Skocz do zawartości

[sklep] Sklepy Kross :/


Matix45

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Po prostu wstyd i hańba, żeby na całym śląsku nie można było dostać signa fr2 dzwoniłem po każdym sklepie na śląsku z zapytaniem "czy dostane u państwa rower kross sign fr2 06' ?? " i w odpowiedzi dostałem "tak są, ale na zamówienie i będą dopiero w czerwcu, ponieważ rowerki te są w wersji limitowanej i wyprodukowano ich tylko 150 na całą polske" !!!!. Normalnie od razu widać że mieszkamy w polsce, no i widzicie ja już mam na firme kross jednego minusika :D ... :glare:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cie rozumie, ale cztaj dokładnie co pisze... Napisałem że dzwoniłem po całym śląsku i wszędzie mówiąm że w czerwcu albo okolice czerwca, no cos tu chyba jest nie HALO??

 

A jeśli juz przeszedlismy do fr to napiszcie może czy warto by kupić fr1 ?? Jeśli chodzi o porównanie do fr "dwójki" ?? ( mówiąc ogólnie) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze sproboj pojac to ze nie ma i musisz poczekac; zycie to nie bajka; praktycznie nigdy nie ma sie tego co sie chce natychmiast; ajak dla mnie to w ogole nie warto kupowac roweru marki kross; sama nazwa mnie odpycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie odpycha nazwa Merida, Scott, Giant i inne markowe. Ale na żadnym nie jeździłem.

 

 

Skoro nie miałeś kontaktu z Krossami (tymi lepszymi) to nie zniechęcaj nikogo do ich kupna bo nie jesteś wiarygodny.

 

Ja jeździłem też na FR1 i było całkiem fajnie, ale bardziej opłaca się kupić FR2. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam sie z cookies'em. Nie można oceniać czegoś z czym nie miało się styczności. Rowerki są bardzo dobre, wszytskie opinie typu te rowery to sh*t sa niezgdone z prawdo i rozpowiadane przez pseudo specjalistów nie mających z nimi jakiego kolwiek kontaktu.

 

Ja proponuje napisać Ci do Kross'a maila, albo odrazu zamówić rowerk. Sądze, że w fabryce coś mają. Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam sie z cookies'em. Nie można oceniać czegoś z czym nie miało się styczności. Rowerki są bardzo dobre, wszytskie opinie typu te rowery to sh*t sa niezgdone z prawdo i rozpowiadane przez pseudo specjalistów nie mających z nimi jakiego kolwiek kontaktu.

 

 

 

święta prawda.

Tylko nie można popadać w euforię, inne rowery też są super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie można popadać w euforię, inne rowery też są super

 

Jeśli tak to pokaż mi rowerek pokroju Signa FR-2 za 3000 zł. Rama full, która nie złamie się przy paru lepszych skokach, amorek RS Pike, osprzęt Hussefelt itd. Drugiego podobnego roweru za tą cene nie ma! Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to pokaż mi rowerek pokroju Signa FR-2 za 3000 zł. Rama full, która nie złamie się przy paru lepszych skokach, amorek RS Pike, osprzęt Hussefelt itd. Drugiego podobnego roweru za tą cene nie ma! Pzdr!

 

ale wrażliwy. :035: ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

HEH. a wiecie co jest najlepsze. Że te rowery sa mega fajne tylko nigdzie ich dostać nie można ( są na tyle dobre ze odrazu zeszły:)) Ja poluje juz od prawie miesiaca i jedyne co udało mi się dowiedzieć ze około 20 czerwca powinny być. Z tym ze ja SIGNA DS chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Tak, napęd był strasznie brudny bo gościu smarował go smarem i nie czyścił ale już oczywiście wszystko jest czyściutkie. Zdjęcie jest zrobione zaraz potym jak do domu go przywiozlem wiec jeszcze był brudny. A nie wiem czy Double Tracki są spawane czy nie, jak to sprawdzić??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ludzie mówią, że tych droższych KROSSÓW to nawet nie składają w sklepach tylko odrazu sprzedają na części bo im to jeszcze lepiej wychodzi.. No bo skąd ramy DS, FR nowe na allegro, po kilka?

