Skocz do zawartości

[telefony] Guglowaty Android vs Łindołsowskia Nokia vs Ajphonowski iOs vs Cegły z Geriatrii


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

@@dziobolek, Między innymi dlatego że HO M7 ma fabrycznie załączone  "discard"

 

Pomijam już fakt że jest to kawał solidnego i dopracowanego sprzętu :)

Mam nadzieję że HTC odbije się od dna i dalej nam będzie w świecie androida oferowało to o czym LG czy Samsung już dawno zapomnieli.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC to niech lepiej zrobi kolejne nowości na WP8. Chciałbym zobaczyć coś gabarytowo takiego jak L1520. I wtedy bym wziął HTC, bo 8S jak na razie mnie nie zawiódł. Tyle co on przeżył.

 

Wysłano z HTC 8S pod kontrolą Windows Phone 8.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W perspektywie globalnej moim zdaniem Windows w kolejnych słuchawkach HTC tylko pogorszy ich wyniki.

Lepiej zjeść mały kawałek dużego tortu ... niż duży kawałek tortu wielkości okruchu.

WP w Polsce to fenomen oparty na marce Nokia ... Polska to jedno z nielicznych państw na świecie gdzie Windows Phone ma udział w rynku na poziomie kilkunastu %.  

W świecie WP bije sie o kilka % z BlackBerry ... niestety .

Życzyłbym sobie 3 - 4 równorzędnych graczy na rynku z systemami kompatybilnymi między platformami sprzętowymi ...

Jak na takim PC`cie można zainstalować windowsa czy linuxa to dlaczego tak nie zrobić ze sprzętem mobilnym  :) ?

 

Utopia :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WP cały czas zyskuje na większości rynków. Nie tylko w Polsce ma dwucyfrowy wynik.

Możliwość wyboru systemu WP lub Android pojawi się w 2015. Mają powstać pierwsze smarty dualboot.

 

Wysłano z HTC 8S pod kontrolą Windows Phone 8.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O istnieniu HD2 wiem i dualbootach też.

Tylko moim marzeniem nie jest ta droga gdzie ktoś się głowi jak przeportować dany system na inny hardware .... Albo firma, która daje łaskawie swój kiepski / mało popularny system i ewentualnie do tego WP lub andka żeby cokolwiek sprzedać i nie popłynąć na interesie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie rozumiemy się ... :)

 

Idę do sklepu kupuję laptopa bez systemu ... potem kupuję licencję na jakąś winde lub wrzucam jakąś darmowa dystrybucję linuxa.

Chciałbym doczekać się takiej sytuacji w świecie "terminali osobistych".

O planach wprowadzenia przez różnych producentów zazwyczaj tych mniej znanych 2 systemów na jednym telefonie czytałem już kilka razy...

Zazwyczaj zapowiadali wybór między Androidem a swoją mutacją Androida czy innego systemu opartego na jadrze linuxa.

Dla mnie taka sytuacja jest daleka od ideału :).

 

Pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Otwartość androida to ogólnie mit, starczy popatrzeć co robi samsung. Zblokowany bootloader (czego google zabrania), zabezpieczenie e-fuse które przy próbie flashowania innym softem przepala bezpiecznik na płycie głównej telefonu i nieodwracalnie zmienia flagę KNOX (co może skutkować problemami z gwarancją i uniemożliwia uruchomienia KNOX'a ), blokowanie możliwości Root'owania. Nawet android powoli zmierza ku coraz większemu zamknięciu.

Producentom nie podoba się że wywalimy ich śmieciowe programiki albo reklamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to tylko Android oferuje śmieciowe apki w tych nakładach. Na moje to wszędzie powinno być jak w WP. Gdzie MS wprowadza do systemu tylko to co życzą sobie użytkownicy.

 

Wysłano z HTC 8S pod kontrolą Windows Phone 8.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Xperie M, wgrany 4.1.3 niebrandowany, tak muli, że śmiech na sali, przykład:

Moja skrzynka sms wygląda tak, że mam tylko jeden "wątek" a w nim ok 5700 smsów. Nic pozatym.

Tylko z jedną osobą.

Wiecie, ile otwiera mi sie aplikacja wiadomości? Ok 3s. Gdy otwieram ten "wątek" czkeam dobre 3-4s. I dopiero mogę pisać.

Napisałem, naciskam aby wysłać - ok 6-7s zanim mogę zablokować ekran, czyli zanim pojawi się że wysłano. Jak zgaszę w trakcie wysyłania - zawieszają się wiadomości, telefon trzeba zrestartować.

 

Teraz najlepsze: aparat.

Mam w domu SE K800i, 3.2mpx CyberShot.
Tak, robi NIEPORÓWNYWALNIE lepsze zdjęcia od M'ki która niby ma 5mpx - ale co z tego, skoro nie sposób zrobić nią ostre zdjęcie.

Reasumując: Badziewie za 600zł. Lepiej już Lumie 520 kupić, albo jakiegoś SGS2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...