Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

A więc odpowiadając napinającemu się koledze kubasiasowi tylko powiem, że geo ramy jest z dupy wzięta :) kumpel który ma Cube'a przeklina go non stop szczególnie na podjazdach. Słyszałem również że jest problem z wymieniem amorka w rowerze tej właśnie marki. No i takie małe moje spostrzeżenie...nie wiem ale na Cube'ach często widuje  lansujących się cwaniaczków ;) ale to tylko moja subiektywna opinia....po prostu jakoś mnie drażnią te rowerki :P

 

Jeden wielki bełkot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiliście się użytkownika macias666 a chłopak ma rację.

 

Ja słyszałem, że użytkownicy rowerów Cube jeżdżą po chodnikach, zakładaja naprawdę szerokie opony. Nie takie jak wy, ale takie NAPRAWDĘ szerokie, Takie co unia zakazuje!

 

...i ...i ....i słyszałem jeszcze, że używają niemowląt jako taniej alternatywy dla kaczki na święta.

 

I że dłubią w nosie a boby wycierają pod siodełkami innych rowerzystów.

 

Samo ZUO, tak słyszałem. :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wyżyliście się? ;) to może wróćcie do wrzucania fotek i komentowania ich....sami robicie offtop linczowaniem mnie, a ja tylko odpowiedziałem użytkownikowi forum. Nie ciągnę tego tematu dalej (a mógłbym) i zakończmy ten wątek. Ja mam takie, a nie inne zdanie i nikt się nie musi z tym zgadzać....a jeżeli obraziłem posiadaczy kostek to przepraszam bo nie taki miałem zamiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się dodaję....

Co by ciśnienie podnieść części tutaj kolegów...

Ogólnie rower w pełni passe. Zero blink-blink, monolit black&white, taki se shadow.

Napęd 3x10 też fuj.....no i rama Krossa B9 - jeszcze bardziej fuj chinol !!!! :woot:

b38f35da39db.jpg

No i ku uciesze malkontentów - oczywiście błotniki!!!!! lusterko!!!!!! i ......kurna DZWONEK!!!!!!

c713a5b309d2.jpg

A dla mnie - cud/miód/malina! :thanks:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze piękne kadrowanie zdjęć ;), że nawet tylnego koła nie widać.

 

Ale szczerze mi też się podoba :) ogólnie kross ma w moim odczuciu sympatyczną stylistykę/malowanie swoich ram.

 

A te wszystkie pierdoły no trudno. Ważne żeby tobie dobrze się jeździło. Pytanie tylko czy taka turystyczna konfiguracja nie świadczy, że lepiej byś się czuł na jakimś crossie (chodzi mi o typ roweru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambol,

Na marginesie, fota z awatara to Ty?Bo jak widać po moim też jestem niecodzienny.

Nie, ja po prostu naturalnie przydki jestem. Za pieniążka można podjechać do Bydzi i fotkę sobie ze mną zrobić, żeby potem dzieci nią karcić.

Z twojej fotki mogło by pomóc, jakbyś grzywkę na lewo zaczesywał, ale wielkich nadziei nie daję.

 

@ElDiablo

Więcej błota i więcej roweru w fotkach roweru! Cztery dziewiątki w wadze zobowiązują! MTB-Krossopotwór ci wyszedł, ja to popieram i moja CrossoCobia też.

 

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...