Skocz do zawartości

[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł


PoleK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Krótko zwięźlę i na temat. Mam do 50zł do wydania na lampkę do roweru przednią. Może być z aliexpress z allegro,  nie ważne. Szukam najlepszego produktu do tej ceny. Jeździć będę na 99% tylko po mieście. Potrzebna mi aby nie płacić mandatu, coś tam świecić też może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/lampa-rowerowa-150lm-falcon-eye-spectre-mactronic-i6660293522.html

 

A to coś do czegoś się nadaje czy nie warta ceny?

 

A co myślisz o tym zestawie? 

 

http://allegro.pl/markowy-zestaw-everactive-el-300-cree-tl-x2-i6854138249.html

Edytowane przez Matticzek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się jeszcze bardziej zorientuje w temacie. Dzięki !

Tak wtedy Convoy S2+ po modzie i akcesoria to tak ponad 200 trzeba liczyć zależy co kompletujesz . Ale to zakup na długo bo dla większości osób jest aż na wyrost mocna i zadowalająca. Chociaż na początku żeby taniej było można kupić akumulatorki z rozbiórki baterii laptopowych.

 

Wysłane z mojego Samsung Note 4 SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Convoye mają jedną wielką zaletę, poza ceną i ilością światła oczywiście. Trwałość. Jakość. Wykonane świetnie, metalowe, dwie sztuki katuję już trzeci rok i nie mają żadnego śladu używania poza zmęczonymi, przybrudzonymi gumkami.

 

A tutaj przechodzimy do kolejnej zalety, każdą, najmniejszą nawet część tych latarek możemy dokupić i wymienić. Taka gumeczka to 0,10$ dostępna w kilku kolorach a wymiana banalna. Każda inna lampka po uszkodzeniu nadaje się do wywalenia a tutaj można wymienić po prostu wszystko. Najprawdziwsza modułowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam rozglądać się za jakimś dobrym oświetleniem na przód i tył.
Na pierwszy ogień idzie lampka z tyłu.
Tak przeglądam allegro i filmiki na youtube (tutaj ciężko ocenić, jakoś filmików jest ... )

Aktualnie używam kupionej kiedyś przy nowym rowerze RedLite II - ale to bardziej do dziecięcego rowerku się nadaje, na drodze chcę być widoczny.
Natrafiłem na coś takiego: http://allegro.pl/lampka-rowerowa-tylna-walle-mactronic-bpm-2sl-nowa-i6929285161.html

Ktoś takiej używa? Na filmikach widać, że jest naprawdę mocna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walle. Ideał lampki w dobrej cenie. Przerabiania tutaj dość namiętnie. Poczytaj wątek, to znajdziesz jej tańsze alternatywy.

Ta w sumie nie jest taka droga więc już nie będę ryzykował czegoś "podobnego" :)

Po komentarzach do mojego pytania teraz już mam pewność 100% co do kupna.

Właśnie widzę, że trzeba będzie ją trochę pochylić.

Dzięki  :thumbsup: 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...