Skocz do zawartości
  • 0

[~1000zł] dirt/street na początek


Gość hus0wo

Pytanie

Gość hus0wo

Witam!

Jako że moje lenistwo przebiło chęć rejestracji, piszę tutaj licząc na odpowiedź ^^.

Szukam roweru z kierunkiem na dirt/street, nie mam zamiaru się bawić przerzutkami więc na jednym przełożeniu. Po sierpniu mam zamiar nim haratać do szkoły oddalonej o jakieś 10 km (z biednej dzielnicy Katowic, do oś. tysiąclecia) i oczywiście w między czasie jakieś wypady na skatepark albo do jakiegoś lasku w dirt (chodzi mi o te hopki i dropy :D). Nie znam się na tym, dopiero tak jakby się wtajemniczam w ten temat.

Do wydania mam 1000zł (moich, które zarobie) lecz ta ilość może wzrosnąć do 1500, więc mniej więcej w tych okręgach cenowych szukam czegoś na czym mógłbym fajnie pojeździć :). Jak na razie zaproponowano mi dragstara i cocaine, lecz wolał bym żeby rama była typowa pod street (strasznie się jaram geometrią i prostotą tych ram :D) bo jednak nieco więcej czasu będę spędzać z ziomkiem na skateparku. Lecz na tym się nie kończy, bo drugi znajomy często wyrusza w dirt z grupką osób mi znajomych, i chciałbym też do nich dołączyć : d. Więc licze na jakąś pomoc, rower mam zamiar dopiero zakupić w okolicach lipca/sierpnia a więc na bierząco monitoruje allegro i tablicę w poszukiwaniu czegoś ciekawego : D.

Jak na razie znajomy od mojego taty ze sklepu rowerowego zaproponował dragstara i cocaine foxa, lecz sądzę że to nie jest za dobry traf pod street (może po kilku przeróbkach i wymianach niektórych części ;d).

 

Liczę na waszą pomoc!

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...