Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe


Alvaren

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BikerFG

70 zeta to znowu nie tak malo, biznes dla nich tez mimo ze mniejsza kwota :twisted: zreszta co ja Ci bede gadal nt. marketingu :roll: wspolniczko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie zakupiłem w sklepie arnik.ip-no.com amora i musze przyzanc ze sklep jest profesjonalnie prowadzony wysmienity kotakt i ceny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu dałem się ponieść zimowym modernizacjom mojego bike'a ;) Jako "ofiarę" wybrałem sklep internetowy mojego nowego Przyjaciela Arniego arnik.ip-no.com. Ceny w Jego sklepie są bardzo konkurencyjne w stosunku do pozostałych sklepów w sieci. Powiem wręcz, że 90% towaru ma najtaniej w sieci, a pozostałe 10% można wytargować tak, że będzie taniej niż gdzie indziej :D Ogólnie mówiąc: TO NAJTANSZY SKLEP ROWEROWY W INTERNECIE!!

Jako, że z natury (tylko odnośnie rowerów :P ) jestem człowiekiem bardzo niezdecydowanym Arni miał ciężki orzech do zgryzienia. Jednakże zawsze bardzo szczegółowo i dokładnie odpowiadał na moje pytania mailowe lub gg'owe. Męczył się ze mną parę dobrych dni zanim ostatecznie zdecydowałem się na to co bym chciał. Szybkie zamówienie komputerowe, parę potwierdzeń, wpłata na konto i czekamy na przesyłkę. Po 3 dniach listonosz puka do drzwi z paczką :-o Przesyłka bardzo dobrze zapakowana (co się bardzo liczy w przypadku zamówienia delikatniejszych rzeczy jak np obręcze). W środku dokładnie taki towar jaki zamówiłem, w idealnym stanie technicznym i wizualnym, dodatkowo koperta z rachunkiem za części i podziękowaniami za zakupy. Nic dodać nić ująć!!

Kończąc polecam wszystkim sklep Arniego arnik.ip-no.com. Kupicie tam wszystko co jest niezbędne do waszego roweru i nie pozbędziecie się całego majątku z portfela, a dodatkowo będziecie mogli wymienić parę zdań z Profesjonalnym Sprzedawcą i Bikerem!! :D

 

Arni, My Friend!! Już niedługo znowu będę robił zakupy u Ciebie :grin: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NETBIKE

Juri prosze a kiedy to była u mnie policja??

Nie masz żadnych dowodów na to.

Pokaż protokół policyjny z tego zdarzenia, jak możesz takie coś pisać??

Kupowałeś u nas coś wogóle??

 

Jakim prawem tak piszesz.

Udowodnij swoje słowa!!!! :evil:

 

Bede czekał na wyjaśnienie sprawy, zastanów sie co ty mówisz, kazdy może sprawdzić, zadzwonić na policje i dowiedziec sie ze nie było u nas ani razu policji, pragne to podkreslic,

wystarczy wejsc na innekonkurencyjne forum aby sie przekonac czy ktos musial policje wzywac zeby sprzet odebrac

 

z poważaniem

Adam Krawczyk

własciciel www.netbike.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kiedys ksywa gary

też potwierdzam , że arnik jest wporządku.....też tam kupowałem conieco , krótki czas dostarczenia , wśrodku kartka z podziękowaniem za zakupy .... no i tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj po ponad tygodniu dostałem paczkę z Cyklotura, nie było w środku kartki z podziękowaniem za zakupy, ale towar taki jak zamawiałem, solidnie zapakowany i zabazpieczony, frimowa taśma itd. Kontakt też był dobry, telefoniczny jak i meilowy :grin:

 

Pozdrawiam załogę Cyklotura i dziękuję za udane zakupy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad tydzień to trochę długo, mogli by bardziej dbac o klienta