Jak się da to najlepiej zamówić. U mnie tak można. To przywożą go dla ciebie i masz.

Ja zamówiłem i najpierw niebyło później był nieten model, później niewłaściwy rozmiar, później kolor, tak minęły dwa tygodnie aż dostałem... Jeszcze trzeba było przełożyć pancerze i parę żeczy zrobić. :028: :P

Życzę wytrwałości i silnych nerwów kupjącym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja jestem za firmą Kross i Signami. Są to dobre rowery w stosunku do ceny. W przyszłym roku (czerwiec) prawdopodobnie kupie rower do średniego FR. W związku z tym, że nie mam wielkich funduszy. Jedyne co to stać z ledwoscią na FR1. I tyle mi na razie wystarczy. Do tego kask AXO G-force i w droge ;)

 

Sam obecnie jeżdze na Kross Hexagon V4 i jestem zadowolony z tej marki. :) Wszystko się trzyma tak jak powinno. Zdarza mi się, że katuje rower, skacze itp. Ale nic mu nie ma. No oprócz tego że musiałęm dętke wymienic. Ale to koszt 9 zł. :) na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, ja także miałam niezłe przewałki ze swoim wymarzonym gruchotem. Na liście dealerów Krossa były 2 sklepy we Wrocławiu. Dzwonie do pierwszego. Rower stoi, owszem, ale jakiś zeszłoroczny, "nieco" droższy. Pytam, czy mogą mi sprowadzic tegorocznego Signa DS na zamówienie, to powiedzieli, że nie sprowadzą zanim zeszłorocznego nie sprzedadzą, a nawet jak sprzedadzą, to dopiero w na początku lipca byłoby zamówienie, bo firma się nie wyrabia z produkcją (to był maj... początek). No więc dzwonię do drugiego sklepu, mówią, że mają tylko zeszłorocznego Panica, że obniżą mi ewentualnie cenę znacznie, a takiego jak ja chcę nie sprowadzą, bo nie jest dostępny. Kolejnym posunięciem było napisanie do producenta. Rower faktycznie okazał się niedostępny (początkowo sądziłam, że sprzedawcy może kit mi wciskają, żeby pchnąc zeszloroczne modele). Desperacja sięgnęła zenitu. :)

 

Ostatecznie rower kupiłam w internetowym sklepie www.sklepbiker.pl. Z duszą na ramieniu, bo zbyt profesjonalnie mi oni nie wyglądali - na stronie ani grama informacji o posiadanej ofercie rowerów, w ogóle informacji tam tyle co kot napłakał. Po prostu dzwoniłam za rowerami wszędzie, gdzie się dało, gdzie wyczytałam w internecie, że kiedyś mieli na stanie Signy. Faktem było natomiast to, że sklepbiker na magazynie miał kilkanaście Krossów Sign DS. Wszystkie możliwe warianty. Gdy powiedziałam, że chcę kupic rower, to kazali mi tylko adres podac, na jaki mają wysłac rower. Wysłałam maila z danymi. Żadnego potwierdzenia o przyjęciu zlecenia, po prostu cisza. Po kilku dniach rower przyszedł. Cały, zdrowy, w stanie idealnym, przesyłka gratis + opony w prezencie. Gwarancja elegancko podbita. Odetchnęłam. Bity miesiąc intensywnego użerania się. Na szczęście z pozytywnym efektem. To świetny rower.

 

Dobre rowery, niestety, schodzą błyskawicznie. Jestem pewna, że na każdą partię są zapisy na kilka miesięcy wstecz. W sklepach najczęściej kurzą się tylko komunijne gruchoty o ładnych napisach na ramie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez teraz szukam krosika i odpisało mi tylko z 4 dealerów. 3 niemało, w krosie nie mozna zamówić, bo tez niema, dowiedziałem sie ze model na rok 2007 tez ma kosztować 1399 i w 1 sklepie okazało sie ze jest za te 1400 i w dodatku z duro d. Biore... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...