Skocz do zawartości

[ Koło ] Samodzielne centrowanie


kamilof11

Rekomendowane odpowiedzi

Nie warto. Centrowanie kosztuje 10zł (przynajmniej w moich okolicach), a nie robi się tego często, więc dużo nie zaoszczędzisz.

 

 

zazdroszcze... dziś odwiedziłem 3 serwisy rowerowe. Oto wyniki:

 

 

1. 20 zł od koła

2. 40 zł od koła !!!

3. 25 zł od koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sezon jak pod bikershope.wkatowicach żywej duszy zima jesienia tak teraz przed otwarciem 10 osób z rowerami do serwisu jakby dawali cos za darmo. Takie ceny bo chcą zarobic by zime przebidowa . . Ale cena 40 zl to porazka to mozna do starej usterki podać ( program na tvn-ie )

 

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zazdroszcze... dziś odwiedziłem 3 serwisy rowerowe. Oto wyniki:

 

 

1. 20 zł od koła

2. 40 zł od koła !!!

3. 25 zł od koła

Popytaj może znajomych, czy jakaś złota rączka nie centruje za pół darmo...

 

Ja 15zł płaciłem, ale mi tam gościu troszkę rzeczy zrobił, trochę wytłumaczył, więc dlatego. Normalnie centrowanie lekkiego bicia to 10zł. Przy większych to 30zł, ale to już konkretnie musi być walnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam nadzieję, że nie łamię regualminu, którego nie czytałem :P

PORADNIK

Ten poradnik wydaje siębyć bardzo przydatny. Niby banalne jednak pewnie bez praktyki i wprawy pierwsze podejście to masakra :D

Widziałem wczoraj proces naprężania i centrowania. Zamierzam też się tego nauczyć bo w najbliższym serwisie 50zł za oba koła a do taniego gdzie policzono mi 15zł za oba, mam jakieś 25km :(

Zacznę jednak od złożenia sobie koła od podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...