Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe


Alvaren

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep: ottlik.pl

Opinia: Pozytywna

Zamawiałem błotniki, pomimo pomylenia pomylenia adresów (dostałem nie te co zamawiałem- mail do nich później telefon od bardzo miłej pani która uprzejmie wyjaśniła że panie na poczcie pomyliły i że mam wysłać błotniki temu kto je zamawiał, on przyśle mi a oni zwrócą koszty) nadal pozytyw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: www.centrumrowerowe.pl

Opinia: pozytywna

Mimo, iż moje zamówienie w rezultacie nie doszło do skutku z powodu przedłużających się prac z uaktualnianiem softu strony internetowej, to jednak wystawiam opinię pozytywną. Powód jest bardzo prosty - dobry kontakt i jasno postawiona sytuacja oraz błyskawiczny zwrot gotówki po anulowaniu zamówienia.

 

Sklep: www.rower.com.pl

Opinia: negatywna

Opinia dotyczy sklepu stacjonarnego w Rudzie Śląskiej, a nie ich działalności internetowej, której nie znam. Opinia jak najbardziej negatywna spowodowana fatalnym podejściem do klienta. Na podanie sprzedawcy dokładnej specyfikacji sprzętu jaki potrzebowałem dostałem odpowiedź - "wszystko tam leży, niech sobie Pan poszuka". Cóż chyba jak sie prosi o coś konkretnego to po to jest sprzedawca, żeby nam pomóc to znaleźć (to jednak nie supermarket samoobsługowy tylko specjalistyczny sklep). Co gorsza dostęp do miejsca, gdzie ów sprzęt leżał był zastawiony kartonami więc szukanie było bardzo utrudnione (po 5 minutach przedzierania się po prostu zrezygnowałem). W sklepie widać też było tworzącą się kolejkę i tylko jednego sprzedawcę, a tymczasem 3 osoby z obsługi siedziały sobie przy komputerkach, zajadając w najlepsze kanapki. Panowie z rower.com.pl rozumiem, że lwią część waszych zarobków są zamówienia internetowe, więc może lepiej będzie jak po prostu zamkniecie sklep stacjonarny. Po 15 minutach spędzonych w sklepie i praktycznie zerowej pomocy ze strony obsługi stwierdziłem, że potrzebne mi części zakupie gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: colex-rowery.pl

 

Opinia: Pozytywna

 

 

Kupiłem tam przez internet rower, pojechałem go odebrać osobiście i był jak w opisie. Sprzedawca już przez telefon podał mi wszystkie pozytywy i negatywy tego roweru (w końcu kupowałem jeden z tańszych modeli) i to zupełnie szczerze. Sprawdził się rower w 100% a odzież którą później kupowałem wysłali na czas i jest dobrej jakości. To jest dobry sklep :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: bikeplanet.pl

 

opinia: neutralna

 

Kontakt ze sklepem ok. Cena kół które kupiłem 640zł - w internecie można dostać 50zł taniej. Spytałem czy coś spuszczą z ceny albo dorzucą dzwonek/dętke - odpowiedź "nie bo to już okazja". Czekałem, aż do sklepu przyjedzie osoba która może mi te koła sprzedać z 10 min także obsługa bez rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: rowertour.com

Ew. sprzedawca na allegro: rowertour-com

 

Opinia: negatywna

 

Zadzwonilem do nich we wtorek zeby dowiedziec sie czy opony sa realnie na stanie (aukcja allegro) poniewaz koniecznie potrzebuje ich przed weekndem, dostalem odp ze tak i jak kupie teraz to wyjda nastepnego dnia rano i na 1000% bede je mial najpozniej w piatek. Zadzwonilem do nich przed chwila, najpierw kazano mi zadzwonic za pol godz bo kolega od zamowienia nie byl obecny, teraz dostalem informacje ze 'opony zostana wyslane w poniedzialek rano'. Z zamowienia oczywiscie zrezgynowalem.