Typowe polskie zchowanie : jak jest dobrze to trzeba ponarzekać , bo mogło by być lepiej.Narzekanie u nas należy do dobrego tonu. :niach: :twisted: :cool: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale częśc z tych towarów była dostępna "od ręki" a chyba na dwa czy trzy trzeba było czekać do max.3 dni roboczych... ale mieli tam jakiś problem z dostawą... zamówienie złożyłem w sobotę, czekałem do piątku na realizację i właśnie w piątek wysłali i dzisiaj o 16 przyszła paczuszka :grin: bardziej paczucha :P :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem po pierwszych netowych zakupach :P oczywiście http://arnik.ip-no.com :D

Wszystko fachowo, szybko i w ogóle jestem bardzo zadowolony :) nawet moja mama zadowolona, bo wcześniej panika że ja przez neta kupuje :D Przesyłka przyjechała kurierem (tak to się nazywa? ) w ładnej skrzyneczce (albo pudełku jak kto woli)

Polecam i jak kiedyś będę miał znów kase na części to na pewno skorzystam ponownie :)

Pozdro ArniK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem po pierwszych netowych zakupach :P oczywiście http://arnik.ip-no.com :D

Wszystko fachowo, szybko i w ogóle jestem bardzo zadowolony :) nawet moja mama zadowolona, bo wcześniej panika że ja przez neta kupuje :D Przesyłka przyjechała kurierem (tak to się nazywa? ) w ładnej skrzyneczce (albo pudełku jak kto woli)

Polecam i jak kiedyś będę miał znów kase na części to na pewno skorzystam ponownie :)

Pozdro ArniK

 

THX :oops: Zapraszam innych, by tez sprobowali ;-) Pozdrowerek dla WAS wszystkich :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NETBIKE

Juri dalej sie nie oddzywa, a nadal prosze o wyjasnienie tego oszczerstwa

 

proszze forumowiczow o oddzew w tej sprawie, zapewne nikt z tego forum u nas jeszce nie kupowal, wcale sie nie dziwie, po czyms takim tez bym sie nie zdecydowal na zakupy,

 

chce jeszcze raz wyjasnic i bede to robil do skutku, NIE BYLO U NAS NIGDY POLICJI, bede czekal na tego tchurza JURI'ego, moze bedzie mial tyle odwagi aby odpisac na moj post, chociaz watpie, mamy tylu zadowolonych klientow, ale zawsze musi sie znalesc jeden ktoremu cos ni e pasuje.

 

moze bedzie ciezko przekonac ludzi ale zapraszam na zakupy www.netbike.pl

pytajcie i negocjujcie ceny, zjedziemy na sam dół

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem, zanim Juri skomentuje swój post: mnie się wydaje, że jemu nie chodziło o interwencję policji, tylko o interwencję w ogóle (czyli przypuszczalnie sam interweniował). Przynajmniej ja tak zrozumiałam... ale może źle zrozumiałam :cool: :?:

Pozdrówko wtrącone :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG
To może ja się wypowiem, zanim Juri skomentuje swój post: mnie się wydaje, że jemu nie chodziło o interwencję policji, tylko o interwencję w ogóle (czyli przypuszczalnie sam interweniował). Przynajmniej ja tak zrozumiałam... ale może źle zrozumiałam :cool: :?:

Pozdrówko wtrącone :-) .

 

wg mnie nie ma co gadac co sie komu wydaje co Juri myslal itp. bo robi sie jeszcze wieksze zamieszanie, jak chce niech sam sie odezwie.

ja w NETBIKE nie robilem zadnych zakupow, nie jest wykluczone, ze cos u nich kupie w przyszlosci.

czesto jest tak, ze wiara jest nieobiektywna i jak sie tylko komus cos nie spodoba to juz jedzie po kims na calej linii i robi komus niezly chlew (poprostu sa juz tacy ludzie i nic sie na to nie poradzi). najlepiej jak sie wypowiedza dwie strony i zakoncza temat. na razie widac tylko, ze padly ostre slowa i tyle, wcale sie nie dziwie, ze przedstawiciela NETBIKE "krew zalewa".

 

pozdro.

