Skocz do zawartości

[Tematy] przyklejone w dziale 'sprzedam'.


Rekomendowane odpowiedzi

Ostrzeżenie za caps-lock i brak stosowania "Zasad...", no i nie ten dział. Ja też miałem przyklejony temat w dziale 'sprzedam' i nie widzę w tym nic złego. Jeśli będe znów coś sprzedawał to też przykleję temat. Ty piszesz, że to jest nie fair, a ja poświęcam swoj prywatny czas aby na forum panował ład i porządek, i uważam, że świat się nie zawali, jeśli sobie przykleję jeden temat na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile można kilka słow konstruktywnej krytyki ...

 

Ostrzeżenie za caps-lock i brak stosowania "Zasad...", no i nie ten dział.

hmm IMO uwagi, które nie wnoszą do tematu głównego a Ty jako osoba z "władzą" pokazujesz tylko, że na każdym kroku wytkniesz userowi jego "wielkie" winy czy aby to nie małostkowe :confused:

 

Ja też miałem przyklejony temat w dziale 'sprzedam' i nie widzę w tym nic złego. Jeśli będe znów coś sprzedawał to też przykleję temat. Ty piszesz, że to jest nie fair,

IMHO nie jest

a ja poświęcam swoj prywatny czas aby na forum panował ład i porządek, i uważam,

Hmm czy ktoś Ciebie do tego zmusza ?? ...

to podobnie jak w życiu publiczym [ politycznym] ktoś piastuje publiczne stanowisko ale że przy okazji "wykręci lody na boku" to tylko cicho sza ... :wink:

 

że świat się nie zawali, jeśli sobie przykleję jeden temat na forum.

Owszem nie ... Ba nikomu korona z głowy nie spadnie ...

Ale ...

 

Podobnie nikt Nas szarych userów również nie zmusza do uczestnictwa w życiu forum ...

Każdy z nas lubi tu zaglądać i tworzyć w jakiś sposób to miejsce... [ pisząc mniej lub bardziej mądre posty :030: ]

 

IMO każdy przynajmniej chciałby widzieć pozory "równości" jak to praktycznie na każdym forum ma miejsce ..

 

 

Driver jak bys byl modem to tez bys sobie przyklejal tematy. Ja osobiscie nic do tego nie mam. Pozdrawiam

Taaa polej jeszcze wazelinki ... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Rany ludzie dajcie na luz, ostrzerzenie sie nalezalo juz za samego caps-locka , a umieszcznie tematu w złym dziale tylko ugruntowało te decyzje ja bym zrobił to samo - tym bardziej że na forum nie jesteś od wczoraj.

Co do przyklejania tematów to wybacz ale nie rozumiem co cie az tak w tym boli :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

hmm IMO uwagi, które nie wnoszą do tematu głównego a Ty jako osoba z "władzą" pokazujesz tylko, że na każdym kroku wytkniesz userowi jego "wielkie" winy czy aby to nie małostkowe <_<

 

 

Czyli nie powinienem poprawiać działu i nazwy tematu, które były niezgodne z regulaminem? Po co więc uprawnienia moderatora forum?! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

nie ma się co kłócić i dyskutować. Chlopaki odwalają kawał dobrej roboty, a wy tego nie doceniacie, tylko wytykacie jakieś dziecinne "przyklejanie postów". Przykre.

 

Dają ostrzeżenia i śmiem wątpić, że popełniają błędy, bo z zasadami każdy musi się zapoznać podczas rejestracji i jest ta informacja umieszczona w widocznym miejscu w ramce!! Gdzie? A sprobujcie się zarejestrować jeszcze raz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

powiedz mi, co Cię tak boli z tymi opłatami? wcześniej wypisywałeś jakieś ironiczne pierdoły o stworzeniu forum "zbiorka pieniedzy", a teraz znowu wyjeżdżasz..? Boli Cię to, że administratorzy za DARMO utrzymywali to forum przez tyle miesięcy, pomagali rozwiązywać wszelkie problemy techniczne i teraź jedynie PROSZĄ O POMOC w utrzymaniu łącza? Nikt nie żąda pieniędzy od nikogo. Tak samo ze skryptem forumowym. Żadne pieniądze z tych zbiórek nie idą do prywatnej kieszeni, ani tym bardziej mojej, bo ja ich szczerze mówiąc nawet nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...