Skocz do zawartości

[Wycieczki] Wrocław zgłoś się. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

O fak! Ty też tam byłeś?

Pozdro, pozdro!

Ale mieliście mega skład! Dream Team prawie! :)

Ja na biegu bo mój kierowca siedział i marzł w aucie (niewiedziałem że centrum tylko w weekendy otwarte) i czekał  tylko na mnie a chciałem nowe objechać a i starego nie odpuścić. Właściwie patrząc na tracki chłopaków to przejechaliśmy taką samą trasę, szkoda że niewiedziałem że też tam będziecie bo bysmy się na jakąś konsumpcje pilznera ustawili (oczywiście ci co by mogli) a tak całość zapasu do domu przywiozłem :)

Ale co tam co się odwlecze to nie uciecze!

Jeszcze raz pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pany, dość mam już jeżdżenia po ulicach wrocławskich, ktoś chce się jutro gdzieś przejechać bardziej terenowo? z tym, że liczę, że ten teren mi ktoś pokaże ;) mam całą niedzielę, także godzina obojętna, dystans tak do 50-60 km może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ustalenia, mogę wziąć wolne w pracy jakby ktoś był chętny. Niestety samemu nie chce mi się dłużej jeździć niż 2 dni, a do Wrocka nie dawno się przeprowadziłem i nie znam jeszcze takich maniaków rowerowych jak ja ;)

 

Pogoda na Singlach zapowiada się na +10 stopni, a na emtb pisali, że jeździ się lepiej niż wiosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na jeden dzien sie pisze na 100%, jutro dam Ci znać czy mogę dłużej. Teoretycznie mam tydzien wolnego a praktycznie jakieś rozmowy kwalifikacyjne na II-gi stopien studiow w poniedziałek (może da sie przelożyć) :P

ktoś jeszcze się pisze? w wersji extended można by zrobić wszystkie single i się wybrac przez haraków, szpindlerowy, śnieżke do karpacza ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom połączenie jest słabe, a do Świeradowa w ogóle pociąg nie jeździ więc nieciekawie tak na jeden dzień jechać ;)

 

Na Ślęży nigdy nie byłem, ale obadam tereny dobrze, jak prawdopodobnie przeprowadzę się do Wrocka na studia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

właśnie niedawno kupiłem sobie nowe dwa kółka :)

Chciałbym z kimś pojeździć po Wrocku i okolicach. Mam taką nietypową pracę, że w weekendy jestem zajęty, a większość wycieczek - jak widzę - organizujecie właśnie w sb i nd. :( Dla mnie najlepsze terminy do jazdy to wieczory (w sumie każdy dzień) po 19:00. Ewentualnie soboty mogę mieć wolne, o ile zarezerwuję termin z dużym wyprzedzeniem.

 

Nie jestem zaawansowanym bikerem, ale z kondycją nie jest źle. Mile widziane trasy po lokalnych drogach i szlakach pod Wrocławiem, tak średnio ok. 20-25 km/h, długość ok. 40-50 km.

 

To co? Może już czwartek wieczór? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientujesz się może jakie warunki pogodowe są w górach sowich ?

W sobotę i dziśiaj byłem na ślęzie, objeżdziłem całą górkę dookoła. :)

Sobotę i niedzielę mam zajętą ale na Wielką sowę chętnie bym się wybrał :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...