Skocz do zawartości

[rower] Radon Bikes kolekcja 2014


paweltoja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Czy do waszych rowerów Radon dołączał jakąś "metryczkę" roweru: jaki model/typ i rozmiar oraz spis wszystkich komponentów roweru oraz jakiś nr seryjny? Ja dostałem tylko taką średnio przydatną instrukcję serwisową Radon oraz od Rock Shox ( amor ) i Shimano ( heble ). Do kół DT swiss dostałem tylko takie papierowe plakietki z numerami, ale nigdzie na kole tych numerów nie znalazłem.

 

Niektóre rzeczy to pierdoły, ale w spisie napisali, że koła choćby set Dt swiss x1900, ale jakie piasty albo szprychy, czy mam w tym kole dętki, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

Przymierzam się właśnie do zakupu Radona ZR Team 27,5 5.0(499 euro) lub ZR Team 27,5 7.0(799 euro). Stąd kilka pytań do Was. Czy jest sens czekać na jakąś wyprzedaż czy promocję na te modele / może na święta? Czy ceny w ubiegłym roku tych rowerów były takie same - zastanawiam się czy przy nowym roku nie wzrosną? Jak wygląda gwarancja/reklamacja? Oby nie ale gdyby był problem z czymś poważniejszym np. ramą to wystarczy odesłać na bike-discount  i czekać na ich decyzję? Wiadomo jak mi to przyślą do Polski to nie będzie żadnego przeglądu zerowego ani nic w tym stylu. Cube aby obowiązywała pełnozakresowa gwarancja wymaga przeglądu po około 2-3 miesiacach użytkowania stąd moje rozterki.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na promocję to raczej bym nie liczył, bo radon i tak ma bardzo atrakcyjne ceny (no chyba,że im nie zejdą mało popularne rozmiary).. A co do gwarancji, żaden wysyłkowy sklep nie wymaga żeby odsylać do niego rower na przeglad zerowy.. Gdyż taki rower jest juz po takim przeglądzie. Przykręcasz tylko koło, kierownicę i pedały i w drogę :)

Edytowane przez cr4zylucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W ubiegłą sobotę była gruba wyprzedaż w ich sklepie stacjonarnym - sklep im zalało i to chyba był główny powód. W tej chwili na stronie wisi sporo modeli które wyprzedają. Jednak przecenione (nawet sporo) są sprzęty normalnie chodzące po 2-3K Euro - zatem nie ten pułap zupełnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...