Skocz do zawartości

[rower] Kross Level A6


Rekomendowane odpowiedzi

Swietna sprawa - musze tez kiedys sprobowac pojezdzic w ten sposob.

 

A co do tej okazji z allegro - wydaje mi sie, ze nie ma co sie zastanawiac tylko zbierac kase i kupowac ten rower tak szybko jak sie da. Oczywiscie nie pisze tutaj o sobie, bo mojego nie zmienie na nic innego. No chyba, ze sie rozsypie. Jednak ci co chca miec dobry sprzet niech go chwytaja w mig. Cieszy mnie to, ze Kross poszedl po rozum do glowy i w koncu mamy w tym rowerze prosta kierownice i rogi. Teraz jest to wszystko seryjnie montowane, ja zas musialem wszystko zmieniac samemu, dokladajac do tego troszke kasy. Ale jakby nie bylo - rowerek wart jest tego. Wczoraj zrobilem sobie dosyc trudna technicznie trase i bylem bardzo zadowolony z pracy mojego sprzetu. Jezeli ktos z klubu bedzie kiedys w okolicach Ustki lub Slupska to niech da znac - na pewno sie gdzies razem wybierzemy! Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz na początku też się tego obawiałem że to wąskie a że gleby będę zaliczał albo się gdzieś włożę na asfalcie .Wbrew pozorom jazda na tak cienkich oponach nie jest aż tak niebezpieczna jak by się mogło wydawać, opona jak opona jak się trzyma drogi to jest ok ;) .Jeszcze nie miałem okazji wypróbować ich w czasie deszczu ale myślę że nie będzie aż tak zle . Najpierw miałem kupować 1.5 potem upatrzyłem sobie 1.25 ale doszedłem do wniosku że jak koledzy mają oponki 1.0 (łyse) bez bieżnika i śmigają nawet po delikatnym terenie to czemu jak miałbym nie brać 1.0. Ale kupiłem te gumy ze względu no to że są wąskie lekkie no i firmowe (Schwalbe) a kolega jezdzi na Kenda'ch Kontender bodajże ,ale kupił nowe i w pierwszy dzień zrobił 30 km, po chwili wrócił do domu bo 2 flaki :). A z kolei drugi kolega ma gumy Ritchey'a też 1.0 ale są dość ciężkie. Oponki godne polecenia, ale dosyć drogie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodzilo o dlugosc jaka jest w standardowym rowerze;] bez przycinania zadnego. bo chce a6, byc moze z tora i zmienic rame ( ktora bedzie miala stery klasyczne a nie zintegrowanie i nie wiem czy mi sterowki styknie.

 

jestes pewny ze rowne 18cm? koles ktory sprzedaje te rowery na alegro pisze mi zze ma 175mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Axon'ie równiutkie 18 cm, to pewnie zależy gdzie składają bika, z jakim amorkiem albo od rocznika. A w rowerach składanych (gotowcach) to rura jest przycinana zależnie od tego jaki jest wznios mostka ile podkładek i innych pierdół, przed kupnem raczej wypadało by zapytać sprzedawcę (allegro) bądz przy kupnie w sklepie samemu zmierzyć :) .

 

i zmienic rame

 

To po co kupujesz A-szóstkę ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ma bardzo dobry osprzet za nie duza kase, a rower ma byc dla siory ale jej sie ta ramka nie podoba ( zmieniam ramke i jest fajny tani rower, chco nie mowie ze ta ramka jest zla, bo pewnie taka nie jest ) :). ja raczej zamawialbym z neta wiec nie mialbym mozliwosci zmierzenia. ale napisalem meila do sprzedajacego i czekam na odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no trudności to raczej nie, nawet w moim klubie koledzy szukają takich ramek (jeden 17" drugi 19"). A ile mógł byś za nią dostać ? ... hmm... kiedyś na allegro widziałem nówki po 300-400 zł ale i po 600 zł. Jeżeli chciał byś ją sprzedać to mogę ci znalezć kupca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede go tak kupowal za 3 tygodnie jak siora wroci;] jak bym za nia dostal 300zl to bym sie cieszyl. byloby to bardzo oplacalalne, bo kupowac takie czesci jakies sa w tym rowerze osobno to dosyc duzy wydatek;] jesli kupilbym ten rower to bym sie do ciebie odezwal. a znasz moze rzeczywista wage fabrycznej a6 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pójdzie to zamiast zmieniać części w hexagonie V6, kupie sobie właśnie levela a6. moja mama ma złomowaty rower, na moim fajnie sie jej jeździ, a i tam miała zamiar kupić nowy na przyszły sezon. więc jak sie ua to dam jej mój i naciągne starszych, żeby mi kupili A6. tylko, że ja przymierzałbym sie do wersji z torą. właśnie co do tego: tora jest sprężynowa czy powietrzna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę mnie dziwi, że ludzie kupują A6stki z Axonem płacąc za nie tyle samo co za wersje z Torą. Chyba, że nie wiedzą, że z Torą też są, ale raczej nie jest trudno znaleźć te aukcje.

Natomiast fajną ofertą jest jeszcze zeszłoroczny A6, ale już za 1659zł, a nie za ~1900 jak tegoroczne wersje z Axonem/Tora.

Sam czekam właśnie na A6stke (Tora) - jak dobrze pójdzie to będzie jutro albo pojutrze. W sumie planowałem iść w trochę inną stronę (szosa), ale ostatecznie skusiłem się znowu na mtb i tym razem padło Krossa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...