 

Niepowazny sklep, odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujący: edi7777

 

 

Klient kupił koła Mavic Crossride Disc 6 śrub w cenie 639,90 (jeśli można w internecie kupić je za 589,90 proszę link). Chciał zapłacić kartą choć nie pytał czy jest to możliwe. W magazynie głównym terminal pojawił się dopiero wczoraj, dlatego został poproszony o przywiezienie gotówki, tym bardziej, że nigdzie nie ma informacji o płatności kartą.

 

Ocena: neutralna.

 

PS. Post z przymrużeniem oka, wynikający z rozgniewana opinią uzytkownika edi7777

 

Sklep: bikeplanet.pl

 

opinia: neutralna

 

Kontakt ze sklepem ok. Cena kół które kupiłem 640zł - w internecie można dostać 50zł taniej. Spytałem czy coś spuszczą z ceny albo dorzucą dzwonek/dętke - odpowiedź "nie bo to już okazja". Czekałem, aż do sklepu przyjedzie osoba która może mi te koła sprzedać z 10 min także obsługa bez rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: skleprowerowy-duda.pl

Opinia: Bardzo negatywna!

 

Zamówiłem u nich rower, cena bardzo atrakcyjna, ale model również sprzed 4 lat, więc uznałem, że taka jest ona uzasadniona. Pomyślałem, że prawdopodobnie chcą zwolnić magazyny. Wykonałem telefon do sklepu, dowiedziałem się, że rower jest fabrycznie nowy, może wymagać jedynie przesmarowania. Zamówiłem. Przyznam, że mimo tej rozmowy miałem jakieś podejrzenia, bo rabat wynosił koło 30 % i spodziewałem się mimo wszystko może jakiejś ryski. To co zostało do mnie przysłane, jako nowe, wyglądało gorzej niż mocno eksploatowany 10 letni rower. Lakier w wielu miejscach zdarty do aluminium, przerzutka cała obdrapana, śruby pokryte rdzą, linki pokrzywione, nie wiem, rower chyba trzymali gdzieś na złomie i sobie o nim po paru latach przypomnieli. Dodatkowo zapakowany fatalnie, jakieś pozory zabezpieczenia folią bąbelkową stworzyli, ale rower był zapakowany w jakieś pudło z odzysku, które miało dziury wielkości pięści (SIC!). Reasumując - nie spodziewałem się, że w cywilizowanym kraju zdarzają się takie rzeczy. Inna sprawa, że gdyby przez telefon powiedziano mi jak rower wygląda, a nie wciskano kit, prawdopodobnie i tak bym go wziął gdyby obniżono jeszcze trochę cenę, a tak moje rozczarowanie, a za razem zaskoczenie było jeszcze większe, bo naprawdę co innego powiedziano mi przez telefon. Radzę omijać ten sklep szerokim łukiem.

 

Sklep: erowery.pl

Opinia: Pozytywna -

 

Zamówiłem u nich rower, który mieli na stanie, co potwierdziłem przed zamówieniem telefonicznie. Po tygodniu bez wieści, zadzwoniłem dowiedzieć się co z wysyłką, osoba z którą rozmawiałem grzecznie poinformowała, że dostanę wiadomość na maila gdy rower zostanie wysłany. Podczas następnych telefonów dowiedziałem się, że czekają na dostawę i nie wiedzą kiedy ona będzie, a roweru nie ma na stanie. Po dwóch lub trzech tygodniach (nie pamiętam dokładnie ile to trwało) zrezygnowałem z zakupu, z czym nie robiono żadnych problemów. Mimo to na plus temu sklepowi należy się, że udzielają bardzo przyzwoitych rabatów, dają fajne gratisy, poza tym obsługa też jest dobra, jedynie ta synchronizacja sklep stacjonarny - sklep internetowy szwankuje. Mimo, że do transakcji nie doszło, myślę że mogę polecić ten sklep, głównie ze względu na wspomniane rabaty i gratisy oraz obsługę zarówno telefoniczną jak i mailową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: Flybike.pl

zakup: stery vp alu 90g (czerwone:))

opinia: pozytywna

 

Doskonały kontakt z klientem - pełna informacja dotycząca towaru, całkowita zgodność zakupu z opisem, błyskawiczna wysyłka. .

