Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pozdrawiam wszystkich. Mieszkam w Australii ale pochodze z Gdyni. Jako student PG nalezalem do klubu rowerowego Antymoto I przejechalem sporo kilometrow w Polsce, Anglii, Rumunii I Bulgarii. Po studiach wojsko, praca, rodzina, emigracja czyli nic w temacie rower. Dopiero w 2007 ponownie zostalem wlascicielem roweru I nadrabiam straty. Dolaczam do forum by poznac fajne trasy po Polsce I Europie. W Australii nabijam kilometry glownie na jazdach do pracy I krotkich do jednego tygodnia wycieczkach.

Andrzej, Melbourne Australia

 

 

 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich mam na imie Tomasz. Po długim czasie powróciłem do jady na rowerze dokładnie chyba mineło 8 lat kiedy ostatnio jechałem. Zacząłem od odnowienia starego roweru górala i czekam do wiosny żeby go docierać. Spodobała mi sie jazda na powrót i mam nadzieje że tak pozostanie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Po ponad dwóch latach przerwy od MTB - na rzecz szosówki, doszedłem do wniosku że jednak wole grube koła.

Ogólnie na rowerach - tak bardziej ambitnie, jeżdżę od 2010r. Przez ten czas miałem kilka przerw - spowodowanych kontuzjami i innymi wydarzeniami w życiu.

Teraz śmigam kiedy mogę i kiedy pozwala mi na to taki mały roczny człowiek, który pojawił się w moim życiu :)

Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie Grójec i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, forumowiczów. Trafiłem tu w "przeddzień" zakupu nowego roweru. Swój stary bicykl TREK 850 Mt Track rocznik 1996 chciałbym wymienić na nowoczesny rower uniwersalny, czyli crossowy. Myślę, że znajdę tu dużo wiedzy.  Pozdrawiam wszystkich i LwG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jestem z Bydgoszczy i od lat jeżdżę na różnych rowerach. Uwielbiam długie wyprawy z sakwami ... Próbowałem w ostatnim sezonie swoich sił na szosie, jednak szosa chyba nie dla mnie ;-) Będę szukał czegoś bardziej uniwersalnego. Pozdrawiam wszystkich ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Na imie mam Paweł. Od 2004 do 2010 roku jezdzilem tylko w dol i dla mlodego czlowieka byla to duza frajda. Obecnie zakupilem XC i jestem bardzo zadowony z faktu, ze po 8 latach wsiadam znowu na rower z takim samym usmiechem na twarzy jak dawniej. Jako ciekawostke dodam, ze w zeszlym roku zbudowalem zjazdowke, ktora po ukonczeniu budowy sprzedalem na rzecz wlasnie cross country. Witam raz jeszcze milosnikow i miloscniczki.

Edytowane przez Koralowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Mam lat 28. Za sobą mam kilka wycieczek jednodniowych po 4-5 dni, w tym jedną zagraniczną. Ostatnio jeżdżę coraz mniej ,ale to z braku towarzystwa, nikt się nie kwapie do jazdy na rowerze :(. A tu z kolei wszyscy jadą na maratony i nie ma tempa takiego pomiędzy. Na wycieczkach tutaj jeździło większość tempem wyścigowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Poznania. 

Mam 29 lat, kilka rowerów za sobą - czas na coraz bardziej świadome wybory związane z jazdą na 2 kołach ;) 

Drugiego dnia wiosny pięknie pada u nas śnieg. 

Opony w samochodzie już kupiłem letnie ( spokojnie jeszcze nie przełożyłem :) ), hak + bagażnik zakupione i zamontowe.  

Jedyne co mi pozostało przed sezonem to wymienić starego Cannondale na coś nowszego - i tutaj upatruje pomocy w Was ;) 

Edytowane przez Masak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...