Skocz do zawartości

[Błotniki] Czym "zmatowić" błyszczące błotniki


mld80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem nowe błotniki SKS Bluemels w kolorze czarnym.

Problem jest taki, że strasznie się świecą.

Chciałbym, żeby pasowały bardziej do roweru - tu mam lakier czarny matowy.

 

Zwracam się o pomoc w 2 sprawach:

1. W jaki sposób mogę je zmatowić?

2. Czym pomalować na czarno pręty, które w standardzie są srebrne - czy starczy mi do tego zwykły spray czarny np to:

http://www.elakiery.pl/prod/158,1364,2034,czarny-mat-poysk-spray-lakier-samochodowy-59095-59096

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tak jak pisze Michuuu, tylko nie spiesz się ze spreyem, kilka warstw cienkich bo Ci popłynie i brzydko będzie wyglądało.

A co do prętów - zobacz jakie masz szprychy :) w srebrnych lepiej zginie srebrny pręt, w czarnych czarny (wtedy też go zmatowić przed malowaniem)

Matowe błotniki są ok - giną w oczach na tle opony - sam tak zrobiłem ze swoimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po cichu też na to liczę, żeby obyło się bez malowania błotników, tylko same pręty i ewentualnie śruby.

 

I oczywiście pojawia się kolejny zonk, jak tu przymocować przedni błotnik, bo cannony z headshokiem nie mają z przodu otworów montażowych (u góry widelca).

Pewnie zakończy się na prowizorce z zipami i robieniem dziur w błotniku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po cichu też na to liczę, żeby obyło się bez malowania błotników, tylko same pręty i ewentualnie śruby.

 

I oczywiście pojawia się kolejny zonk, jak tu przymocować przedni błotnik, bo cannony z headshokiem nie mają z przodu otworów montażowych (u góry widelca).

Pewnie zakończy się na prowizorce z zipami i robieniem dziur w błotniku :(

pod spodem goleni masz śruby mocujące,

dorabiasz do nich blaszki zgięte pod kątem prostym, i masz mocowanie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...