Skocz do zawartości

[katowice] wypady w góry. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny pomysł :) Ja dzisiaj wyciągnąłem tatę na crossie na orłową i dalej na równicę żeby zjechał sobie asfaltem. Lekki hardcore bo całą drogę padało. Może planujecie jakiś wypad w okolice Ustronia/Wisły w weekend albo przed? Nareszcie mam wakacje więc po mału robie formę ;)

 

 

Ja bym wyskoczył w któryś weekend w góry jak coś:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pogoda wam się udała - też byłem z rodziną w niedzielę w tych okolicach ale pieszo i rozeznać się trochę czy da się tam pojeździć rowerami. Trochę jest dla mnie dalej nie jasne czy mogę się tam wspiąć na stronę krywańską - myślałem czy nie wyjechać wyciągiem na chleb i zjechać w kierunku terchovej tak jak tam leci pasmo górskie w kierunku wielkiego rozsuteca. Problem w tym że jak zszedłem z gór to już wyciąg był zamknięty i nie dostałem info czy mogę wziąć ze sobą rower do gondoli. Poza tym czy w ogóle można tam jeździć bo generalnie jest zakaz ale wiadomo jak to wygląda w praktyce - jak nikt na to nie patrzy i nie kontroluje to się nie czepiają. @mrkura Możesz mi podesłać jakieś info jakie trasy warto tam zjeździć? Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, jacyś chętni na wypad w góry jutro lub w niedzielę? okolice wisły/szczyrku, tempo spokojne

 

 

Ja bardzo chętnie. Wybieram się właśnie gdzieś w góry, jutro własnie okazja jest. No ale rowerem w 1 stronę i powrót pociągiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja bardzo chętnie. Wybieram się właśnie gdzieś w góry, jutro własnie okazja jest. No ale rowerem w 1 stronę i powrót pociągiem?

Ja bym sie wybrał ale chyba w nd na jutro juz sie umawiamy z chłopakami w aglomeracji, Jak by co http://www.forumrowerowe.org/topic/110410-chorzow-bytom-katowice-swietochlowice-siemianowice-ruda-slask/page-37?do=findComment&comment=1331025

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja bardzo chętnie. Wybieram się właśnie gdzieś w góry, jutro własnie okazja jest. No ale rowerem w 1 stronę i powrót pociągiem?

Myślałem o pojeżdżeniu w terenie, np. ze Szczyrku na Skrzyczne, górami do Salmopolu i zjazd z powrotem do Szczyrku. Dojazd może być moim autem, jest na gaz, więc będzie tanio:) Ale jak wolisz PKP to się dostosuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o pojeżdżeniu w terenie, np. ze Szczyrku na Skrzyczne, górami do Salmopolu i zjazd z powrotem do Szczyrku. Dojazd może być moim autem, jest na gaz, więc będzie tanio:) Ale jak wolisz PKP to się dostosuję

 

 

Ja bardziej asfalt, nie teren (cross), więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w teren sam się nie wybiorę, więc możemy jechać asfaltem. Ja znam drogę do Bielska przez Oświęcim, chyba, że masz inną propozycję?

 

 

Jak najbardziej można jechać, tylko żeby się teraz zgadać jakoś...Właśnie się ogarniam, nie odp to myslalem ze jednak nie jedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jest ktoś chętny ruszyć się w góry? 25 niedziela?Trasa taka: Dzień 1 http://www.solar.blurp.org/glinka_0813/index.html

Jedziemy pociągiem z SC przed 7 teraz nie pamiętam dokładnie o której.

Tylko jest jeden warunek tą trasę musimy zrobić do 20 bo później nie ma już pociągu, wiec będzie trzeba się trochę spiąć, i zjazdy na piecu icon_e_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@detonator z tym "ulepszaniem" szlaku to jest tak, że turyści się skarżyli. Bo jest błoto, bo w strumyczku zamoczymy nóżki i takie tam rzeczy. To jest nowa moda i od kilku sezonów zawitała do GPN-u. Stąd to czego wcześniej nie było i jak się domyślam z Borka jechaliście żółtym też już "ulepszonym".

 

Pewnie, że śmigają to nie jest taka padaczka jak w moich rejonach. Wczoraj w Małym masa ludzi zarówno na szosie jak i na góralach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...