Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Może Jabłonna? Nie byłem tam jeszcze, a mam ciśnienie by polatac. Płaskim gardze jak pies kotem. Na kopcu pewnie będzie tlum jak na krupowkach. W bielanie ch...... z grzybnia, w kampinosie jest tylko jeden słuszny adres, WAT... no coś tam dzwoni ale za krótko żeby mnie zimny pot oblal i dreszcze dopadly.

 

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

My jak zwykle MPK startujemy o 8.00 ze stacji Orlen w Starej Miłosnej.

 

 

A co macie w planach? Nie ukrywam, że mój aktualny nastrój weksluje bardziej w stronę fanu i techniki niż bicia rekordów dystansu i średniej.

 

W MPK to oznacza zazwyczaj start od kamienia P. w kierunku traski przy SM, zaliczenie tejże, potem czarny do Instytutu, potem już gdzieś w głąb MPK. Pewnie do Mieni i powrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ok, w sumie to jak na Mazowsze więcej niż całkiem. Na razie widać że ściezka jest nowa, bo jest wiele małych nierówności wybijających z rytmu, korzeni, jakiś dziur itd, ale generalnie cały czas jest góra-dół, jest i kilka "autostrad" przez las, ze 2 mocniejsze podjazdy - z dołu wygladają na ciezkie ale spokojnie wszystko do podjechania. Na plus to zero smieci, jakiś butelek itd Oznakowanie lekko chaotyczne i bywaja momenty że przez kilkaset metrów nie ma oznakowania, ale wystarczy trzymac się sladów opon lub szukać białych strzałek na drzewach. Na otwarciu tłum ludzi, od tej pory byłem 2 razy i na trasie nikogo na rowerze nie spotkałem, za to w lesie... 2 patrole policji :) No ale to środek tygodnia, możliwe że w weekend będą zatory w niektórych miejscach. Oby, bo naprawdę warto odwiedzić to miejsce. Co do dojazdu to najłatwiej chyba od Suwalnej, później Leśna i tam można nawet zaparkowac jak ktoś wybierze się samochodem bo z Wawy to jednak z 30 km jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...