 

 

ps. do "Cyklotur" nietorzy tez mieli uwagi i twierdzili, ze ta firma jest nierzetelna, ja robilem u nich zakupy i wszystko bylo ok. za to z inna mialem problemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To ja napisalem ze sklep NETBIKE prowadzi oszust-juz wyjasniam. Kupowalem u niego rame project x za kwote 400 zlociszy, ktorej nie chcial wyslac, a pieniadze mial przelane na konto Ten gosciu ma niezle z glowa nie tak Dopiero po interwencji pal wyslal I taka byla historia

 

 

To napisał kolega Juri, wiec moze ja zle zrozumialem al enapisal ze byla u nas olicja i dopiero potem wyslalismy paczke, chce tylko prosic zeby to udowodnil, jesli ma jakies potwierdzenie z policji to sie zamkne, nie widze problemu, wlasciwie to po takim zgloszeniu musi miec nr sprawy karnej, wiec bardzo bym proil o to.

 

Chyba że jest to straszna bzdura to wtedy kolega Juti nie bedzi emial zadnych dowodow, wyjdzie na to ze sciemniaj, nie wiem dlaczego to napisal, bede z niecierpliwoscia wyczekiwal jego ypowiedzi :D

 

POZDRAWIAM :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To ja napisalem ze sklep NETBIKE prowadzi oszust-juz wyjasniam. Kupowalem u niego rame project x za kwote 400 zlociszy, ktorej nie chcial wyslac, a pieniadze mial przelane na konto Ten gosciu ma niezle z glowa nie tak Dopiero po interwencji pal wyslal I taka byla historia"

 

W którym miejscu występuje w tej wypowiedzi słowo: Policja ?? Nie widzę tam takiego słowa, ani nawet podobnego. Występuje słowo "pal" ale to raczej nie oznacza "policja".

 

Odbiegamy od tematu. Kończę wątek o tej sprawie! Temat brzmi "OPINIE o Internetowych Sklepach Rowerowych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniesmacza mnie kulawa ortografia pana z NETBIKE.........

Jak mozna tak kaleczyc polska mowe ? brrr...........same bledy, jakby autor zakonczyl edukacje na krawezniku w wieku lat 10-ciu. Zgroza.

Jakos nigdy nie mialem przekonania do osob beszczeszczacych ojczysta mowe.......ale to pewnie tylko moje "widzimisie", ze jakosc mowy [ rowniez i pisanej ] ma scisly zwiazek z poziomem kultury.......na pohybel !

 

w ameryce powiedzieliby, ze gosc "sucks"

 

niedbaly i niedouczony w jezyku = nierzetelny w interesach :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą, Riker, w 100%...

Wogolę wiele osób na forum robi straszne błędy, nie tylko ortograficzne ale i gramatyczne. Gubi wiele liter, pisze bez składu i ładu... Czasami aż ciężko zrozumieć o co chodzi w wypowiedzi...

 

LUDZIE!! Czytajcie to co napisaliście przed naciśnięciem "Wyślij"!!!!

 

To tak OT... Już nie będę... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi się wydaje że to taka internetowa natura...każdy niech pisze jak chce ale z jako taką kulturą... zwracanie uwagi nie ma sensu....

 

poza tym adminie myślę że lepiej było by aby można było aktualizować post kiedy tylko się komu podoba a nie tylko przez 10 minut od czasu kliknięcia "wyślij"...

 

może zagłosujemy nad moją propozycją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja postów jest możliwa tylko w ciagu 10 minut po napisaniu postu i tak pozostanie. Ta opcja jest po to, żeby dokładnie sobie przemyśleć to co chce się napisać, a nie bezsensownie stukać w klawiaturę co ślina na język przyniesie i nabijać niepotrzebnie posty, a potem zmieniać je co chwila. Myślę, że 10 minut to wystarczający czas na ewentualną modernizację postu.

Jeśli jednak popełniłeś błąd i nie zdążyłeś tego zmienić w ciągu 10 minut to zawsze możesz prosić o zmianę któregoś z moderatorów lub adminów.

 

Ta sprawa była już poruszana kilkukrotnie. Wszyscy wiedzą jak jest i dlaczego tak jest i nikt nie wnosi już pretensji. Możesz sobie głosować ile chcesz ale w tym przypadku nie zostanie to rozpatrzone...

 

Poza tym nie odbiegaj od tematu postu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...