Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie Jura, jakiś ukryty singiel w okolicach Giebułtowa. Wbiłem przypadkiem, okazał się bardzo fajny, mocno malowniczy i momentami wymagający.

 

ql82_20140502_162117.jpg

 

Ino muszę obadać trasę do wylotu na górze, bo to trochę bez sensu wpychać i zjeżdżać w kółko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Te najatrakcyjniejsze technicznie (niebieski/czarny od groty Łokietka, czerwony spod Januszkowej Szczeliny) są nieźle utrzymane, ale niekiedy mocno obłożone ludźmi. Warto uderzać w ciągu tygodnia i wcześnie rano.

 

Faktem jest natomiast, że jest sporo singli czekających na odkrycie lub wymagających pracy nad oczyszczaniem/uzdatnianiem.  Szkoda, że rzadko bywam w Jurze, bo można być skręcić jakąś ekipę coś porobić - tak jak np. chłopaki w Olsztynie.

 

@adamos - klimat był, jeszcze podbity przez Pana Lodowego Ogrodu w słuchawkach ;)  Niestety, długii weekend sprawił, że piesi z kijkami wbijali nawet tam.  Na szczęście po 50 m rezygnowali ;)

Edytowane przez Sol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o zdalne przesuwanie ludzi tylko o ten zaje**sty dźwięk, który słychać podczas pedałowania :woot:  poda ktoś nazwę?

 

Mam na myśli coś tego typu, tyle że brzmiące tak jak to wcześniej pokazano, w pieście pod kasetę  :icon_cool: 
 

https://www.youtube.com/watch?v=KyY55fziE6g

Edytowane przez qrczakzul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qrczakzul

 

 

Nie zawracaj sobie głowy piastami, tylko od razu kup sobie Turbo Spoke. Bedziesz wtedy udawał motocrossowca, albo innego quadowca i straszył babcie-emerytki chodzące niesymetrycznie z kijkami z Lydla. ;)

 

Wot technika... A kiedyś się wkładalo patyczek po lodach... ;]

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałem roweru dla siebie i wreszcie trafiłem na taki, który mi odpowiadał. Karakoram 3.0 

Jeżdżę od kilku dni i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Jedyna uwaga to przedni hamulec. Zupełna lipa, ale już myślę go trochę zmodyfikować.

Reszta jest ok i na razie zostanie.

 

tj5esy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...