Skocz do zawartości

[wycieczki] Jakie są ciekawe tereny nad morzem


Duke44

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Pomyślałem, że zapytam Was w tym dziale. Gdzie są najciekawsze tereny w pomorskiem do jazdy na rowerze. Wybieram się niedługo tam na wakacje i nie wiem, które miejsce wybrać. Byłem już 7,8 razy we Władysławowie, ale czas na zmianę. Ciągnie mnie na zachód Polski, ale nie wiem gdzie, nie chciałbym się ładować do jakiegoś dużego miasta z dużą ilością "bum-bum".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłe tereny zjeździłem w tym roku w okolicach Kopalina, zwłaszcza w kierunku do latarni Stilo i dalej, w stronę Łeby. Niektóre trasy bajeczne, czułem się trochę jak na Bornholmie :) Tylko oznakowane słabo, warto mieć GPS z mapami.

 

~wymęczone taptokiem z galaxego~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morze, jazda ma być tylko dodatkiem do wyjazdu. Może być przeplatany teren, chodzi raczej o zwiedzanie na rowerze okolic niż kąpanie się w błocie spod kół. Mam rower XC i startowałem w maratonach, w tym w 24h(żeby było wiadomo, że tak ni stąd... mi przyszło do głowy aby brać rower), ale tym razem chcę na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bardzo dużym skrócie - Kaszuby!! Wielu "południowców" się dosyć mocno zdziwiło jak ich na Stolemie przepędzili po kółeczkach z takimi przewyższeniami, że by się Beskidy nie powstydziły. Która dokłądnie część to zależy skąd będziesz ruszać.

 

Dla szosowców są fajne trasy na Żułąwach, ale dla mnie to jakoś za płasko, za prosto, za asfaltowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...