Skocz do zawartości

[zawody] Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB - Dąbrowa Górnicza


sylus

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiem zbiorczo :)

 

Przy Nemo jest duży parking ale nie wiem czy będzie zamknięty na czas zawodów, jest też spory parking pod Halą sportową obok. Jutro będę po numery więc po 17:00 mogę dać znać jeśli się czegoś dowiem.

 

Trase robiłem kilka razy. Jeśli byłoby sucho to założyłbym Schwalbe Fourius Fredy. Ktoś pytał czy można jechać na sztywnym z przodu - bez problemu da radę. Ostatnio trochę padało, ja jadę prawdopodobnie na RoRo 1.9.

 

Na trasie będą 2 (słownie dwa) dość strome podjazdy ale krótkie (mowa o medio) reszta naprawdę lajtowa. I mówię to ja stary dzidek, więc Wy młodziaki powinniście ich nawet nie poczuć.

 

To moje subiektywne odczucia, żeby mnie po zawodach ktoś nie ścigał żeby zrobić oklep, że źle doradziłem :)

 

Aha, ostatnia Sylesia była bez toru 4x4, więc lajtowa :) trasa MP będzie podobna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy jest możliwość pooglądać listę startową? Wydaje mi się, że strona skandii nie daje takiej możliwości, ale może coś przegapiłem...

 

Dobre pytanie, sam chciałbym wiedzieć ile osób startuje w kategorii M1, czyli do 18 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer materiałowy idzie na plecy.

 

Sektory wyglądają następująco:

 

S1: elita kobiet Grand Fondo

S2: elita mężczyzn Grand Fondo

S3: zawodowcy którzy opłacili prze internet Grand Fondo

S4: pozostali Grand Fondo

 

S5: Medio - opłacone przez internet

S6: Medio - pozostali

 

S7: Mini - opłacone przez internet

S8: Mini - pozostali

 

 

Przesunęły się godziny startu:

 

Grand Fondo 11:00 i 11:20

Medio 11:30

Mini 11:35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tamtejsi" przyjeżdżają na rowerach :)

Koło Nemo i pod Hala sportową są dość spore parkingi ale czy będzie tam miejsce. Pewnie zależy kiedy się przyjedzie. Potem pozostają okoliczne uliczki. Za Pałacem Kultury jest też dość spory parking. Można też zaparkować na parkingach Centrum Handlowego Pogoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie chipow, konkretnie tego co sie wiesza na rowerze, dzisiaj odebralem ten chip i zawiesilem na rowerze, jutro musze jeszcze cos robic z nim, jakies aktualizowanie czy cos, czy bezposrednio moge kierowac sie na start? BO na golonce taki chip przystwaialo sie do monitora a dzisiaj nikt mi nic na ten temat nie mowil :( Prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...