Od niedawna jestem na miejscu więc po kolejny zakup wybiorę się osobiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupowałem korbe M-590 i wyglądało to tak:

 

ctbike.pl

Towar oznaczony jako dostępny, ale było inaczej. Plus za szybki kontakt i zwrot pieniędzy. Minus za wystawianie jako dostępne towarów których nie mają w sklepie.

Opinia: neutralna

 

flybike.pl

To samo co wyżej. Towaru brak, a wystawiony jako dostępny. Na plus szybki kontakt.

Opinia: neutralna

 

cyklotur.com

Anulowałem zamówienie, bo mają problemy z wysyłkami. Dobry kontakt i szybki zwrot.

Opinia: neutralna

 

xtrabike.pl

Kupowałem opony Schwalbe Smart Sam 26/2.25 i klucz do korby. Szybka wysyłka, wszystko jak zrealizowane jak należy.

Opinia: pozytywna

 

t-bike.pl

Tutaj w końcu kupiłem korbe. Cena dobra 239 zł. W czwartek zamówiłem, a w sobotę jechałem w góry, więc zależało mi na szybkiej wysyłce. Jeszcze w czwartek wysłali w piątek była u mnie. Bardzo dobry kontakt. Polecam.

Opinia: pozytywna

 

sparrow-bike.pl

Kupowałem kasetę HG-50 i łańcuch HG-53. Szybka wysyłka i dobry kontakt.

Opinia: pozytywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sklep: JoyRide.pl

 

Towar oznaczony jako dostępny. Szybki kontakt mailowy, chciałem się upewnić co do jednego szczegółu. Dostałem informacje, że towar jest taki jaki potrzebuję, 4 godziny później złożyłem zamówienie. Po około 2 dniach okazało się, że towaru już nie ma. Spytałem więc, o dostępność podobnego, nieco droższego produktu. Otrzymałem informację, że jest dostępny i otrzymałem 5% rabat w związku z zaistniałą sytuacją. Odpisałem, że w takim razie zamawiam ten droższy. W odpowiedzi dostałem informację, że udało im się zamówić jeszcze kilka sztuk pierwszego towaru i mogą mi go wysłać. Już mailowo złożyłem zamówienie, wciąż 5% rabatem. Przesyłka pobraniowa DHL doszła w miarę sprawnie. Czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, trwało to dłużej, ale było taniej.

 

Opinia: (mimo wszystko) pozytywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: rowertour.com

ocena : negatywna

 

 

trudności z komunikacją, nie odpowiadają na maile, po 6 dniach od złożenia zamówienia dowiedziałem się ( po mojej ingerencji ), że produktu nie ma na stanie sklepu, i czy mogę poczekać jeszcze na dostawę ( kiedy-nie dowiedziałem się), czy zwrot środków, oczywiście to drugie, mija drugi dzień a przelewu jak nie ma tak nie ma; niepoważni, olewający klienta ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyklo-70

Długą historię miałam z tym sklepem, ale mimo wszystko polecam. Chciałam zakupić u nich rower, damkę miejską na raty i jak się okazało owa opcja nie była jeszcze wtedy dostępna, ale za kilka dni zostałam poinformowana, że już działa i miałam okazję być pierwszą klientką, korzystającą z rat Żagiel u nich. Z rowerem wstrzymałam się jeszcze kilka dni, ponieważ musiałam obgadać z mamą sprawę rat no i w tym czasie ktoś wykupił mi ostatnią miętową 16' (prawie się popłakałam :icon_mrgreen:) , o czym zostałam od razu poinformowana, ale pan zaproponował mi taki sam rower, ale z rocznika już 2012, który miał być dostępny za tydzień, toteż złożyłam zamówienie dzień później. Na rower się troszkę wyczekałam, bo do sklepu trafił nie za tydzień, a za jakieś dwa. Zaraz po tym jak przyszedł dostałam informację, że już mi go pakują, a za jakiś czas, że wysłali. Jak się potem okazało, rower przyszedł bez pedałów, ale po zgłoszeniu pan przeprosił i za dwa dni przyszły priorytetem. To co bardzo mi się spodobało to wzorowy kontakt, profesjonalne podejście, uprzejmość w stosunku do mnie - no tutaj bym dała celujący. Paczka była ładnie zapakowana i generalnie wszystko w porządku.

