Skocz do zawartości

[Miniówa dolnośląska] Wiosna 2013 - rozważania i propozycje


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano · Ukryte przez mrmorty, 12 Lutego 2013 - Brak powodu
Ukryte przez mrmorty, 12 Lutego 2013 - Brak powodu
Ależ to normalnie są reklamy alkoholu.Swoją drogą,zastanawiałem się często dlaczego u nas tyle tej PERŁY spożywają?(podrzędny sikacz,nawet nie warto na to napluć)Wiem, bo pijam piwo ze trzydzieści prawie lat i okolice Lublina dosyć często i na długo.Nagłe olśnienie.....butelki sa bezzwrotne,i to jest największą zaletą tego niby piwa.

no comment... <_<

Odnośnik do komentarza
  • Mod Team

coś tam usunąłem więc nie bądźta zdziwieni :P

 

baj de łej - Cox jesteś na dobrej drodze by zapiekły Ci się gwinty w korbie w miejscu mocowania pedałów. Widac tam rudą. Wykręcic, wyczyścic i przed wkręcaniem jakiegoś ŁT 43 zapodac na gwint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uwaga! ze względu na to że Kuba ostatnio nie zaglądał na forum proponuje robić już wstępną listę uczestników żeby rezerwować już zakwaterowanie

 

zakładam temat w którym wpisujemy swoje zgłoszenie jako uczestnik zlotu

 

Termin

proponuje któryś z weekendów kwietniowych : 5-7.IV, 12-14. IV, 19-21.IV, 26-28.IV

 

Link do tematu: http://www.forumrowe...enia-i-terminy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 maja są MP azs xc, więc proszę nie uzwględniajmy tego weekendu jako możliwy termin zlotu

a 21.04 jest maraton we Wrocławiu? Może ktoś będzie chciał tam wystartować ;] Więc ten termin też jest słaby;]

 

Qbol nie zagląda bo być może nie ma czasu, nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmmm... powróćmy do tematu właściwego, bo zrobiło sie ekhm małe zamieszanie - wątek, ankieta i nic nie wiadomo o co chodzi ;)

 

Ja jestem i czuwam, sypiam, ale nie śpie ;)

 

19-20 kwietnia odpada z tego co widzę, bo zacna ekipa na zacny BM rusza zacnie...

 

Wróćmy do tego tematu, bo zaraz sie zrobi pięć Zlotów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Guru ustali jeden termin i kto moze to bedzie a kto nie to nie. Bo jak zacznie sie tancowanie z terminem to daty sie nigdy nie ustali bo kazdy woli kiedy indziej:)

 

BTW. 26-27 Kwietnia jest otwarcie Superflow Trail na Rychlebach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ojcec dyryktor prawi,po co siać ferment.Miejscówka już jest,termin ze wskazaniem na ostani łykend kwietnia tez jest,komu przypasi ten będzie,komu nie..mówi się trudno..będa następne zlociki,swiat się nie kończy :devil: .Tylko rodzi się jedno małe pytanko,Qba dasz organizacyjnie ogarnąć temat, bo widać z czasem u Ciebie w jukeju cieniutko :icon_wink: a czas ucieka.Może druga Twoja prawica podoła pociągnoć temat,widzać było w Wolimierzu ,że chłopak daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może w tej sytuacji warto przemysleć sprawę przeniesienia na 2 lub 3 weekend maja (zwykłe, nie długie weekendy) ? I proponuję pozamaykać tematy poboczne, bo się mały bałagan zrobił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 12 marzec 2013 - 21:34

 

W tym temacie głosujemy na termin kwietniowego zlotu

 

w sumie nie wiem po co ta ankieta, zlot i tak będzie 19-21, na konklawe tak ustalili

Użytkownik Cox edytował ten post 12 marzec 2013 - 21:34

W sumie myślałem że już 'konklawe' ustaliło termin - i że jedziecie 19-21!!? Na taki swój własny:P 'odgórnie' ustalony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...