Skocz do zawartości

[telefony] Guglowaty Android vs Łindołsowskia Nokia vs Ajphonowski iOs vs Cegły z Geriatrii


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Fuuu to coś za 200$ jest na MTK czyli w sumie nic poza wyswietlaniem grafiki nie oferuje gdyż mizerne parametry rocka sa co do lud obecnie standard to 1280x768 jest to gęściejszy LCD względem 720p i prezentuje się o wiele lepiej..... Odstawiam ze za chwile wysypia się pikseli na lud lub padnie płyta gdyż tak maja chinole zresztą podobnie miał zte blade choć ten przynajmniej miał qualcoma ;)

 

Sent from my BlackBerry 9860 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie standard to 1280x768 jest to gęściejszy LCD względem 720p i prezentuje się o wiele lepiej.....

 

Sent from my BlackBerry 9860 using Tapatalk

Naprawdę o wiele lepiej? Bez jaj...

To jak Ty sobie radzisz z 480x800?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam pytanie odnośnie dualSim.

Dajmy na to, że numer jednej karty to X a drugiej to Y.

Czy jak ktoś zadzwoni na numer X albo Y to się dodzwoni, niezależnie od tego która z kart jest wybrana jako główna?

A pytam w tym względzie żeby nie nosić dwóch telefonów prywatnego i służbowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

CyanogenMod chyba należy do najbardziej sprawdzonych i popularnych dystrybucji nieoficjalnych.

Co polecasz w takim razie wyglądowi zbliżonego do tego rooma z Samsunga? Do cyanogenmod próbowałem się przekonać przez dobę i nie wyszło. Wróciłem powtórnie do samsungowego gówna. Wyczyściłem telefon i ma teraz status oficial. Po kilku dniach pracy znów mnie zaczął irytować swoją "płynnością działania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci szczerze ...

Jak tylko przesiadłem się 2 lata temu na produkty HTC (poprzednio Sony-Ericsson jak jeszcze istniało ) osobiście przestałem się bawić w rooty, mody, romy i inne.

Ostatni telefon na którym wgrywałem nieoficjalny ROM to był SE Arc i był to któryś CyanogenMod ...

2 lata w tej dziedzinie to cała era jak nie dwie ... z obserwacji wiem że CyanogenMod nadal jest w czołówce ale o innych już zwyczajnie nie czytam, więc zwyczajnie nie mogę nic polecić.

 

Pozdro 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie dualSim.

Dajmy na to, że numer jednej karty to X a drugiej to Y.

Czy jak ktoś zadzwoni na numer X albo Y to się dodzwoni, niezależnie od tego która z kart jest wybrana jako główna?

A pytam w tym względzie żeby nie nosić dwóch telefonów prywatnego i służbowego.

 

Oczywiście, ze się dodzwoni. Wszystko swietnie działa jeśli chodzi o prace Dual Sim w HTC One.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ostatnio fanem Samsunga, ale powiem wam, że nowy Lg G3 urywa jaja. (kurze jaja, nie cenzurować proszę :P )

http://www.purepc.pl/urzadzenia_mobilne/oficjalna_premiera_flagowego_smartfona_lg_g3_nowy_krol

 

Jak tylko będzie przyzwoicie trzymać na baterii 3000mAh to mamy jeden z najlepszych, jak nie najlepszy, smartphone na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ten LG G3 zapowiada sie dosyc zacnie. Te marki u nas byly wieel lat niedoceniane, Samsung, LG itp. Pamietam jeszcze z lat 90-tych z Bliskiego i Dalekiego Wschodu jakie produkty robili. Na przyklad LG mial bardzo dobrej jakosci mierniki cyfrowe, ktore swietnie sprawdzaly sie w przemyslowych warunkach a kosztowaly 1/3 tego co amerykanski Fluke. Zreszta w motoryzacji Koreanczycy juz pokazali jak sie rozwineli. Przypominacie sobie pierwszego Pony? Teraz taki Hyundai i40 to zdecydowanie lepsza oferta niz VW Passat. Taka Sonata (szkoda, ze niedostepna u nas) po prawie 300 tys. km ma skorzana tapicerke w nienagannym stanie a silnik chodzi jak nowy. Zero napraw poza zawieszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizory i telefony LG były długo marnej jakości, ale ostatnio LG G2 oraz tablet LG G Pad są bardzo dobre, a nawet w ścisłej czołówce.