W zasadzie rower nie był mi potrzebny już, od zaraz, więc tutaj akurat miałam sporo cierpliwości, szkoda tylko, że przyszedł 10 maja, a nie dzień wcześniej w moją osiemnastkę, bo w końcu to mój prezent był :D.

Ocena: pozytywna (4/6)

 

Bike Belle

Tutaj też nie obeszło się bez dłuższej historii. To taki mały, słodki, kobiecy sklepik z akcesoriami rowerowymi, wzięłam od nich koszyk wiklinowy, dzwonek i pokrowiec na siodełko i żeby troszkę zaoszczędzić wybrałam odbiór osobisty. No i po wcześniejszym umówieniu się jadę zadowolona na ul. Przewóz 2, trafiłam od razu, ucieszona, że tak szybko poszło, ale jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, iż pod tym adresem znajdował się kompleks budynków, jakieś płoty, nie płoty, robotnicy, żwir, piach, błoto, zapach opon. Jakże musiałam groteskowo wyglądać biegając tam 40 minut w szpilkach, wśród robotników, wchodziłam pytałam, wszędzie wielkie oczy, nikt nie wie. Już w pewnym momencie łzy mi naszły do oczu (sic!). Potem wpadłam na genialny pomysł, żeby do nich zadzwonić. Pan wytłumaczył mi dosyć dokładnie jak mam iść i w końcu trafiłam, odebrałam koszyk i dzwonek, a pokrowca nie było. Za to bardzo miła kobietka mi go potem przywiozła do mieszkania. Nie podoba mi się u nich to, że o każdy przedmiot musiałam pytać drogą mailową (wymiary, producent), bo na stronie znajduję się w większości tylko opisy dot. tego jakież te akcesoria są słodkie, zero konkretów.

Ocena: pozytywna (3/6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowerowy.com

ocena : pozytywna

 

 

Potwierdzam to co pisze Andrew. W rowerowy.com nigdy nie miałem problemów, zawsze szybko i sprawnie. Stan na stronie taki sam jak w magazynie. Generalnie mój

ulubiony sklep ze względu na asortyment, ceny, obsługę i menu sklepu internetowego. A do tego rzetelni i uczciwi doradcy (w stylu, nie bierz se pan tego, bo to szajs, lepiej wziąć to, bo tańsze i lepsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: t-bike.pl

zakup: Kross Trans Siberian

opinia: pozytywna

 

Kontakt telefoniczny bardzo dobry. Wysyłka towaru błyskawiczna. Możliwość śledzenia przesyłki poprzez stronę UPS. Po zaksięgowaniu pieniędzy rower następnego dnia był już u mnie. W pełni profesjonalne podejście do klienta. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sklep: www.centrumrowerowe.pl

Opinia: pozytywna

Mimo, iż moje zamówienie w rezultacie nie doszło do skutku z powodu przedłużających się prac z uaktualnianiem softu strony internetowej, to jednak wystawiam opinię pozytywną. Powód jest bardzo prosty - dobry kontakt i jasno postawiona sytuacja oraz błyskawiczny zwrot gotówki po anulowaniu zamówienia.

 

Sklep: www.rower.com.pl

Opinia: negatywna

Opinia dotyczy sklepu stacjonarnego w Rudzie Śląskiej, a nie ich działalności internetowej, której nie znam. Opinia jak najbardziej negatywna spowodowana fatalnym podejściem do klienta. Na podanie sprzedawcy dokładnej specyfikacji sprzętu jaki potrzebowałem dostałem odpowiedź - "wszystko tam leży, niech sobie Pan poszuka". Cóż chyba jak sie prosi o coś konkretnego to po to jest sprzedawca, żeby nam pomóc to znaleźć (to jednak nie supermarket samoobsługowy tylko specjalistyczny sklep). Co gorsza dostęp do miejsca, gdzie ów sprzęt leżał był zastawiony kartonami więc szukanie było bardzo utrudnione (po 5 minutach przedzierania się po prostu zrezygnowałem). W sklepie widać też było tworzącą się kolejkę i tylko jednego sprzedawcę, a tymczasem 3 osoby z obsługi siedziały sobie przy komputerkach, zajadając w najlepsze kanapki. Panowie z rower.com.pl rozumiem, że lwią część waszych zarobków są zamówienia internetowe, więc może lepiej będzie jak po prostu zamkniecie sklep stacjonarny. Po 15 minutach spędzonych w sklepie i praktycznie zerowej pomocy ze strony obsługi stwierdziłem, że potrzebne mi części zakupie gdzie indziej.

