Skocz do zawartości

[rower] Agang 7.29 czy Radon ZR Race 29'er 5.0


kilohaszu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoć przy wyborze roweru. Po lekturze forum największe przekonanie mam do tych 2 modeli:

 

http://www.bike-discount.de/shop/k1275/a78454/zr-race-29er-5-0.html

http://www.agang.eu/en/2013/gangsta/gangsta729/specification.htm

 

Moje parametry to 198 cm wzrostu/ 96 kg wagi. Przewiduje bardzo szeroki zakres zastosowań dla roweru od dojazdów do pracy i wycieczek z dzieckiem po (mniej wymagające) maratony MTB.

 

Oba rowery mają bardzo zbliżoną cenę, gwarancję (5 lat, z tym, że Radony odsyła się do Germanii), wydaje mi się, że Radon ma lepszą ogólne specyfikację, ale gorszy amor. No i 2 biegi z przodu (boję się, że będzie brakować).

 

Będę wdzięczny za każdą opinię, bo już tak się miotam, że dalej się nad tym zastanawiając przegapię sezon.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radon ma 3 tarcze z przodu ... amortyzator chyba wcale nie gorszy ... hamulce raczej lepsze ... reszta osprzętu raczej porównywalna ...

Chyba, że miałeś na myśli Aganga pisząc o 20 przełożeniach i gorszym amortyzatorze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rowerek dostarczono. Wielkie dzięki dla mbike Katowice za super kontakt i błyskawiczną realizację zamówienia. Rowerek po pierwszej jeździe. Wrażenia... jest inaczej. W porównaniu do 26 cali na plus komfort, stabilność, łatwość utrzymywania prędkości. Minus.... na razie nie mogę dogadać się z amorkiem to mój pierwszy air na razie jeżdżę na tym co fabryka nadmuchała i nie wiem czy mam spuszczać czy pompować ale jest jakiś taki tępy.Gorszego przyspieszenia czy zwrotności nie zauważyłem ale może to wpływ zajarania nowym zakupem. Serdeczne dzięki dla wszystkich forumowiczów którzy się udzielali w tym temacie i pokrewnych. Dzięki waszym opiniom dokonałem wyboru. Pozdro i do zobaczenia na szlaku

PS. Kilohaszu sorry za podpięcie się do tematu ale miałem podobne rozterki. U mnie w grę wchodziło jeszcze składanie samemu na ramie Peak 29 ale względy finansowe przeważyły. Może następnego już sam poskładam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...