Skocz do zawartości

[gripy] co zrobić żeby się nie kręciły?


bajuwookierun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

kurcze kiepskie te wasze metody :/ nie macie jakiś innych zupdate'owanych pomysłów? bo taft i samo przeczyszczenie benzyną ekstrakcyjną nie bardzo się sprawdza... ślizga się dalej. Butaprenu nie testowałem, bo to chyba nie ma sensu. Nie bede kupował specjalnie nowych gripów, bo sie ślizgają... musi jakiś sposób być na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy powinien byc jakiś odtłuszczacz. Ostatnim wynalazkiem jest płyn do mycia naczyń. Podobno jak zaschnie to już kaplica. Osobiście mam Ritchey WCS i niczego pod spód nie trzeba było kłaść. Trzymają sie jak politycy koryta :woot: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że moje roczne bountragery nie trzymają się tak jak ci politycy :/ Znaczy lewy sie trzyma :D ale prawy spada... ale to moja wina, bo ja tak zawsze prawą rękę na krawędzi mam ehh głupie przyzwyczajenie :) a kurna nie chce innych gripów kupować, bo te są super i ciężko takie same dostać u nas :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie ci najlepszy sposob :P

 

lakierem do wlosow tez probowalem i w ogoole nie trzymalo. (dodam ze chcialem unieruchomić 6-7cm gripa co jest trudniejsze)

 

posmarowalem troszeczke na kierownice i wiecej na gripa.

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...