Skocz do zawartości

[katowice] wypady w góry. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo w Beskidzie Śląskim też nie było wcale najgorzej: -> http://beskidtrail.pl/na-barania-gore/

 

 

O! Produkujesz stronę :) Zdecydowanie zamierzam zaglądać w celu zasięgania inspiracji. Podglądam Twoją stravę i mam wrażenie, że w żywieckim znasz już każdy kamień. Miło, że się chcesz tym podzielić. :thumbsup:   Może kiedyś uda się pokręcić wspólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Produkujesz stronę :) Zdecydowanie zamierzam zaglądać w celu zasięgania inspiracji. Podglądam Twoją stravę i mam wrażenie, że w żywieckim znasz już każdy kamień. Miło, że się chcesz tym podzielić. :thumbsup: Może kiedyś uda się pokręcić wspólnie.

 

Staram się dość regularnie bywać w górach mi najbliższych (sercem i miejscem). Nie zawsze jest czas na całodniowe wypady, ale nawet w kilka godzin można ogarnąć fajną trasę. Mam nadzieję, że strona pokaże te możliwości.

 

Na pewno nie będą tam opisane szczegółowo wszystkie trasy, ponieważ chcę zostawić innym rowerzystą możliwość odkrywania szlaków. Co najwyżej może kogoś zainspiruje czy pomoże w zaplanowaniu wycieczki.

 

A na wspólne kręcenie zapraszam - jadę w najbliższy czwartek.

 

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będą tam opisane szczegółowo wszystkie trasy, ponieważ chcę zostawić innym rowerzystą możliwość odkrywania szlaków. Co najwyżej może kogoś zainspiruje czy pomoże w zaplanowaniu wycieczki.

 

Skorzystałem z Twojego opisu trasy ''Pętelka na Worku Raczańskim''. Oczywiście zmieniłem nieco przebieg trasy, z Rycerki Dolnej zielonym jechałem na Przegibek i dalej do Rycerki Górnej. Następnie już w.g. Twojego opisu żółtym (świetny podjazd), oraz  znanym i lubianym czerwonym, bez ponownego zaglądania na Przegibek. Było trochę błota i zwalonych drzew, ale poza tym.. bajka! Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymku', dnia 09 Maj 2017 - 7:55 PM, napisał: Na pewno nie będą tam opisane szczegółowo wszystkie trasy, ponieważ chcę zostawić innym rowerzystą możliwość odkrywania szlaków. Co najwyżej może kogoś zainspiruje czy pomoże w zaplanowaniu wycieczki.   Skorzystałem z Twojego opisu trasy ''Pętelka na Worku Raczańskim''. Oczywiście zmieniłem nieco przebieg trasy, z Rycerki Dolnej zielonym jechałem na Przegibek i dalej do Rycerki Górnej. Następnie już w.g. Twojego opisu żółtym (świetny podjazd), oraz  znanym i lubianym czerwonym, bez ponownego zaglądania na Przegibek. Było trochę błota i zwalonych drzew, ale poza tym.. bajka! Dzięki!

 

 

 

Fajnie! Cieszę się że się podobało :). Worek Raczański to bardzo wdzięczny teren na MTB.

 

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

zawsze jeździłem z Ustronia przez Czantorię, Soszów, Stożek na Kubalonkę ...

 

Tym razem mam wyjazd firmowy do Wisła Osada ; w pobliżu traska na wspomniane wcześniej pagórki. Pytanie takie, lepiej wrócić się do Wisły i jechać Soszów, Stożek i zjazd do Osady, czy z Osady w drugą stronę ? Założenie, aby jednak jechać, a nie pchać, bo czasu za wiele nie będę miał. Siakoś tych szlaków nijak nie kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emeryci zakończyli trip. Węgierska G.,szutrówkami na Halę Radziechowską, przez Magurki, Gawlas, Malinów na Salmopol. Dalej czerwonym do Karkoszczonki, zielonym na Klimczok i Kozią Górkę, żeby Starym Zielonym zjechać do B.B.Dzięki pogodzie luzik na szlakach, bardzo udany dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...