Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe


Alvaren

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że kilka osób poleca tutaj EXTREME SHOP aka Bike-Arena, zamówiłem u nich 27 kwietnia siodełko, tego samego dnia którego zostało wystawione na allegro. Potwierdziłem emailem chęć zakupu i przelałem kasę tego samego dnia. Do dziś nie mam siodła, pisałem do nich przez gg to powiedziano mi abym pisał email z reklamacją, napisałem więc email. Nie mam żadnego potwierdzenia fizycznej wysyłki przedmiotu, firma ma kilka nazw, dane do wpłat są zupełnie inne niż adres firmy, niestety bardzo to wszystko zakręcone, nawet nie wiadomo z kim się rozmawia. Jestem ciekaw jak się sprawa rozstrzygnie bo 100pln im nie podaruję, a niestety na tym konkretnie zamówionym modelu siodła bardzo mi zależy (wtb rocket V race). Póki co, negatyw! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się już więcej, według sklepu paczka została skradziona na poczcie, zaproponowano mi zwrot gotówki albo poczekać aż zamówią nowe siodła i wtedy wyślą do mnie ponownie paczkę. Wybrałem drugą opcję bo w tej chwili bardziej zależy mi na siodle niż na czasie. Zobaczymy ile to może w tej chwili potrwać, chociaż sprzedawca twierdzi, że już zamówili siodło i wyślą je po dostawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od nie dawna dostałem bzika na punkcie jazdy na rowerze a moje zakupy rozpocząłem w www.nartyrowery.pl.

Rower jaki zakupiłem to Merida Matts 40-D i jestem w pełni usatysfakcjonowany jeśli chodzi kwestię roweru.

 

Sklep okazał się najbardziej przystępny z ofertą na rynku internetowym.

Z plusów krótki czas realizacji zamówienia bo tylko 4 dni czekałem na rower oraz profesjonalne podejście obsługi oraz serwisu do Klienta.

A dużym atutem jest karta rabatowa, którą uzyskałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie Kross A6 z 2008r. W bardzo dobrej cenie (2100) mają ten rower 2 sklepy internetowe:

http://www.mudserwis.com - jak wyczytałem z forum sklep ma dobrą opinie, ale niestety mają tylko kolor czerwony.

http://www.rowery.shop.pl - nic nie znalazłem na forum na temat tego sklepu i akurat u nich jest czarna rama.

Niech ktoś się wypowie na temat tego 2 sklepu, bo chcialbym już zamówić rower lecz nie jestem pewien do końca.

DooMsDay'owi sie już pewnie nie przyda, ale ktoś inny może będzie szukał

 

1. rowery.shop.pl, a właściwie

PHU BMX SC

BRONISŁAW WODZIAK & BOGUSŁAW WODZIAK

ul. Legionów 178

43-500 Czechowice-Dziedzice

pisze o tym dlatego, że móżna ich znależć na miliard sposobów, tu pare z nich, żeby znaleźć przez forumową wyszukiwarke

http://www.rowerysklep.pl/

http://www.rowery-sklep.pl/

http://rowery.shop.pl/

http://marketon.pl/forsis/

na allegro jako: PHU-BMX-SC: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=12098257

 

imo warto przeglądnąć powyższe strony bo ceny mogą mięć różne w różnych miejscach, tak było u mnie, różnica 100 PLN

 

Kupiłem u nich Levela A2 (przez http://www.rowerysklep.pl/), wszystko przebiegło bezproblemowo i szybko (wiecej pisze na: http://www.forumrowerowe.org/index.php?sho...mp;#entry582028, kontakt mailowy i telefoniczny też bardzo dobry, więc jak najbardziej polecam.

 

2.http://www.mudserwis.com

rozważałem też kupno u nich, ale nie mieli akurat tego modelu, natomiast kontakt mailem super, no i te negocjacje naprawde działają. Pare wiadomości wymieniłem z p. Michałem i ostatecznie zaproponował mi naprawde niezłe upusty, wiec od tej strony też jak najbardziej polecam.

 

oba moim zdaniem powinny natomiast zmienic/poprawic skrypty sklepów

jakbyście mieli problem z niedziałającymi linkami lub niewyświetlaniem sie elementów, coś jak w tym linku: http://img297.imageshack.us/img297/3619/mudserwisfail.png

to przestawcie sobie język jaki przeglądarka wysyła do serwera, na polski (np w Firefox: Edit -> Preferences -> Content -> Languages)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja od lat kupuje w www.rowery.com.pl tam kupiłem pierwszy rower potem drugi i trzeci... Profesjonalny serwis na miejscu, super ceny a przy tym bardzo dobra obsługa. Wchodzisz do sklepu a sprzedawcy już wie czego ci potrzeba :P sklep idealny ! przynajmniej jak dla mnie :) zapomniałem dodać że posiadają NA MIEJSCU ogromny asortyment co jest dla mnie bardzo ważne w jednej paczce dostaje wszystko co mi potrzeba ! nie trzeba zamawiać z 10 innych sklepów ani czekać aż to ściągną z magazynu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam www.sklep.rowery.com.pl

Dobre ceny,a juz najbardziej to zaskoczyli mnie promocją na buty Scotta.