To prawda o rower com, podejście do klienta w sklepie stacjonarnym mają bardzo chłodne, nieprzyjemne i olewające. Też tego doświadczyłem

A póki co, jestem wkurzony na Formickiego,zakupiłem 3 rzeczy na allegro, tydzień już czekam na paczkę i nic... Napisałem, zero odzewu... Bez sensu takie zakupy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: Madrower

Allegro: www_madrower_pl

Ocena: pozytywna z minusem :)

 

Zamówiłem na allegro siodełko - Kellys Mirage 2012 - kupione i zapłacone 8 czerwca - piątek. Sposób dostawy - list - priorytet. Cały piątek brak kontaktu mejlowego że towar wyszedł - jedynie lakoniczny mejl z automatu że zamówienie przyjęte itd. Poniedziałek - cisza - brak towaru u mnie - napisałem mejla - cisza. Do końca dnia - towar nie dojechał - brak kontaktu - napisałem kolejną wiadomość. Wtorek = odzew jest - mejl z przeprosinami - towar niestety zszedł był ze stacjonarnego sklepu i właśnie go dla mnie ściągają i wyślą środa/czwartek - bardzo przepraszają.

Czwartek - dzisiaj - siodełko wyjeżdża do mnie - kurierem żeby było na jutro - przepraszają ponownie.

Jak dla mnie ok - naknocili - przeprosili - jeszcze poszli na rękę - posłali kurierem zamiast pocztą. Jedyne do czego można mieć pretensję to to - że nie poinformowali od razu

 

Sklep: Biketires.pl

Ocena: pozytywna

 

Zamówiłem oponę Geax Saguaro+dętka z promocji - wysyłka do paczkomatu. Realizacja tego samego dnia - dostałem chyba ze 6 mejli w temacie dodatkowych szczegółów samej opony oraz dostawy. Towar dotarł na 2gi dzień. Żadnych problemów - bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: www.rowery-wilex.pl

Opinia: Pozytywna

 

Zakupiłem rower Kross Level A6 2011 w dobrej cenie u nich. Zamówienie złożyłem po meczu POL-RUS po północy czyli 13.06.2012. Rower został przygotowany i wysłany tego samego dnia przed południem i dotarł to mnie dziś 14.06.2012 o godzinie 15. Rower zapakowany porządnie i generalnie wszystko w porządku.

Dodam, że miałem obawy co do sklepu, szczególnie po przeczytaniu zamkniętego już tematu na tym forum, dotyczącego tego sklepu (większość opinii negatywna). Postanowiłem zaryzykować i nie żałuję. Ryzykowałem, bo tego roweru w moim rozmiarze nigdzie indziej już nie było.

 

Sklep: cyklotur.com

Opinia: Pozytywna

 

Kupowałem tam półtora roku temu części za ponad 1500zł, do roweru, który sobie składałem. Wtedy była dostępna opcja czatu ze sprzedawcą, co było bardzo pomocne dla mnie. Niestety już ta funkcja nie jest dostępna, albo nie mogłem jej znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep allegro: www_obibok_net

Opinia: negatywna

 

Kupiłem dwa lusterka Zefal Dooback (prawe i lewe), zapłaciłem z góry. Po 10 dniach (i to po mojej interwencji) otrzymałem wiadomość, że nie mają towaru na stanie (prawego lusterka), bo są problemy u dystrybutora. Wniosek - sprzedają towar wirtualny. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: mudserwis.com

Opinia: pozytywna

 

Zamówiłam opony przez ich stronę, opony maxxis. Zamówienie poszło w piątek 14:30 bez zakładania konta u nich, po godzinie 16 miałem już maila z numerem listu przewozowego. Poniedziałek popoludniu kurier zapukał z oponami,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

stylowerowery.pl z Wrocławia

opinia: negatywna

obsługa: poniżej krytyki (wyrzucili mnie ze sklepu po wytknięciu oszustwa).

