Skocz do zawartości

[sztyca] tania i lekka


enussss

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście że jet to możliwe! dlaczego nie? Ja w tej cenie zrezygnowałbym z carbonu a już na pewno z HYLIXa który sie łamie i wysiada jarzemko. Trochę o tym jest w internecie. Ja poleciłbym Ci smice, miałem okazje na niej jeździć i sam mam zamiar ja kupić do jednego z rowerów. Ogólnie aluminium wytrzyma dużo, szczególnie, że 220g rurka nie jest jeszcze bardzo odchudzona, więc spokojnie możesz brać smice albo boplight-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

skrocic na 200 mm :) a tak powaznie pewnie wymiana srub na alu i lodeczki na karbon, choc to pewnie nie da takiego zysku

Pomysl troche nim cos podobnego znow napiszesz. 3 bledy w jednym zdaniu.

Bez skracania.

Nikt normalny nie stosuje srub alu w sztycy.

Lodeczka z wegla? Jak chcesz tego uzyc?

 

Tunning polega na zastosowaniu srub ti i motylkow mack/kcnc. Prawdopodobnie do kcnc trzeba rozwiercic nieco jarzmo gdyz potrzebne sa sruby m6. Za 130-140 zl mamy sztyce 27,2/350 wazaca 172 gramy. Wedlug mnie to bardzo dobry wynik. Co istotne nie strzeli jak wszelkie kcnc/tune podobne pod ciezszym tylkiem.

 

 

Sent from my 20hpuo3.jpg using wrxb2d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ponieważ Zguby Pro się skończyły, kupiłem Turnera SP7112N- 27,2 mm (btw, po odpowiedzi ze sklepu nadal nie wiem na czym polega różnica  :rolleyes: ), za 75 zł. Na sztycy jest napis : 208g i tyle waży. Powierzchnia karbowana, rurka owalizowana z 1 mm w najcieńszym miejscu, płynna regulacja kąta - czyli jak Thomson :D

Przejechałem póki co z 800km i  do sztycy jako takiej nie mam zastrzeżeń, trzyma pewnie, rurka się zbytnio nie buja na boki (wysunięta na około 21 cm z ramy), a ważę około 80kg. Natomiast mocowanie a'la  KCNC bardzo ogranicza możliwość regulacji siodełka przód-tył - przy zbyt dużym wysunięciu w którąś stronę pognie pręty siodełka. Szczęśliwie, moje ustawienie łapie się w przedziale +/- 1cm od środka prętów.

Jestem zadowolony, a w tej cenie (i wadze przy 27,2 ) sztyca jest chyba bezkonkurencyjna. 

 

T2WmygXcpbXXXXXXXX_%2521%2521126934142__

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...