Skocz do zawartości

[licznik] Problem z montazem


crazybiker

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm ja bym pokombinował jakoś "dokleić" do goleni, obejma odpada bo one nie są "pełne", więc pozostaje jakiś montaż typu klej (jakiś dobry i mocny, epoksydowy może...). Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Albo na tylne koło założyć ;)

Pozdrawiam!

radar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opaski zaciskowe vdo4ds mają długość ok 20cm. są jak nowoczesne plastikowe kajdanki do jednorazowego użycia. Powinny objąć Twój nietypowy amortyzator. Z tylu nie montuj, zbyt duża odległość od nadajnika do licznika. Ja miałem vdo3ds, nie chciał mi chodzić (problemy z przesyłem danych z nadajnika), wyminiłem na wersję przewodową i jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a nie możesz przypiąć czujnika do szczęk hamulca za pomocą kleju i taśmy? Nie wiem, jak dokładnie zachowuje się hamulec podczas ściskania tarczy, ale spróbuj tu pokombinować, odległość chyba będzie odpowiednia... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę 4 opcje:

- zdjąć osłony goleni i założyć normalnie na górną goleń

- przykleić czujnik do amora

- w przewodowym dosztukować trochę kabla i dać na tył, ewentualnie wymienić cały kabelek na dłuższy

- kupić bezprzewodowy z dużym zasięgiem (wyższe modele Polara) - można założyć na tylne koło beż żadnego kombinowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam jeszcze raz wszystkim ze na gorna golen sie nie da bo jesli bylaby taka mozliwosc to nawet bez zdejmowania oslony bym przykleil czujnik, zastanowcie sie nad tym! :huh: Zastanawiam sie czy VDO C4 DS da rade zamontowac na tyl i czy nie bedzie problemu z odbiorem! :) Prosze o opinie! Pzdr. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...