Skocz do zawartości

[Wspólne Wypady]


TomekW

Rekomendowane odpowiedzi

I porowerowane :D Ojciec wrócił z wywiadówki i zostałem zmuszony do skończenia sezonu...

Zawsze bo wywiadówkach są okropnie "brutalne" kary(przynajmniej u mnie:P)

Ale że po ostatniej wywiadówce mój rower był zepsuty to na moje szczęscie nie dali mi kary na rower tylko na kompa :) <-- tzn od poniedziałku do piątku.

Postaraj sie jak najszybciej dostać ze 2 dobre oceny to może odpuszczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem kibicem siatki nie oglądałem od początku, to co teraz jak zaczeli wygrywać zacznę sie interesować, jak sie jest kibicem to cały czas to bardzo oproszę :( a nie tylko przy wzlotach :D

 

 

Ja osobiście tam nie jechałem ale Artur mówił, ze jest tam bardzo fajnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem kibicem siatki nie oglądałem od początku, to co teraz jak zaczeli wygrywać zacznę sie interesować, jak sie jest kibicem to cały czas to bardzo oproszę :D a nie tylko przy wzlotach :P

Wiesz, chyba masz racje :). Ja też nie jestem kibicem. Zreszta przynosze pecha Polakom. Bardzo żadko oglądam jakieś mecze, a jak już oglądam to muszą przegrać :D.

Teraz szala przesunęła się na stronę wyjazdu :(. Pewnie jutro się zjawie pod ratuszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem praktycznie wszystkie mecze na MŚ . Chociaz kibicem wielkim nie jestem , a siatkówke lubie tylko w TV mam zamiar oglądnąc :( Gdybym miał mozliwosc wyboru , byłaby ładna pogoda to bym pojechal . No ale moja sytuacja jest jasna :) eheh :) Bezpiecznej jazdy jutro zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...