Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Nazywam się Kuba, jestem z Warszawy. Jestem właściciele dwóch miejskich kółek i korzystam z nich głównie jako metodę dojazdu do pracy.

 

Dla przyjemności również jeżdżę na dwóch kołach, ale dodatkowo mają silnik i solidnego kopa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uzytkowników forum. Nazywam się Marcin, obecnie studiuję w Rzeszowie. Jazda na rowerze, a także majsterkowanie przy nim od dłuższego czasu jest moją pasją. Mam nadzieję, że udzielanie się na Waszym forum pomoże mi rozwijać moje zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam na imię Jacek.

Rowery jak na razie nie są moją pasją ale mam zamiar nad tym upośledzeniem popracować.

Prawda jest taka że mam cukrzycę i lekarz zalecił mi kupić rower . Mam śmigać dwie godziny dziennie albo będę musiał brać insulinę.

Wybór jest chyba oczywisty ; a zatem jestem .

Mam zamiar dowiedzieć się od was wszystkiego , bo w sprawach rowerowych jestem kompletnym laikiem. Owszem , jeździć umiem ale ostatni rower o którym mogę powiedzieć że był mój to " kolarzówka " bez przerzutek ( jakieś 30 lat temu )

W międzyczasie jjeździłem trochę na Giancie od brata , Gary Fisherze od syna i na Banshee od kumpla ( to była jazda ! )

Teraz chcę mieć własny rower i od tego zaczniemy.

Tymczasem pozdrawiam i życzę szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jak ostatnia świnia posty piszę od kilku dni a przywitać się ni chuchu.

Siemanizacja wszystkim jestem Tolas a mój rower to Author Insctinct 29er.

Życzę wam dobrze i niech noga wam dobrze podaje.

Reprezentuje Śląsk, Zabrze.

Edytowane przez TolaLuka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Kłania się Tomek z Łodzi.

Po wielu latach przerwy wróciłem do jazdy na rowerze (trochę dla wygody - rozkopana Łódź, a trochę dla sportu). Śmigałem na pożyczonym b'twin z pełną amortyzacją i 26" kołami. Teraz przesiadam się na czołg - 20kg góral również na 26" kołach... Chcę zmiany na coś fajniejszego i lżejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Pisze z Poznania i mówią na mnie Jagodzinio... W życiu mialem 2 rowery, jeden Girardengo, zakupionu ok 1994 roku, przeżył 15 lat, obecnie jeżdżę na Kellys Scarpe. Lubie wycieczki szlakami leśnymi po 40-80 km dziennie - półdniowe. Obydwa jakoś sobie radzą (radził) z moimi 100 kg :).

 

p.s.

Witam w szczególności ludzi którzy beda mi pomagac swoją wiedza i doswiadczeniem bo wiele rzeczy wole zrobic samemu, niz dac komus do zrobienia za co weźmie sporo kasy. Witam również ludzi z moich okolic - pewnie niektórych z Was mijałem na trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, wita się Kasia z Warmii, a może Mazur.

Uwielbiam Specialized, osobiście mam Hardrocka i śmigam nim sobie po warmińskim lesie 5 razy rzadziej niż bym chciała, bo praca, bo dom, bo angielski, bo czasem trzeba tez spać ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...