Skocz do zawartości

[zakupy cz4] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Na moim koncie pojawił się nowy licznik rowerowy. Postawiłam na bezprzewodowy, ładowany ze słońca, z 18 funkcjami. Więcej poczytać można tutaj: http://www.olsztyn.romet.pl/akcesoriarowerowe/licznikirowerowe/art582.html. Jak na razie jestem bardzo zadowolona, ponieważ wcześniej używałam endomondo na telefonie i mimo wszytko był problem z ulokowaniem telefonu.

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszły do mnie nowe buciki Mavic Rush w kolorze czarny metalik :) Przymierzyłem....rewelacja. Kawał porządnego buta w dobrej cenie ( dałem 399 zł ) Teraz tylko czekać na wiosnę i przetestować. Wygląda na to, że utrafiłem z rozmiarem - co najważniejsze w tym wszystkim :) Radość zagościła dzisiaj w mym sercu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowania do sezonu :D

 

kierownica prosta Ritchey WCS

sztyca PRO Koryak

2x siodełko Vertu 

2x zestaw pancerzy Jagwire Ripcord

2x Rohloff

stery FSA Gravity SX Pro

łańcuch HG93

 

sporo kasy poszło i zdecydowałem, że na razie nie kupuje nowego napędu do nowego roweru, tylko zajadę stary do końca - Deore nie jest złe :D

 

Edit: anulowałem te pancerze Jagwire, bo znajomy doradził, że lepiej kupić je samemu na metry, a linki wziąć zwykłe i będzie dobrze, a ile kasy się zaoszczędzi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adhed

 

 

2x siodełko Vertu

Dobre są te siodełka? Wygląda fajnie (jak Tioga;)) i cena atrakcyjna, ale czy jest wystarczająco dobrej jakości?

 

czekam az przyjda i wtedy zdam relacje :)

 

 

 

 

 

Sent from my RM-821_eu_poland_324 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niemiłej przygodzie kiedy to o 21:00, 30 km od domu najechałem na szkło w lesie i musiałem wracać pieszo pół godziny na stacje żeby w ogóle złapac zasięg i z kimś się skontaktować...zainwestowałem w dętke i pompkę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- licznik rowerowy CicloSport CM 2.2

- kaseta HG 51

- kółeczka przerzutki tylnej

- 2 łańcuchy Wippermann Connex 800

- 2 bidony Zefal Z2O ( niekapki ) 

- komplet zębatek do korby M590

 

Na razie tyle się uzbierało przez ostatnie dwa tygodnie oprócz tego co pisałem wcześniej. W planach bloki SH 51 oraz koszulka i spodenki Berkner. 

 

Spie....zimo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...