Skocz do zawartości

[spodenki] 120-140zl


koziakaka

Rekomendowane odpowiedzi

To liczę że sklep mi wymieni i będzie lepiej, głównie o tą wkładkę chodzi że jest nie tam gdzie być powinna ale prawda jest taka że owszem, przy codziennej jeździ można przeboleć jakieś niedogodności ale przy wycieczce z dziennymi przebiegami po tej setce czy 200 km wszystko czuć i wszystko nas denerwuje ze zwielokrotnioną siłą, czy to deko za krótkie szelki czy nieco przyciasne nogawki.

 

Filip76, możesz się pochwalić swoimi wymiarami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba XXL... choć może szelki się rozciągną w mniejszych rozmiarach bo na szczęście brzuszka nie masz. Mnie w L-ce przy 180 cisnęły ale nieprzyzwyczajony jestem jeszcze. Fajne są, siateczka na nogawkach, w sklepie w którym kupiłem nie mają jak ściągnąć XL-ki i będę musiał zmienić na inny model, pewnie wezmę tańszy Basic De Luxe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jestem szczupły, chociaż uda mam raczej nieźle umięśnione. Jeden sprzedawca internetowy proponuje dla mnie XL, inny L :teehee: także chyba spróbuję XL, zobaczymy jak to będzie leżało - najwyżej wymienię. Czyli mówicie że pod warunkiem dobrego dobrania rozmiaru w tej cenie ciężko o lepsze spodenki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś musiałem je przymierzyć, ubrać i wsiąść na rower. Skoro nie noszą śladów użytkowania to nie widzę problemu.

no pewnie, ze ci nie wymienia skoro byly uzywane. przymierzyc mozesz, ale nie uzywac. metki odciete i nikt nie przyjmie.

 

@up

bierz xl zecydowanie, jak mi przy 175cm L jest za mala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, ze ci nie wymienia skoro byly uzywane. przymierzyc mozesz, ale nie uzywac. metki odciete i nikt nie przyjmie.

Kolego, zrozum że przymierzyłem je na rowerze a ponieważ

Towar musi :

  • znajdować się w nienaruszonym stanie,
  • nie nosić śladów użytkowania,
  • posiadać oryginalne, opakowanie lub / i firmowe metki

I tak jest to nie byłoby problemów, bo byłem w sklepie ale nie mają możliwości załatwić mi XL-ki :/ Jedynie XXL ale ta będzie za duża bo inny model mierzyłem. Także jestem w kropce, mogę sobie wziąć inny model z oferty i dostać zwrot różnicy, nawet jakby oddali mi kasę to do kupna wysyłkowego gdzie indziej musiał bym jeszcze dopłacić. Szkoda że niższe modele Rogelli nie mają siatkowych nogawek i tej kieszonki na plecach, pierdółka ale przydatna. Nie wiem, pewnie wezmę Basic De Luxe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie pierwszy raz oddaję/wymieniam ciuchy na inny rozmiar po zrobieniu w nich paru kilometrów, czy to odzież motocyklowa czy rowerowa... Metki oczywiście zostają. Poza tym weź pod uwagę że czasem ciuchy przymierza w sklepie kilkadziesiąt spoconych osób a Ty to potem kupujesz, lipa co? Nowe rzeczy wystarczy wyprać i po kłopocie, zawsze tak robię i Tobie również polecam.

 

W sklepie wymienią mi tylko na innej więc biorę Basic De Luxe, szkoda że nie mają kieszonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak telefon mokry to znaczy że gacie transportują pot na zewnątrz, znaczy się ok.

ale chodzi o to, ze jest bezuzyteczna w tym przypadku, troche slabo sie poslugiwac mokrym telefonem, a wilgoc mu tez nie sluzy

Wiesz, nie pierwszy raz oddaję/wymieniam ciuchy na inny rozmiar po zrobieniu w nich paru kilometrów, czy to odzież motocyklowa czy rowerowa... Metki oczywiście zostają. Poza tym weź pod uwagę że czasem ciuchy przymierza w sklepie kilkadziesiąt spoconych osób a Ty to potem kupujesz, lipa co? Nowe rzeczy wystarczy wyprać i po kłopocie, zawsze tak robię i Tobie również polecam.

 

W sklepie wymienią mi tylko na innej więc biorę Basic De Luxe, szkoda że nie mają kieszonki.

ludzie w sklepach mierza w majtkach, a nie robia 50-100km na gola dupe. ja widze roznice. to co mowisz jest logiczne, bo na przyklad ja sie nacialem na zbyt maly/niewygodny rozmiar ale i tak bym nie postapil jak ty, gdyz uwazam to za nieuczciwe i klociloby sie z moja moranoscia. nie dalbym nikomu jezdzic w czyms co dotykalo mojej spoconej dupy przez iles tam kilometrow. wcialem 160zl, ale bede jezdzil i sie troche meczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wybór padł na 4F (http://4fsklep.pl/[t4l12-rsm302]_spodenki_rowerowe_meskie_rsm302_-_czarny,24,36139.html). Wczoraj mierzyłem też Berknera dwa modele, ale wkładka robiła słabe wrażenie. Po pierwszej jeździe (50km) stwierdzam, że to był dobry wybór, pampers trzyma się d.py jak należy, nic nie uwiera ani nie uciska.

