Skocz do zawartości

[rowery OK/SS] Ciekawe, piękne, brzydkie, niezwykłe, zewsząd. Cz.2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Poździerany i owszem - 'ryzyko zawodowe' można by rzec.

Ale co to za lampki na kierze!?!?!?!

Bo na pewno to nie tor w Pruszkowie, gdzie swego czasu trenował pewien jegomość, który ze względu na oszczędności (wysoka cena wynajmu toru) jeździł tamże w ciemnościach (przy wyłączonych jupiterach), a tor doświetlając sobie jedynie lampkami zamontowanymi na kierownicy roweru (szosowego co ciekawsze!).

Dobrze, że ta Dogma nie ma zamontowanych błotników, bo to już by było całkiem przechlapane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poździerany i owszem - 'ryzyko zawodowe' można by rzec.

Ale co to za lampki na kierze!?!?!?!

Bo na pewno to nie tor w Pruszkowie, gdzie swego czasu trenował pewien jegomość, który ze względu na oszczędności (wysoka cena wynajmu toru) jeździł tamże w ciemnościach (przy wyłączonych jupiterach), a tor doświetlając sobie jedynie lampkami zamontowanymi na kierownicy roweru (szosowego co ciekawsze!).

Dobrze, że ta Dogma nie ma zamontowanych błotników, bo to już by było całkiem przechlapane ...

 

 

Panie, przecież to Jason Kenny i glebe miał na torówce, później tylko wsiadł na szose, to nie piłka nożna, że po faulu sie zwyjają 10min widocznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, przecież to Jason Kenny i glebe miał na torówce, później tylko wsiadł na szose, to nie piłka nożna, że po faulu sie zwyjają 10min widocznie

Wiem na czym polega rozjazd po wyścigu na torze, ale pytałem się (z przymrużeniem oka) o 'rację bytu' lampek na tej Dogmie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrywasz się czy dalej nie łapiesz ironi?

Nakieruję Cię opisowo:

Dogma.

Tor.

Lampki.

 

I gdzie tu masz jazdę szosą po torze w nocy?

 

Ja wymiękam ...

 

P.S.: Gdzie tu w opcjach pisania postów jest autowygaszanie po pewnym czasie? Może mi te dwie lampki by się przydały, bo jakoś niedowidzę tego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...