Uważajcie na nich!

 

Chciałem się podzielić z Wami doświadczeniami z remontu bardzo starego roweru. Kupiłem rok temu ponad 30letnią gazellę Toer Populair męski we Wrocławiu. Rower był tani i w bardzo zapuszczonym stanie, ale jeździło się na nim rewelacyjnie. Objechałem wyspę Borholm:) Lakier, chromy wszystko lekko podrdzewiałe, siodełko choć wygodne bardzo zniszczone, kierownica z hamulcem zintegrowanym lekko pordzewiała, generalnie wygląd opłakany. Postanowiłem go wyremontować. Przed remontem wstawiłem najpierw rower do serwisu StyloweRowery i zrobiłem przegląd, tam się dowiedziałem że rower ma około 40lat. Kupiłem osłonę lańcucha i tylnego koła. Po serwisie rower o dziwo zaczął jeżdzić gorzej. Stuki w korbie, i generalnie coś było nie tak. Postanowiłem że wyremontuję rower sam, i przeznaczyłem sobie na to pół roku...na spokojnie:) Po rozłożeniu na części pierwsze okazało się, że łożysko w korbie nie ma trzech kulek, choć było skręcone szczelnie i tak że siłowałem się pół godziny z rozkręceniem. Serwisant zapomniał...zdarza się nawet najlepszym;) Ale okazało się że korba została zamieniona na nową i to o mniejszą. Pomijam fakt, że oryginalna choć stara (nie była zardzewiała) miała ażur z wyciętą gazellą (logo) a nowa to taka najzwyklejsza. Serwisant zamianił choć nie musiał, domniemuję że w dobrej wierze;) Rozkręciłem dokumentując cały proces fotograficznie, i każdą część z osobna piaskowałem i lakierowałem w lakierni, rama widelec przedni i tylni to koszt z piaskowaniem we Wrocławiu około 200zl. Chromowanie kierownicy i hamulca następne 200zł, niektóre części musiałem dokupić. I tu napotkałem na pewne problemy

smile.gif

Postanowiłem że zakupy zrobię w sklepie Stylowe Rowery Wrocław w którym robiłem przegląd i montowałem osłony. Sprzedawca powiedział że części na pewno będą pasować, ale !!! najlepiej żeby to ich serwis je montował. Rower miałem już w częściach więc musiałem złożyć go sam. Kupiłem kierownicę, tylny widelec, błotniki, nowe łożyska. Poinformowałem sprzedawcę że chciałbym mieć możliwość zwrotu towaru, jeśli jednak okaże się, że części nie pasują. Powiedział nie ma problemu, byle był paragon. Nie wiedziałem że stare gazelle mają o drobinę inne wymiary ( różnice kilku milimetrowe, co przy stali jest różnicą nie do obejścia) , tzn. szerokość rozstawu śrub bagażnika, długość błotników, inne łożyska!!! Towar postanowiłem zwrócić, oczywiście z paragonem. Niestety, choć nie miał śladów użycia prócz otwartego opakowania (worki) sprzedawca powiedział, części nie pasują bo Pan sam je montował(!) a nie nasz serwisant i towaru zwrócić nie mogłem...350zł piechotą nie chodzi. Szczerze...nigdzie we Wrocławiu nie zostałem tak potraktowany jak w tym sklepie. Piszę to nie po to by robić komuś antyreklamę, (mam nadzieję że administrator zrozumie przydatność opisu) ale po to by przestrzec innych remontujących starego holendra... Mnie oszukali, a kiedy wytknąłem im to w asertywny i normalny sposób, wyrzucili mnie ze sklepu. Uważajcie na nich. No nic, ale włożyłem w to masę pracy i czasu więc miałem determinację by dokończyć remont. Łożyska skompletowałem, przydała się pomoc ślusarza, oraz pomoc złotej rączki od rowerów (namiary mogę przesłać na priv). Teraz, rower wygląda jak nowy

smile.gif

W stylowychrowerach nigdy już nic nie kupię. Całe szczęście są inni.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...