Kupiłem za 199zł buty warte dwa razy tyle :D

Dobry kontakt.

Widać,że zależy im na kliencie,starają się jak mogą :)

Przesyłka dobrze zapakowana,dostałem nawet katalogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wybieram sie niedlugo w podroz a niewiele rzeczy posiadam ( a wlasciwie sporo sie posypalo)

od pare dni tylko kupuje i zamawiam kurierem lub poczta priorytetem ( wzaleznosci jak bardzo potrzebuje danej rzeczy)

ogolnie wypas, kurier na drugi dzien,priorytet pobraniowy poczty tez

 

kolega zafascynowany sprawnoscia dzialania postanowil zamowic pare rzeczy

wybral sklep - cyklotur.pl

w piatek zamowilismy, potwierdzenie na maila klikniete (tego samego dnia zamawialem cos dla siebie i paczke mialem w pon o 10tej)

dzisiaj mamy srode a ja dostaje e-mail z cyklotur.pl ze przesylka nie moze byc zrealizowana bo nie maja jednej z rzeczy :D

 

niefart kumpla czy szybkosc dzialania sklepu ? (btw dostalem kupione w poniedzialek na allegro rzeczy wyslane priorytetem juz wczoraj) ;]

 

ooooooooooook

 

dostalem odpowiedz z cyklotur

maja chlopaki racje

 

trzeba zerknac na status produktu ,przy 2 produktach mielismy zielona ciezarowke czyli 'jest na miejscu' a w jednym 'dostawa 2-3 dni'

no i okazalo sie ze nie ma niestety

 

kumpel zrezygnowal ,sklep dostaje ode mnie neutrala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Ostatnio kupowałem trochę części w XTRaBike.pl nowego roweru trochę gratów było i oczywiście wybrałem sobie łańcuch no i sklep wysłał nie ten co powinien. Wiadomo każdemu może się zdążyć, luz. Po paru mailach dogadaliśmy się no i odesłałem łańcuch kochaną pocztą która nie dostarczyła przesyłki. Ta wiadomość o zagubionej przesyłce bardzo mnie irytowała po paru wiadomościach otrzymałem odpowiedz, przesyłka się znalazła na poczcie podobno kolesiowi nawet awizo nie zostawili. Koszty przesyłki pokrył sprzedawca w końcu to on się pomylił. Mam nadzieję że takiej zamoty już nigdy nie doświadczę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Jestem niebotycznie wqr... W połowie sierpnia kupiłem u Ciclo_Sport_JJ na Allegro ( błąd bo poza aukcją i nie mogę wystawić negatywa a ten byłby murowany ) całą grupę 105 2x10 + kable Dura-Ace. Paczka przyszła po 2 dniach tyle, że bez kabli :) Myślę - no ok zdarza się. Piszę do nich mejla, przepraszają i za 3 dni mam kable w domu :) Zaczynam składać wszystko i okazuje się, że przednia manetka jest 3 :thanks: a nie 2-u biegowa. Znowu piszę mejla - Proszę odesłać na adres domowy niejakiej Pani Joanny ( troche dziwne ) i odeślę mi 2-biegową. Mija tydzień manetki nie ma. Pisze mejla co jest ?? Zero odzewu. Dziś dostałem paczkę a w niej ta sama manetka, którą odesłałem @%$#$#@ !!!! Myślałem, że mnie krew zaleje. Jutro dzwonie do sklepu i na robie takiego hałasu że .....

 

Nigdy nie miałem takich scen a tu masz babo placek. Jednym słowem szkoda gadać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym ze swojej strony polecić sklep www.ciclosfera.pl

Kupowałem już u nich parę rzeczy i nie mam żadnych przykrych doświadczeń.

Naprawdę pełny i rzetelny kontakt, żadnego ściemniania, czy zbywania. A i ceny mają atrakcyjne, zwłaszcza jeśli ktoś może odebrać na terenie Warszaawy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja ze swego doświadczenia mogę polecić rower.com.pl - często tam robię zakupy. O ile oczywiście można mówić o tym, że zakupy rowerowe się robi często;) Mają spory wybór rowerów i akcesoriów do nich, duże zdjęcia no i - co dla mnie ma znaczenie - wygodny system wyszukiwania: po marce, rodzaju roweru, cenie itp. Zawsze byłam zadowolona z transakcji, więc polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Nie jestem pewny czy dział i temat wybrałem odpowiedni, ale pasował on wg mnie najdokładniej.

