec tył Avid Elixir R•tarcze Avid G3CS Clean Sweep 160mm•śrubki do tarcz Avid•Pedały SPD Shimano PD-M520 •Siodełko Kellys Ultraform Pro Race•chwyty Esi Grips Chunky•rogi KCNC BE2 red•koszyk Elite Custom Race white/red•Kierownica Giant•Mostek Giant•sztyca Giant•zacisk sztycy Giant•podkładki Giant•top cap Giant•koła:piasty Novatec D711/D712 redobręcze DT Swiss XR400 blackszprychy Sapim D-light black/rednyple DT Swiss Prolock Hex redzaciski Novatec red•opony Kenda Karma 2.0•dętki schwalbe 26x2” XX-Light

 

 

Zobacz rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...