Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Wiemy, wiemy.  I pamiętamy, że prawdziwi faceci zaczynają zjazd na samym szczycie, na lewo od pomnika. Dobra miejscówka na wyćwiczenie różnych kątów i konfiguracji lądowania na drzewie ;)

 

..

 

Na lewo, stojąc twarzą do pomnika, czy plecami? Tę "plecami" polecam samobójcom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem 2 kapcie wąskie i przejechałem parę km i złapałem kapcia z tyłu, podczas zmiany na szerokie kapcie uszkodziłem dętkę  (sobota godz 16: brak zestawu naprawczego, brak dobrej dętki, zamknięte zakłady wulkanizacyjne, zamknięty rowerowy) na dworze 25 stopni i trza kręcić więc wymieniłem tylko tył by pokręcić jeszcze w sobotę i niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się swoim nabytkiem, który kupiłem na podstawie waszych opinii i rad :P

Kross level b4 2014, jest fabryczny nic w nim nie robiłem ani nie planuje. Chyba, że stan techniczny będzie tego wymagał.

Pierwsza trasa nim, i to ambitna z kolegą który śmiga DH. Nie oszczędzałem sprzętu, trochę było dziwnych dźwięków jednak ja sam i mój kolega jest pod sporym wrażeniem. Generalnie na duży plus i polecam.

Zdjęcie telefonem, myślałem, że lepiej wyszło. W tle z niebem  zlewa się zatoka Pucka :)

post-179100-0-00876600-1410300715_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durnykocie - szczerze powiedziawszy mnie zaciekawiły jego problemy z ortografia oraz informacje o odbycie. Także nie mów za wszystkich ;)

 

Jahoo84- czy możesz pisać poprawnie po polsku? Poza tym wątpliwym jest,aby Forumowicze chcieli wiedzieć,co się dzieje z Twoją d...

 

 

Zrób spację w drugim zdaniu: po przecinku - po słowach "jest" i "wiedzieć", bo wygląda to na błędy interpunkcyjne.   :)

 

PS nie czepiaj się gościa, wyluzuj!

Edytowane przez parmenides
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz na dzień dobry zmieniłem od razu hample na slx, chciałem XT ale nie mieli na stanie, ewentualnie z HT przełoże XT a SLX pojdzie do HT... w HT mam obręcze WTB KOM to może je przełożę zobaczę. miało być enduro ale tego uznałem za bardziej uniwersalnego :) no i tutaj command post w standardzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...