Skocz do zawartości

[Miniówa dolnośląska] Wiosna 2013 - rozważania i propozycje


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - moge tylko doprecyzowac, ze rower nie byl ustawiany pode mnie (jeszcze) wiec w sumie bardziej pod wage Robsona niz moja byl damper podpompowany nie widze natomiast problemu aby udostepnic go na testy - po podpisaniu odpowiednich klauzul w obecnosci notariusza itd :)

A co do sprawnosci mojego ptaka... jesli bardzo komus zalezy to... itd itp :) reszta niech pozostanie niedomowieniem.

 

Pozdrawiam

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może sie pojawie ale to zależy od tego jak będe wyglądał z finansami.

 

Nie musisz od razu kupować tego co w linku powyżej :P

 

Co do reszty postów na stronie #7. O czym wy kurczak mówicie. Nic nie kumam, jakiś dziwny język.

Krejzole i terminatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, to Ty będziesz go tak użytkował że spod błota będzie widoczny kolor? :) Marnotrawstwo. :teehee:

 

No i dzisiaj przyszły ciuchy na następny sezon, szkoda że pół muszę odesłać bo 661 pod nie nie wejdą.

 

No i miśki! Tęsknie, jedźmy gdzieś! :ermm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie pojechał - czegoś bym się nauczył od prosów, a poza tym to marzy mi się przekroczenie 3000 m.n.p.m (bo na razie rowerem najwyżej byłem na 2757).

Tylko nie wiem, czy chłopaki nie będą chcieli zabrać tylko "swoich" ludzi, których znają, a poza tym na razie termin jest bardzo odległy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez mrmorty, 12 Lutego 2013 - Brak powodu
Ukryte przez mrmorty, 12 Lutego 2013 - Brak powodu

Ależ to normalnie są reklamy alkoholu.Swoją drogą,zastanawiałem się często dlaczego u nas tyle tej PERŁY spożywają?(podrzędny sikacz,nawet nie warto na to napluć)Wiem, bo pijam piwo ze trzydzieści prawie lat i okolice Lublina dosyć często i na długo.Nagłe olśnienie.....butelki sa bezzwrotne,i to jest największą zaletą tego niby piwa.

Odnośnik do komentarza
Napisano · Ukryte przez mrmorty, 12 Lutego 2013 - Brak powodu
Ukryte przez mrmorty, 12 Lutego 2013 - Brak powodu

Ależ to normalnie są reklamy alkoholu.Swoją drogą,zastanawiałem się często dlaczego u nas tyle tej PERŁY spożywają?(podrzędny sikacz,nawet nie warto na to napluć)Wiem, bo pijam piwo ze trzydzieści prawie lat i okolice Lublina dosyć często i na długo.Nagłe olśnienie.....butelki sa bezzwrotne,i to jest największą zaletą tego niby piwa.

 

 

+1 !!!!!

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...