Skocz do zawartości

[katowice] wypady w góry. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wczorajszy trip większą ekipą na Bendoszkę, a dalej na Przeł. Przegibek i czerwonym do Zwardonia, w tym ostatnie kilometry po ciemku :)

 

Fajna wycieczka. Ja na Bendoszce byłem dwa razy, ale zawsze przy kiepskiej pogodzie, więc za dużo nie widziałem.

 

 

My zrobiliśmy sobie nightride'a :)

 

Ja może w piątek sobie skocze na wieczornego trYpa :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna wycieczka. Ja na Bendoszce byłem dwa razy, ale zawsze przy kiepskiej pogodzie, więc za dużo nie widziałem.

 

Widoki, jak i kolory na tym szczycie są świetne :) Ale i tak wygranym tego szlaku był zjazd z Praszywki Wielkiej. Mega szybki i kręty :)

 

Martin fajne fotki , pogoda sie udała , super

 

Dzięki :) Złapałem w tym roku taką zajawkę na góry, że staram się wszystko upamiętniać :)

 

W przyszłym roku planujemy już wyprawy kilkudniowe, ale do tego to trzeba formę ostro przygotować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapałem w tym roku taką zajawkę na góry, że staram się wszystko upamiętniać :)

 

 

Jeszcze się nawrócisz na enduro, czego Ci życzę :thumbsup:

Nasz ostatni wypad w Beskid Śląski. Zrobiliśmy po raz drugi trasę maratonu z Istebnej.

 

https://picasaweb.google.com/101977155750520821072/JesienneKlimaty02?authuser=0&feat=directlink

 

 

dsc01641__163095.jpg

dsc08237__197243.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj z kolega pojechalismy na jure , ale postanowilismy zrobic sobie niecodzienna wycieczke  po za szlakami ( o ile to mozliwe) , widzielismy niesamowite miejsca , niektore dzikie i to bardzo jak na moje oko

kilka fotek

 

https://plus.google.com/photos/102197838617375824844/albums/5936736685888886721

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie :) Mamy plan na Jurę jeszcze w tym roku jako alternatywę dla Gór, o ile taka wogóle istnieje  ;)

 

A dzisiaj zaliczyliśmy mega trip: Szyndzielnia-Klimczok-Skrzyczne-Barania Góra, w tym perełka, czarny szlak do Milówki :)

 

https://plus.google.com/photos/118155666108479221380/albums/5936944157190321169

 

 

 

DSCN3398.JPG

 

DSCN3401.JPG

 

DSCN3404.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajne fotki :) Paweł mam pytanko czym pstrykasz i czy później obrabiasz jakoś te zdjęcia? Bo kolory masz niesamowite :)

 

No i patrząc na pogodę za oknem to sezon na góry chyba już się nam skończył :(

 

Ano coś w tym jest :/ Chociaż liczę na chwilową poprawę, bo ostatni raz w pagórki chcemy skoczyć w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki :) Paweł mam pytanko czym pstrykasz i czy później obrabiasz jakoś te zdjęcia? Bo kolory masz niesamowite :)

 

No i patrząc na pogodę za oknem to sezon na góry chyba już się nam skończył :(

 

Umiejętności mam kiepskie i nie mam daru do robienia zdjęć, czasem poprostu wyjdzie :thumbsup:

 

Z reguły, zabieram dwa aparaty. pierwszy, to zwykła małpka Sony o wąskim kącie obiektywu i marnym zoomem. Drugi aparat to lustrzanka cyfrowa z kitowym obiektywem.

Problem w tym, że najczęściej i tak z tej lustrzanki nie korzystam, bo trzeba się zatrzymać, wyciągnąć z plecaka itp

Dodatkowo, jak już ją wyciągnę, to i tak zdjęcia robię z automatu :teehee:

 

 

Co do sezonu w górach, to ja już chyba na ten rok zakończyłem ten bądź co bądź nie najgorszy sezon

Dwa główne cele zaliczone:

- nowy rower

- przejechanie Głównego Szlaku Sudeckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...