Skocz do zawartości

[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł


PoleK

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.01.2018 o 03:58, Dziubek napisał:

@dark1 Czy w trybie z czujnikiem, lampka Ci się wyłączyła, a później jak ruszyłeś włączyła się bez problemu ? Bo zaraz wyjdzie że XANES to lipa, i lepiej kupić ich (?) klony :) 

Póki co działa OK,  w bezruchu wyłącza się, a po ruszeniu włącza. Czujnik zmierzchu też działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarło do mnie takie cudo https://pl.aliexpress.com/item/2x-Rower-wiat-a-XML-L2-DOPROWADZI-Y-wiat-a-Rowerowe-bicicleta-USB-Akumulator-5200-mAh/32833054342.html .Lampka dobrze zapakowana,osłonięta twardą pianką.W pudełku dostajemy lampkę z kompletem 2 akumulatorów,uchwyt na kierownicę i kabel USB do ładowanie.Sama lampka bardzo dobrze wykonana (czuć ją w ręku,waga z akumulatorami 201g), obudowa wykonana w całości z aluminium.Z tyłu odkręcana pokrywa gniazda akumulatorów (2 x akumulator firmy ? 18650 3000 Mah 3,7V li-ion). Sprzedawca nie podaje jakiej mocy są diody,ani czasów działania.Niestety nie mam możliwości sprawdzenia jej w terenie, bo sezon już zakończyłem.

Specyfikacja według sprzedawcy

Name: E1
Material: Aluminum alloy
Color: black
Lamp beads: 2 * CREE XML-L2  
Mode:  HI > MID > LOW > Flash > SOS
Voltage: 3.0V - 4.2V
Current:LOW-0.35A
        MID-0.7A
        HI-1.5A
Battery: 2 X 18650 Rechargeable Battery
Capacity: 5200mAh (Include)
size: 100mm x 45mm x 25mm
Bracket:360 Degree rotation For Bicycle

Wrzucam parę fotek lampki

 

 

WP_20180210_13_41_55_Rich.jpg

WP_20180210_13_43_12_Rich.jpg

WP_20180210_13_49_34_Rich.jpg

WP_20180210_13_51_20_Rich.jpg

WP_20180210_13_53_10_Rich.jpg

WP_20180210_13_56_36_Rich.jpg

WP_20180210_13_56_58_Rich.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dziubek napisał:

Na start już Ci mówię że kup lepsze akusy, te to lipa jakich mało. Dobry akus 18650 waży koło 40 g. jeden, a tutaj mamy 2 sztuki z wagą 30 g.

Nawet pojemność źle napisana. Skoro nie jeździsz, kup coś sensownego, radzę z dobrego serca.

Waga obydwu to 86g :) ale i tak chcę kupić coś markowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2018 o 00:03, Dziubek napisał:

Na lampce jest logo XANES

5 godzin temu, Gawel76 napisał:

Dzięki za sporo informacji o Twoim zakupie.

Niestety nie mam możliwości sprawdzenia jej w terenie, bo sezon już zakończyłem.

Sezon trwa cały rok ;)

Jak przetestujesz w terenie to daj znać.

 

5 godzin temu, Gawel76 napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Gawel76
Nie rozumiem tego usprawiedliwienia, że sezon już zakończyłeś, bo przecież jest już luty, to chyba jeszcze nie rozpocząłeś jeśli już...
Poza tym, żeby sprawdzić lampkę na zewnątrz, to przecież nikt Ci nie każe wychodzić na rower, chociaż może w związku z tym że to forum rowerowe i takowa lampka, to wypadałoby ją jednak zaprezentować na rowerze, ale nie namawiam, bo potem będzie na mnie...
W każdym razie koledzy by się na pewno nie obrazili, także tego... :icon_wink:
W takim razie kiedy możemy się spodziewać zdjęć plenerowych - czyżby niebawem :icon_question: :unsure::yes:

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KrissDeValnor napisał:

Gawel76
Nie rozumiem tego usprawiedliwienia, że sezon już zakończyłeś, bo przecież jest już luty, to chyba jeszcze nie rozpocząłeś jeśli już...
Poza tym, żeby sprawdzić lampkę na zewnątrz, to przecież nikt Ci nie każe wychodzić na rower, chociaż może w związku z tym że to forum rowerowe i takowa lampka, to wypadałoby ją jednak zaprezentować na rowerze, ale nie namawiam, bo potem będzie na mnie...
W każdym razie koledzy by się na pewno nie obrazili, także tego... :icon_wink:
W takim razie kiedy możemy się spodziewać zdjęć plenerowych - czyżby niebawem :icon_question: :unsure::yes:

Tym bardziej że w Warszawie jest pogoda OK żeby pojeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kończąc OT : ja może za zimą nie przepadam, ale wolę pojeździć przy małym mrozie niż w upale - to pewnie m.in. przez intensywność wysiłku ( dla mnie upał to jak jeżdżenie w gorącej zupie ).
Poza tym lekki mróz jest na pewno zdrowszy niż jakieś jesienne, czy wiosenne słoty, tym bardziej, że u nas nie ma już takiej wiosny jak kiedyś, tylko coś w rodzaju dwóch jesieni z zimą i latem pomiędzy.
Niektórzy jeżdżą np. tylko latem - w upały chyba jest największy wysyp weekendowych/wakacyjnych rowerzystów, ale oczywiście Gawel76 do nich nie należy :icon_wink:

Edytowane przez KrissDeValnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...