 

Kolego ja te spodenki się sprawują po kolejnych jazdach? Prałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowane po praniu - nic się nie zmieniło. Leżą jak leżały, żadnych odchodzących nitek, zmechacenia ;)

Tylko uwaga z rozmiarówką - mam 178cm i wziąłem 'M' bo 'L' odstawało przy pampersie i nogawki były nieco przydługawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie troszkę zmartwiłeś, po doświadczeniach z Rogelli i rozmiarówką na sklepie 4F zamówiłem wczoraj XL-ki, pewnie będą za duże... Ale zobaczymy jak przyjdą.

_spodenki_meskie_rowerowe_rsm100_-_zielony,24,36557.html"]http://4fsklep.pl/[t4l12-rsm100]_spodenki_meskie_rowerowe_rsm100_-_zielony,24,36557.html cena wydała mi się śmiesznie niska więc się skusiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie troszkę zmartwiłeś, po doświadczeniach z Rogelli i rozmiarówką na sklepie 4F zamówiłem wczoraj XL-ki, pewnie będą za duże... Ale zobaczymy jak przyjdą.

http://4fsklep.pl/[t4l12-rsm100]_spodenki_meskie_rowerowe_rsm100_-_zielony,24,36557.html cena wydała mi się śmiesznie niska więc się skusiłem.

 

Czarna wersja też nieźle potaniała, 100pln taniej do wzięcia aktualnie niż cena pierwotna - to się nazywa promocja. Poczekam na teamową koszulkę w promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To liczę że sklep mi wymieni i będzie lepiej, głównie o tą wkładkę chodzi że jest nie tam gdzie być powinna ale prawda jest taka że owszem, przy codziennej jeździ można przeboleć jakieś niedogodności ale przy wycieczce z dziennymi przebiegami po tej setce czy 200 km wszystko czuć i wszystko nas denerwuje ze zwielokrotnioną siłą, czy to deko za krótkie szelki czy nieco przyciasne nogawki.

 

Filip76, możesz się pochwalić swoimi wymiarami :)

Jeśli to jeszcze istotne , (sorry ze tak pózno) to mój wzrost 184 pas 94 .Biorąc rozmiar L koszulki jak i spodenki czy inne rzeczy ( sugerujac sie tabela rozmiarów ) niby powinno być wszystko ok a jak przymierzałem to było ciasnawe . Co do samych spodenek za bardzo opinały w udach i krótkie szelki . Po wymianie rzeczy na rozmiar XL ze tak powiem mozna oddychac :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja mam nawet mniej bo w pasie 88 i 180 wzrostu - szelki były odczuwalne, nogawki też, ta sama sytuacja.

Od wczoraj śmigam w Basic De Lux rozmiar XL.

Spodenki są spore, całe plecy mam zakryte siatką, z przodu siatkę też ponad pępek naciągam i jest w nich dość ciepło ale komfort jazdy to rekompensuje.

Są zdecydowanie luźniejsze, wydawało się że aż za bardzo ale spodenek nie czuć że mam na sobie, wkładka nawet nieco za duża jest ale jeździ się bardzo dobrze, tego szukałem. Zobaczymy jak się ułożą po jakimś czasie.

Nie są zbyt przewiewne, brakuje nogawek z siatki, w środku jest cieplutko ale wkładka nie cuchnie tak jak ta w lidlowych spodenkach, nawet jak się spocę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wskoczyłem do 4F przy okazji zakupów i jak zobaczyłem te spodenki z szelkami zielone (mod. RSM100) za 35 zł to nawet nie mierzyłem tylko wziąłem XL (i tak były tylko XL i XXL).

Niestety w domu się okazało, że są tragiczne :/ wkładka gorsza niż w tych najtańszych z decathlonu :(

 

Wcześniej kupiłem też na przecenie wyższy model (RSM302) w czarnym kolorze i wkurzało mnie, ze zamiast dać więcej siateczki to polowa szelek z przodu jest z materiału bo upchali tam kieszonkę na telefon (!?) ale komfort nieporównywalnie większy od tych zielonych. Rożnica miedzy tymi dwoma modelami kolosalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje XL odesłałem, są strasznie duże, nie ma porównania z Rogelli. Wtopiłem tylko kasę na dwie wysyłki a okazało się że w Rzeszowie w sklepie który handluje 4F (nie wiedziałem wcześniej że taki jest) jest też wyprzedaż i mają kilka sztuk na miejscu. Te czarne mają lepsza wkładkę ale są tylko S-ki, strasznie szkoda. Zielone mierzyłem L-ki, są okej poza zbyt długimi i przez to za luźnymi na końcach nogawkami bo u mnie kończą się nie na udzie a prawie na kolanie. I pewnie bym wziął bo kasa śmieszna ale ta wkładka mnie martwi, jak się sprawdzi w praktyce no i brak siatki w spodenkach, a w tych co mam teraz z siatką i tak jest gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę popsioczę na 4F. Kupiłem 2 miesiące temu spodenki z szelkami model RSM302 za 119 zł i dziś zauważyłem że z wkładki odkleiła się warstwa wierzchnia materiału. Wcześniej poodklejały się loga odblaskowe 4F. Jutro pójdą do reklamacji. Przez te dwa miesiące nie wiem czy były używane (jak również prane po każdej jeździe) 10 razy. Liczyłem na coś więcej. Mam kurtkę przeciwdeszczową (do chodzenia) i rękawiczki rowerowe i tu wszystko OK, natomiast spodenki mnie zawiodły (owszem są wygodne i wkładka też ale żeby tak szybko się rozleciała ? ). Mam nadzieję że uznają reklamację i będę znów musiał czegoś poszukać w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...