Skocz do zawartości

[amortyzator] Spinner SW7 - godny uwagi ?


Rekomendowane odpowiedzi

Coś za coś, myślę, że z taką pracą cena Aeris jest i tak korzystna, w bB napisali, że nie odbiega od SIDa, a ten kosztuje ok. 2000 zł :thumbsup:

Jak do tego ma się manitou drake z demontażu na alledrogo?

Waga pod 2 kg ale podobno jest ok i licytacje w okolicy 450zł max kończą się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polowałem na Drake'a jakieś 2 miesiące temu, ale najtaniej za ile poszedł na licytacji to było 600 zł... , pracą jest pewnie porównywalny do Aerisa

, ale nowy kosztuje 1200 zł, więc z nowy demontażu pewnie koło 800 zł :thumbsup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ludzie! Nie wiem o co chodzi dla redbulla z tym że ten amor pracuje slabo i w ogóle. Podjąłem wiele prob pompowania, spuszczania powietrza i nareszcie mam idealne cisnienie. Nagram film z pracy amorka niebawem. Jest naprawde miekki i wybiera mniejsze nierownosci. Sam jestem zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redbull jakos swoimi postami nie przekonuje mnie do siebie, i nie poraza wiedza, wiec i amor moze mu nie pracowac jak nalezy :) No offence redbull;)

 

o epiconie 2008 tez wielu mowi ze nie pracuje, a ja widze cos innego, czekam na filmik Spinnera, bo ciekawe jak on naprawdę wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku ja sam siebie zaskoczylem jak on chodzi. Serio spodziewalem sie gorszego. Ja mam napompowanego idelanie ze jak w siadam to sie wgina sporo

Za######iscie chodzi.. Zobaczysz jak nagram jak po trawie jade nawet. Waże 64 kg

 

I jak tam z filmem, bo jestem bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma raidona ja mam od kilku dni Sw7 obydwa amortyzatory są porównywalne.Wydaje mi się że Sw7 chodzi trochę lepiej ale na razie jeszcze za wcześnie na takie opinie jak zrobię więcej kilometrów na nim to się podzielę uwagami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

 

To mój pierwszy post na forum, choć biernym (i wiernym) czytelnikiem FR jestem od dawna. Piszę w tym temacie, bo interesują mnie powietrzne Spinnery z pivotami a mam ochotę zmienić sobie amortyzator na nieco lepszy.

Mój rower to ulepek na ramie Kross Level A2 2008 rozmiar 19", obecnie jest w nim XCP 75 - sprężynowy i dość ciężki, zresztą to mój pierwszy amor w ogóle.

W miesiącach suchych jeżdzę użytkowo (dojazdy do pracy, po nienajlepszym asfalcie plus kawałeczek wertepków około 30 km dziennie), teren (lekkie xc w suchych warunkach po Beskidzie Niskim) zdarza mi się NAPRAWDĘ rzadko z powodu braku czasu.

Ważę do 70 kg, nie mam zamiaru na siłę przechodzić na tarcze, moje obecne hamulce (Tektro + FR5) zupełnie mi wystarczają, nawet, jak w drodze z pracy złapie mnie ulewa. Wiem, że o dobry i lekki amor powietrzny pod V-ki trudno a te Spinnery wyglądają, ważą i kosztują obiecująco. Owszem, mogę wydać i 1000 PLN, tylko po co? Mój rower z założenia jest budżetowy.

Mam dylemat: czy SW7 czy Reason? W tym momencie nie patrzę na cenę a na rożnice w działaniu i wagę (chciałbym mniej niż te 2300 gramów ikscepa, chciałbym, żeby pracował lepiej od sprężyny). SW7, mimo, iż tańszy, waży nieco mniej od Reasona, ma golenie 28 mm i nie ma regulacji odbicia od spodu. Przyznaję, że waga SW7 bardzo mnie kusi.

Reason z kolei ma grubsze golenie i wydaje się pewniejszy, ale cięższy o te 200 gramów. Maniakiem lekkosci nie jestem, no ale... I co tu wybrać?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...