 

Nasunęło mi się pytanie, odnośnie zakupu nowego roweru.

 

Czy kupując rower katalogowy, a więc złożony już w pełni, czy istnieje w sklepie możliwość wymiany jakiś komponentów? Interesowałaby mnie zmiana korby ze 175 na 170mm (170cm wzrostu).

 

Jak sprzedawcy pochodzą do takiego tematu? Chętnie wymienią pojedyncze podzespoły, załóżmy 1-2, bo przecież nie pół roweru?

 

PS Prócz takiej korby, chciałbym wymienić pedały na 540, z 505, które to są zamontowane już na początku (choć akurat te najważniejsze nie są), kierownicę i ewentualnie mostek - wiadomo, pozycja najważniejsza na rowerze.

Z innej strony, na ile też warto wymieniać taką korbę, czy te 5mm, no w sumie 10mm całkowitego rozstawu stóp robi duża różnicę? Dodam, że na ogromnej kadencji mi nie zależy, siła nacisku też jest czasem potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie jestem pewny czy dział i temat wybrałem odpowiedni, ale pasował on wg mnie najdokładniej.

 

Nasunęło mi się pytanie, odnośnie zakupu nowego roweru.

 

Czy kupując rower katalogowy, a więc złożony już w pełni, czy istnieje w sklepie możliwość wymiany jakiś komponentów? Interesowałaby mnie zmiana korby ze 175 na 170mm (170cm wzrostu).

 

Jak sprzedawcy pochodzą do takiego tematu? Chętnie wymienią pojedyncze podzespoły, załóżmy 1-2, bo przecież nie pół roweru?

 

PS Prócz takiej korby, chciałbym wymienić pedały na 540, z 505, które to są zamontowane już na początku (choć akurat te najważniejsze nie są), kierownicę i ewentualnie mostek - wiadomo, pozycja najważniejsza na rowerze.

Z innej strony, na ile też warto wymieniać taką korbę, czy te 5mm, no w sumie 10mm całkowitego rozstawu stóp robi duża różnicę? Dodam, że na ogromnej kadencji mi nie zależy, siła nacisku też jest czasem potrzebna.

Nie wszędzie się chcą w to bawić- ja kupowałem GT i zamienili mi to co chciałem- po odliczeniu części które wzięli.Jesli Cie to zainteresuje podaje adres: www.rower.com.pl

 

Jeżeli ktoś poszukuje wygodnego roweru do jazdy po mieście i szeroko pojętych okolicach polecam rowerki Gazelle, które można obejrzeć na stronie www.chillride.pl

Te gazelle nie wygladaja najgorzej, jednak pewnie je w holandii składaja, bo zbyt tanie to one nie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Macie jakieś doświadczenia ze sklepem rower.com (sklep.rower.com) nie mylić z rowery.com.pl

 

Mają dość fajne ceny (po zarejestrowaniu) ale jakoś tak dziwnie ubogo mi ta strona wygląda.

 

To pokaż mi te fajne ceny, bo w każdej podkategorii (poza rowerami) widnieje informacja:

Nie znaleziono produktów
. Jeżeli tak starają się o klienta, jak o swoją ofertę online, to pozostaje życzyć ci szczęścia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę mają nieciekawą.

 

Ale np. Cube Hardtail Attention model na 2010 rok kosztuje tam 2469zł a wszędzie indziej 2599zł.

 

Z ciekawości złożyłem tam zamówienie i zadzwonił do mnie gościu z informacją, że rower na mnie czeka.

 

A przy okazji okazało się, że firma jest z Krakowa, tak więc przejadę się do nich, zobaczę co i jak i dam znać :)

 

pozdrawiam

 

Niestety w Krakowie mają tylko biuro a rowery chodzą z magazynu gdzieś z wielkopolski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę mają nieciekawą.

 

Ale np. Cube Hardtail Attention model na 2010 rok kosztuje tam 2469zł a wszędzie indziej 2599zł.

 

Z ciekawości złożyłem tam zamówienie i zadzwonił do mnie gościu z informacją, że rower na mnie czeka.

 

A przy okazji okazało się, że firma jest z Krakowa, tak więc przejadę się do nich, zobaczę co i jak i dam znać :)

 

pozdrawiam

 

Niestety w Krakowie mają tylko biuro a rowery chodzą z magazynu gdzieś z wielkopolski.

Tyle to ja sam zdążyłem zauważyć, że mają podane ceny rowerów. Ale co z resztą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...