Skocz do zawartości

[Ostrów Wlkp/Kalisz] chętni na wspólne wypady. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich zimowym wieczorem :)

Rowery poszły w kąt, czas na łyżwy.

 

Czy są chętni na wypad w któryś z weekendów na lodowisko w Kaliszu ?

Ja mogę zabrać 4 osoby samochodem z Ostrowa, myślę, że Koledzy z Kalisza również nie będą mieli problemu z dotarciem na lodowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@dlugasek

Witamy, myślę, że jak na dworze będą nieco lepsze warunki, to na pewno coś zorganizujemy :) Obecnie mamy jeszcze sporo błota na drogach no i jak Michał już wspomniał- sól.

W ogóle przemyślcie wszyscy jakie trasy w tym roku robimy.

Myślę, że na początku można delikatnie zacząć, później zwiększymy dystans.

 

Kolega jest z Kalisza- w razie, gdybyśmy jechali gdzieś w okolice Antonina, dojedziesz samochodem do Ostrowa, czy będziesz startował na 2 kółkach z Kalisza ?

Pytam, bo jeżeli na rowerze, to skombinuje się taką trasę, żeby wszyscy mieli taki sam dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kaliskie rejony znam raczej słabo, będzie trzeba nadrobić.

W każdym razie zaczyna Was być więcej, niż Nas z Ostrowa :)

 

Pomyślimy w takim razie o takich trasach, gdzie będziemy się spotykać w połowie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, patrząc na zapowiedzi ma być beznadziejnie- piątek deszcz, sobota/niedziela na minusie i deszcz ze śniegiem na dokładkę :(

Proponuję przełożyć termin na kwiecień, zorganizuje się jakiś fajny objazd po okolicy w większym gronie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Was już tylu tutaj przywiało, to i ja się zgłaszam. Ogłaszam pełną gotowość na sezon 2013 :P Jak nigdy. Czekam na suche ulice i 10 stopni za oknem, podobnie jak kolega kubbak. Zresztą wciąż uzupełniam wyposażenie roweru, a za oknem deszcz, więc nigdzie mi się nie spieszy. W każdym razie jestem chętny na jakieś krótkie wypady do 150km, bo formy nie ma po zimie :rolleyes:.

 

No i liczę na drugą do kolekcji fotę grupową z jakiegoś wypadu! :)

 

PS: W okolicy połowy kwietnia atakuję Zakopane. Z Kalisza do Zakopanego w 2 dni i 2 dni na miejscu, powrót pociągiem. Gdyby ktoś był chętny to znajdzie mnie właśnie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem zapowiedzi, że w drugiej połowie marca temperatura może dochodzić nawet do 15 stopni :)

Prawda jest natomiast taka, że to wróżenie z fusów- nie potrafią przewidzieć pogody na dwa dni do przodu, więc zbytnio bym się nie sugerował tą zgadywanką.

Wieczorowe wypady są ciekawe, trzeba w końcu nazbierać na jakieś solidne oświetlenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22-go będę pod teatrem w Kaliszu. To już pewne, o ile nie będzie zimno i deszczowo. Zabiorę na jazdę testową swój tapczan, poza tym można kogoś poznać... Np: Ciebie kubbak.

 

A co do lampki... Lampka C2 (Cree) + akumulatorki + ładowarka. Sprowadzona z Chin. Naprawdę więcej nie trzeba, jest całkiem dobrze. Zresztą zobaczysz po ciemku ;) Aż się zdziwiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zima, ja wczoraj wyjechałem na chwilkę ale szkoda roweru po tej soli ujeżdżać. Na koniec marca zapowiadają 15*C.

 

Ja mam Noise 300 ale szukam czegoś jeszcze na pozycyjne, bo szkoda mi go na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...