Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

A ja i jeszcze dwie osoby mamy taki plansio. Chcemy w sobotę zrobić wiosenny Trans-Kampinos czyli objazd puszczy szlakami zaczynając od południa przez jej zachodni skraj i powrót północną częścią. Można też odwrotnie jak kto woli.

Z racji tego że jesteśmy ze Starej Miłosnej to albo przyjedziemy SKM-ką na dworzec Zachodni i z tam tąd pojedziemy do Wólki i dalej w las, albo przyjedziemy samochodami pod szpital w Dziekanowie Leśnym i wtedy objazd zaczniemy od północy.

Jeżeli są chętni na wspólną jazdę zapraszam. Planujemy rozpocząć jazdę około 9.00.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja i jeszcze dwie osoby mamy taki plansio. Chcemy w sobotę zrobić wiosenny Trans-Kampinos czyli objazd puszczy szlakami zaczynając od południa przez jej zachodni skraj i powrót północną częścią. Można też odwrotnie jak kto woli.

Z racji tego że jesteśmy ze Starej Miłosnej to albo przyjedziemy SKM-ką na dworzec Zachodni i z tam tąd pojedziemy do Wólki i dalej w las, albo przyjedziemy samochodami pod szpital w Dziekanowie Leśnym i wtedy objazd zaczniemy od północy.

Jeżeli są chętni na wspólną jazdę zapraszam. Planujemy rozpocząć jazdę około 9.00.

Ja jadę, jestem ze Starej Miłosnej (os. Akacjowa). Dajcie znać o której w Kampinosie się spotykamy, ja będę stąd jechał rowerem.

 

Ruda, od tych wczorajszych grzybów całkiem Ci się... no jak elfy bez butów?! Wdepnie w gówno rowerzysty, albo szyszkę ileż z Jego subtelności pozostanie jak ku..ami zacznie szermierzyć. :-)

 

Na Bielanach mieszkałem i ciężko mi było dostosować się do Twej pogańskiej godziny 6:00 a co dopiero będąc w Ursusie. ;-)

We wtorek chętnie bym popołudniu do Bielana skoczył pokręcić się nieco.

 

W niedzielę mam zabookowany wypad na Szczebel z tymi co to gardzą lajkrą, goleniem nóg, żelami, wazelinami i rowerami poniżej 10 kg.

We wtorek ok 17.30 kończę pracę na Dworcu Gdańskim, będę z rowerem, czy jest ktoś chętny na jazdę ok 18?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę, jestem ze Starej Miłosnej (os. Akacjowa). Dajcie znać o której w Kampinosie się spotykamy, ja będę stąd jechał rowerem.

We wtorek ok 17.30 kończę pracę na Dworcu Gdańskim, będę z rowerem, czy jest ktoś chętny na jazdę ok 18?

 

 

We wtorek o 19.00 chłopaki zbierają sie na Orlenie przy osiedlu Akacjowa. Możesz z nimi pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Planujemy rozpocząć jazdę około 9.00.

 

Dajcie mi znać gdzie się konkretnie ustawicie i jakie tempo trzymacie, nie chciałabym się zajechać... Jeszcze nie w ten weekend.

 

Ewentualnie składam propo dla chętnych na sobotę - Zegrze poboczami - żabki, rozlewiska, rozmowa i popas...

Albo do KPN - (pociągiem?) Tułowice - szlakiem zielonym do miejscowości Piaski Królewskie, a potem niebieskim przez cały Szczeblowiec do 579 - Nowy Dwór albo przez Łomianki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo do KPN - (pociągiem?) Tułowice

 

Odradzam, gdyż pociąg do Tułowic jeździ tylko raz dziennie (wątpię aby komuś chciało się wstać na tyle wcześnie by być w Sochaczewie o 10:00), jest przeładowany hałaśliwą młodzieżą szkolną, a trasę o długości 18 km pokonuje w 1h 15min (rowerem będzie znacznie szybciej).

 

Ktos gdzies w czwartek? Bedzie pierdylion stopni wiec grzech byloby nie skorzystac.

 

Zakładam że forum czytasz wybiórczo lub moja wczorajsza propozycja nie spełnia Twoich oczekiwań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o dystansie z Sochaczewa? Ktoś mi kiedyś wspominał, że lepiej zrobić ten kawałek...

 

Ta zabytkowa wąskotorówka jeździ z Sochaczewa, a z rowerem mogą nawet do środka nie wpuścić - wagony raczej nei były projektowane pod przewóz roweru.

 

Ponieważ w niedzielę jest maraton Mazovii to w sobotę wolałbym się nie skatować, ale na spokojną wycieczkę chętnie pojadę. Pociągów nie unikam, więc jestem otwarty na propozycje. Jednakże niczego organizować nie będę a jedynie się podłączę - daje to możliwość "zgubienia się" gdy ekipa przesadzi z tempem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zabytkowa wąskotorówka

 

Miałam o tym nieco inne pojęcie - w standardzie szybko spojrzę i nie doczytam - kolejkowanie się także miałam w planach ale to już poza rowerowych.

 

Pociąg do Sochaczewa 9:35 - 35 minut jedzie - 19 zł bilet (niestety IC), objazd tamtego rejonu jest dla mnie na tyle atrakcyjny, że pojadę nawet sama, może mnie wilki nie zjedzom ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos gdzies w czwartek? Bedzie pierdylion stopni wiec grzech byloby nie skorzystac.

 

 

Maryla przeciez Ty to trzepak jestes, ciezko Ci dorownac. ;)

 

Sent from my carrier-pigeon v1.0.8 using Tapatalk

 

 

Wszystko wskazuje, że w czwartek będę przejawiał seksualny stosunek do roboty więc możemy gdzieś uderzyć. I to nawet o normalnej porze, w sensie ok. 10. Szczebel albo MPK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam o tym nieco inne pojęcie - w standardzie szybko spojrzę i nie doczytam - kolejkowanie się także miałam w planach ale to już poza rowerowych.

 

Pociąg do Sochaczewa 9:35 - 35 minut jedzie - 19 zł bilet (niestety IC), objazd tamtego rejonu jest dla mnie na tyle atrakcyjny, że pojadę nawet sama, może mnie wilki nie zjedzom ;-)

 

Pociągiem do Sochaczewa jechać mogę (zwłaszcza że rano będzie zimno), ale czemu IC? Kursują tam dość często Koleje Mazowieckie. Natomiast do wąskotorówki nie wsiądę, a jak ktoś bardzo chce to poczekam w Tułowicach aż dojedzie :-)

 

Edytowane przez lasica1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylka, w czwartek ustalimy jak jedziemy (start z Wólki czy z Dziekanowa Leśnego). Tempo leśnych dziadków. :geek:

Co do twoich planów aby odwiedzić pewne miejsca w KPN to twoja trasa pokrywa się z trasą naszej wycieczki. Jezeli zaś chodzi o ciuchcię z Sochaczewa to nie ta pora roku. Jest to kolejka turystyczna i jeżdzi tylko w wekeendy zdaje się że do początku maja i to też jak są wcześniej umówione grupy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

twoja trasa pokrywa się z trasą naszej wycieczki

 

Proponuję wymienić się nr telefonów, może się gdzieś spotkamy po drodze... Zapodaj info o trasie.

 

Trzepak powiadasz Sol - ostatnio mi się nie chce... Bardziej nie chce, niż chce... Zakisiłam się przez ten kolejny miesiąc zimy chyba. Poza tym uparłam się, że w tym roku bardziej doświadczę KPN i inne miejsca, niżeli tylko "przelecę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...