Skocz do zawartości

[katowice] wypady w góry. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Obywatelu beskid, zgadza się, od przełęczy Borek podobne "ulepszenia" z tym że, dało się jechać.

Kilka osób już wspominało, że Gorce coraz bardziej "ulepszają" i za pewien czas, na Turbacz będziemy asfaltem podjeżdżać :thumbsup:

 

Tak czy inaczej, góry jak najbardziej pod rower. :thumbsup:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja w weekend bawiłem się lokalnie - a co, też można... :D

 

wszystko ładnie pieknie , ale ogolibys sie do filmu

 

a tak na powaznie to niezły aktor juz sie z Ciebie zrobił , ile czasu poswieciłes na ujecia i wracanie sie po kamere? filmik swietny , a w bikeparku byli jacys inni rowerzysci bo nie widac zeby ktos tam był jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę "przyaktorzyłem" :D . Na ujęcia, z tego co patrzyłem po "surówce" każde trwało od 1 do 1,5 minuty. Jest z tym trochę latania, jednak jak się nie jedzie w góry na czystego tripa, można sobie na coś takiego pozwolić. A co do Palenicy - tak, byłem samiusieńki :D :D . Wyciąg jeździł od 13:00 do 17:30 tylko dla mnie :D . Dlatego też pokręciłęm trochę, tak to byłby obciach, z takim skilem cokolwiek kręcić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Izery - Karkonosze 12-13.10

http://www.podrozerowerowe.info/index.php?topic=10434.0

 

Chętny ktoś ? Mogę zabrać dwie osoby + 2 rowery. Nocleg w schronisku 35zł + 10zł pościel(opcjonalnie).

 

Chciałem jechać pociągiem z Gliwic,ale

-czas podróży 6h (w jedną strone)

-bilet 60zł (w jedną strone)

 

Samochodem:

- 3h

- paliwo około 160zł w dwie strony, czyli 50zł na osobe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://picasaweb.google.com/101977155750520821072/BaraniaGoraBeskidSlaski02?authuser=0&feat=directlink

 

Posnułem się trochę po "naszym" Beskidzie.

Jesień piękna w górach, nie ma co :thumbsup:

 

Jechalismy wczoraj tymi szlakami, nawet chyba przjeżdżałem pomiędzy tymi samymi dwoma drzewami gdzie Ci się kiera nie zmieściła, ale moja ma 560 mm więc dała radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zapodaje moj 1 film , prosze sie nie smiac , czesc 1 z 3 , reszta jutro albo pozniej

 

 

 

a tu link do fotek , ktore  zrobiłem

 

https://plus.google.com/photos/102197838617375824844/albums/5932690874488555745

 

podziwiam za chęci :) mnie by się nie chciało tego sklejać... wolałbym muzę napisać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w weekend bawiłem się lokalnie - a co, też można... :D

 

Świetny wypad i świetny film! Zazdroszczę Ci tego wyjazdu, techniki po górach i wspomnień, które świetnie utrwaliłeś!

Mam kilka uwag technicznych:

1. Zbyt długie ujęcia - za mały rowerzysta w stosunku do kadru. Zrób cięcia i skróć o połowę.

2. Narracyjnie nie kleją się te przerywniki.

3. Nie zmieniaj kolorystyki na części ujęć. Na to mogą sobienpozwolić tylko najlepsi reżyserzy, operatorzy i montażyści. Ta sepia jest nie potrzebna.

4. Jeśli cepy w podkładanie, to w oryginale, a nie mix.

5. Zbyt mocno dźwięk z kamery w stosunku do muzyki. Może w ogóle niepotrzebny jest ten dźwięk.

6. Literówka w napisach.

7. Czasem kamera prowadzona zbyt szybko - ujęcie ze słoneczkiem i jeszcze jakieś drugie.

 

Świetnie się to ogląda. Po tym filmie żałuję, że nie śmigam po szlakach. Fajnie nakręcone. Skróć odrobinę. Serdecznie pozdrawiam!

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jedziemy na Bikepark PALENICA, będziemy śmigać od 13:00 do 17:30 - chętni?

 

 

@pramenides

Dzięki za uwagi, jednak mi się filmiki podobają - może dlatego, że robię je w 100% dla siebie ;P . To tak jak z oglądaniem zdjęć z wakacji - dla kogoś nie obecnego nuda, a dla Siebie żywe wspomnienia :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...