Samsung wiedzie prym w telefonach juz od modelu Galaxy S, który był swego czasu najlepszym telefonem na rynku i do tego kosztował niewiele. Teraz moim zdaniem najlepszym telefonem jest Galaxy S 5, ale samsung wyrobił sobie markę i te telefony kosztują juz za dużo. Czas na nowego gracza i myślę że powoli LG będzie chciało powalczyć o tą pozycję. Nowy LG G3 wygląda zaiście (to nie jest przekleństwo wg nowych standardów) ma wszystko co potrzeba, najnowsze i najlepsze podzespoły i kosztuje zdecydowanie mniej od konkurencji. 600 euro podobno na Amazonie stoi. Sam jeszcze nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pamiętajmy, że LG zaprezentowało dwie wersje G3 różniące się między sobą wbudowanymi pamięciami. W tańszej i słabszej edycji znajdziemy 16 GB przestrzeni dyskowej dla użytkownika oraz 2 GB RAM. Po drugiej stronie znajdziemy za to 32 GB wbudowanej pamięci oraz 3 GB RAM. Także rozglądając się po europejskich sklepach dostajemy takie oto ceny:

 

  • tańsza wersja: od ~2300 złotych (549 Euro) do ~2550 złotych (499 GBP);
  • droższa wersja: około 2500 złotych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak patrzę na to co się dzieje na rynku i mam wrażenie, że wszyscy zapomnieli, że telefon to telefon, a nie szufla do odgarniania śniegu.

 

Kończy mi się umowa, myślę nad nową komórką i po raz pierwszy wezmę coś nie z nowinek, ale albo S4 albo - o zgrozo - ajfona, albo coś innego w rozsądnym rozmiarze. Czyli nie więcej niż 5 cali.

 

No bo nie mam zamiaru jeździć z damską torebką na trasy ani zakrywać se CAŁEJ ręki pokrowcem.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak patrzę na to co się dzieje na rynku i mam wrażenie, że wszyscy zapomnieli, że telefon to telefon, a nie szufla do odgarniania śniegu.

 

Kończy mi się umowa, myślę nad nową komórką i po raz pierwszy wezmę coś nie z nowinek, ale albo S4 albo - o zgrozo - ajfona, albo coś innego w rozsądnym rozmiarze. Czyli nie więcej niż 5 cali.

 

No bo nie mam zamiaru jeździć z damską torebką na trasy ani zakrywać se CAŁEJ ręki pokrowcem.

 

Kazdy z tych telefonow miesci sie bez problemu do tylnej kieszonki w koszulce rowerowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale:

 

1. nie zmienia to faktu, że są nieporęczne;

 

2. nie we wszystkich koszulkach mam kieszonki;

 

3. często jeżdżę z plecakiem, a on mocno utrudnia sięganie do kieszeni;

 

4. skoro już kupiłem jedną opaskę na ramię na duży telefon, dlaczego mam znowu lecieć do sklepu i kupować kolejną.

 

Jeżeli komuś nie przeszkadza rozmowa do patelni, nie ma sprawy. Ale ja już moją S3 uważałem za wielką na granicy akceptacji i nie chce mi się tej granicy przekraczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sol,

Ad1. Nieporecznosc to czesto indywidualna sprawa

 

Ad2. Lepiej zainwestowac w koszulke niz w nowy telefon. Taniej i wygodniej

 

Ad3. Jak jedziesz z plecakiem to tym bardziej nie ma problemu, gdzie zaladowac telefon, nawet wielkosci tabletu

 

Ad4. Patrz Ad2

 

Rozmawiales kiedys z telefonu stacjonarnego? Tak w kwestii wielkosci sluchawki.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko tylko wyjaśnię, że koszulek kolarskich mam sporo, ale nie każda ma kieszenie z tyłu. Podczas jazdy korzystam z telefonu, więc muszę go mieć pod ręką, a nie zatrzymywać się co 5 min, zwalać majdan na ziemię i w nim grzebać.

 

No i nie zapominajmy o kwestii zasadniczej, czyli że Twoje preferencje są Twoimi i niekoniecznie muszą zyskać poklask u innych.  Zwłaszcza u tych, którzy wiedzą czego chcą, czyli u mnie ;)

 

Ergo jak pisałem - jeżeli nie przeszkadza Ci gadanie do patelni, nie ma sprawy. Mi przeszkadza i pewnie parę innych osób też by się znalazło.

 

Życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...