Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2013 cz.2 (bez spamu proszę)


mrmorty

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu opis miałby być nieprawdziwy. Pod małą kieszenią z przodu plecaka widać zamek a u góry po bokach dwie pętelki. Pewnie z dołu wyciąga się siatkę a u góry się ją podpina na karabińczykach. Mam tak w Deuterze Exp Air. Mnie bardziej interesuje pojemność. Mam już plecak 15l i przydałby mi się jakiś mniejszy, tak z 5l do biegania i na rower.

 

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zawsze może kupić rozmiar większy

Ubrania z Lidla mają taką rozmiarówkę, że i tak są praktycznie rozmiar większe ;-). Ciuchy "cywilne" na rower to nie jest dobry pomysł. Jakie duże by nie były to rękawy będą przykrótkie,  nerki odsłonięte, a na korpusie będzie za szeroki wór nabierający powietrza i działający jak hamulec ;-). Mam "softshel" z Lidla z oferty trekingowej, nawet fajny, ale nie na rower. Z kolei te z oferty rowerowej praktycznie nie mają nic na plecach, na rower ok, jako "cywilne" nie bardzo. To co pisałem dotyczy ofert poprzednich, może w nadchodzących będą jakieś zmiany... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Gnieźnieńskiego Lidla. Nawet nie próbujcie sobie wyobrazić ile ludzi czekało na otwarcie sklepu. Było tam co najmniej 100 osób. Nie chcąc narobić sobie problemów spokojnie poczekałem na końcu. Gdy po 5 minutach udało mi się dotrzeć do kosza z Kurtkami zostało 5 egzemplarzy w rozmiarze XL. Wybrałem nie otwierany i poszedłem przymierzyć. Kurtka jest świetna, nie tak jak niektórzy piszą. Po ubraniu czuć że oddycha, nie paruje się w niej tak jak co po niektórzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Gnieźnieńskiego Lidla. Nawet nie próbujcie sobie wyobrazić ile ludzi czekało na otwarcie sklepu. Było tam co najmniej 100 osób. Nie chcąc narobić sobie problemów spokojnie poczekałem na końcu. Gdy po 5 minutach udało mi się dotrzeć do kosza z Kurtkami zostało 5 egzemplarzy w rozmiarze XL. Wybrałem nie otwierany i poszedłem przymierzyć. Kurtka jest świetna, nie tak jak niektórzy piszą. Po ubraniu czuć że oddycha, nie paruje się w niej tak jak co po niektórzy. 

Jak po samym przymiarce z bezruchu mając na sobie ok 1 min możesz stwierdzić czy oddycha...

 

wow

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z urlopu ja również wybrałam się do Lidla o świcie. Jakimś cudem udało mi sie upolować softshelle z kapturem dla siebie i małżonka  w odpowiednich rozmiarach. Wzięłam też skarpetki trekingowe - podobne do tych co były niedawno do biegania (a te sprawdzają mi się na rowerze bardzo dobrze). 

Co do jakości pseudosofthsheli to doskonale zdaję sobie sprawę, że ich oddychalność jest marna, bo jeden lidlowy już zużyłam (porwałam spadając z konia). Ten damski z tegorocznej oferty wydaje mi się lepiej uszyty i dopasowany niż poprzedni. 

A tak ogólnie to masakra - tłum jak na woodstocku pod sceną, ludzie brali po 5 kurtek naraz. Wzięłam co chciałam i o 8.15 byłam poza sklepem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...