Skocz do zawartości

[forumowe ciuchy] Edycja letnia


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli na przyszły rok także będą ciuszki to jestem za zmianą firmy.

Obecne spodenki po 1.1kkm zaczynają się rozłazić na szwach.

Wszystko pięknie, ładnie tylko te szwy tak jak koledze, u mnie również zaczynają się rozwalać , więc to nie przypadłość tylko Twoich galot, a raczej wina materiału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja właśnie dostałem teamowe ciuchy z http://skinner.com.pl/. Team mały bo 5 osobowy a zestaw koszulka + spodenki kosztował 160 PLN więc nie ma tragedii. Co do jakości się nie wypowiem bo dopiero zacznę testować ciuchy. Jak co to dam znać.

 

brzmi ciekawie, napisz swoje spostrzeżenia po miesiącu tudzież po dwóch, tak by opinia była miarodajna ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Root Admin

Dla zapalonych projektantów, nowe, oficjalne logo:
http://www.forumrowerowe.org/topic/145658-logo-forumroweroweorg-pliki-do-pobrania/?do=findComment&comment=1358991

Swoją drogą, moje ciuchy się trzymają. Nie jeździłem w nich za dużo, ale nie sprawiają wrażenia 'słabych'. Jakość jest bardzo przyzwoita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ujednolicone logo, które będzie można wykorzystać na projektach, o ile będą nowe konkursy :)

 

Co do jakości...

Bluza i koszulka trzymają się bardzo dobrze, praktycznie bez śladów zużycia, natomiast spodenki już się poprzecierały od siodełka, wkładka się odpruwa, już jest taka jakaś ubita trochę. Przejechane ok. 4000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja od siebie dodam. Prawie 3kkm, prawie 150h w siodle, ile godzin na sobie to nawet nie wiem. Koszulka jak najbardziej spoko, jedyna wada to zasuwana kieszonka (mogłaby być większa). Ze spodenkami już gorzej, może nie prują się, ani nic w ten deseń, ale wkładka ubiła się i daje sporo mniejszy komfort niż na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

właśnie znów wybrałem się w góry i po wycieczce przeprałem koszulkę. Przy wieszaniu zaobserwowałem, że koszulka jest już dość mocno wytarta na ramionach i w lędźwiowej części czyli tam gdzie styka się z nią plecak. Wersja z ubiegłorocznej edycji jest w nienagannym stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...