Skocz do zawartości

[forumowe ciuchy] Edycja letnia


Rekomendowane odpowiedzi

Również przejeździłem cały rok w czarnej koszulce (czasami w samo południe) i nie odczułem podwyższonej temperatury. Ale nauka jest nauką i nie wygramy :D

 

Wspólnymi siłami stworzymy idealną koszulkę :)

 

13k2, mógłbyś w wolnej chwili zobaczyć jak będzie wyglądała w niebieskiej wersji? Próbowałem przerobić w PS, ale kolor nakładał się na wzór plastra przez co efekt był troszeczkę mylący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całym szacunkiem, ale wrzucając wszystko do jednego projektu, jak słusznie zauważył @adamos, będzie wszystkiego za dużo, zrobi się koszulka odpustowa.

 

Dlatego też wrzucanie wszystkiego w jedno to tylko taka propozycja z burzy w moim mózgu :teehee: po zobaczeniu 3 projektów w których coś mi się podobało.

 

Co do kolorków... powiem tak

przejechałem w ubiegłorocznym modelu Cyklokarpaty w Pruchniku gdzie było parę podejść w pełnym słońcu i upale 33stopnie w cieniu (nie chce wiedzieć ile było w słońcu), kilka osób z trasy ściągnęli z powodu udaru słonecznego.

Tak wiec jaśniejsze plecki lub zamek z przodu na całej długości powinien być. (i dlatego też kupuję komplet CSC )

 

P.S

@13k2 jakiego programu używasz to projektowania ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ostatni projekt 13k2 jest naprawdę świetny. Te białe paski dokończyły całość i jak dla mnie jest idealnie, wcześniej czegoś brakowało.

 

A co do suwaka na całej długości to szczerze przydałby się. Strasznie wam by to przeszkadzało? Bo ja jestem za i to dwoma rękami.

 

A co do kolorów to przejeździłem ostatnie lato na zmianę w koszulkach biała - czarna i jakoś specjalnie nie czułem różnicy w odczuwalnej temp. Czarny oczywiście pochłania ciepło ale jadąc w upale 30* i tak tego nie odczujemy bo będzie wystarczająco gorąco. I jestem za zostaniem przy tych kolorach z powodu uniwersalnych barw, każdemu przypasuje. No i kwestia czystości również wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PrzemkoVonLezajsk Illustratora

 

Ale udar to chyba bardziej przez przegrzanie głowy, a na to większy wpływ ma niedostateczna wentylacja kasku i jego ciemny kolor? Chociaż mogę się mylić. W białej koszulce biegałem i aż tak olbrzymiej różnicy nie widziałem i tak się dość znacznie pocę, bez względu na kolor.

 

Zamek na całości to jest mi obojętne, nigdy nie używałem, to jak już będziecie uważać. Ja za to bym chętnie widział małą kieszonkę na plecach z ekspresem, na komórkę itp. Niby nic mi nigdy nie wypadło z normalnych kieszeni, ale komórkę jednak wolę trzymać w zapinanej, ot po prostu pewniej się czuję ;-)

 

Bluzy nie potrzebuję, tak dla informacji mówię tylko.

 

 

Mnie tam czerwony bardziej pasuje do roweru niż każdy inny kolor :D Ale specjalnie dla kolegi @bryla33 mogę wrzucić inny kolor ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pozwoleniem @13k2 postanowiłem wstawić lekką edycje jego projektu. Mianowicie tyłu koszulki.

Moim zdanie stała się bardziej dynamiczna. Przodu koszulki na razie nie wstawiam ponieważ najlepiej wygląda w oryginalnej wersji. Ciężko jest stworzyć coś lepszego.

Oczekuje komentarzy :D

FR-koszulka-tyl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby ten bieżnik zwęzić? no i dopisuję się pod prośbę któregoś z kolegów o kolor niebieski :thumbsup:

Swoją drogą, jeśli koszuli będą w jakiś tam sposób indywidualne (nick), to jeśli powstałaby inna wersja kolorystyczna projektu, jest możliwość zamówienia takiego odszczepieńca? :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym został jednak przy tej wersji 13k2 z tymi białymi paskami po bokach, bardzo ładna, w takich cenach na pewno skusze się na zakup. Co do zamka na całości, przejeździłem 2 sezony w takich koszulkach, były bardzo wygodne, przy upale można było całą rozpiąć itd. fajna sprawa. Ale jeśli się źle układa to jednak lepiej dać krótszy.. No i jeszcze bardzo fajny pomysł z tą jedną kieszonką na plecach na zamek, zawsze denerwowało mnie sprawdzanie co chwile czy czasem coś z kieszonki nie wyskoczyło.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia wersja @13k2 po sugestiach @przemkovonlezajsk jak najbardziej na plus, i jak ktoś już napisał to jest dopełnienie całego projektu :) bieżnik spoko, ale moim zdaniem psuje całą slujność projwktu 13k2...co do bluz to może zróbmy ankiete ile w ogóle osób by ją chciało i niech osoba obeznana poda w ogóle jej orientacyjny koszt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FR_blue.jpg

 

Ja tam wolę czerwoną :P W kwestii zamawiania różnych wersji kolorystycznych może być problem, ale to od producenta zależy, ja bym nie kombinował i został przy jednym kolorze.

 

Bieżnik też mi nie podchodzi, jest dominującym elementem na plecach i już za dużo napchane tam.

 

 

Co do kieszonki to nie 3 W TYM jedna zamykana tylko 3 + 1 mała na zamek. Mam tak teraz i jestem zadowolony z takiego rozwiązania, a wszystkie cenny rzeczy się mieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ale chyba skoro koszulki maja być forumowe to jednak wskazane byłoby zachowanie forumowych barw.

Można mówić o rozkładzie, proporcjach ale jednak nie dokładałabym tu niczego spoza forumowej palety bo trochę tracimy sens projektu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...