Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Wrociu, jeżeli masz żółty i czarny to biały będzie słabym dodatkiem (no chyba, że chcesz przypominać szosówki gianta ;) ) Na pewno "odelży" rower. Chwała Ci że nie ma Thomsona białego bo biała sztyca wyglądała by tu naprawdę "słabo", albo że tak powiem - rower stracił by pazur.
Zauważ jak się komponuje np ta czerwień. Wg mnie rower jest ok, mocny i wyrazisty (popatrz na madonne w serii limitowanej a'la Armstrong w żółci i czerni - jest moc). Żółty jest wyrazisty i nadmiar kolorów stworzy.. papugę. A Ty masz już żółty, czerwone dodatki, do tego czerń. Na kierownicy będzie pewnie jakiś napis w kolorze (nie daj Boże WCS) a jeszcze jak mostek miałby klapę polerowaną.. no i zrobi się jarmark.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki cichy plan na biały mostek i kierownicę. Zobaczymy jak to się będzie komponować z czarną sztycą. Żałuję, że nie ma białych Thomsonów :(

przymierzałem biały mostek i wyglądało fatalnie

P1030756J_exnaqas.JPG

P1030757J_exnaqqs.JPG

A tak mój się prezentuje po wymionie siodełka i przycięciu rury sterowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladając katalog Gianta na 2014 odnosze wrażenie , że 29er to raczej wybryk natury niz cos co bedzię miało racje bytu w przyszłości . czy jako użytkownicy 29 rozmiaru nie uważacie , że troszeczkę jestescie ofiarą marketingu ? wg Giant to 27,5 "rules" i ma tylk same plusy dodatnie a 29 jest przedtsawiane w porównanich jako : duża masa , mała zwrotność- generalnie - SAMO ZŁO.  chyba dobrze, że jedna wstrzymałem ie z zakupem WIELKIEJ KICHY . 

PS

bez urazy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym poziomie dyskusji.....mniejsze koła się znosi po schodach,na 29 zjeżdża,ot cała różnica.

Sumując, przyszłość należy do układu 76 dla niższych i 97 dla wyższych.Inne nie mają racji bytu.

Każdy inny zakup będzie efektem marketingowego bełkotu.

Edytowane przez Tomek21001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, wg tego co udowadnia firma G w swoim katalogu to jedyna zleta 29 , że lepiej zjeżdża . reszta wg ich porównania to same minusy . pytanie do uzytkownków : czy jednak warto kupic 29 czy może na nowa mode wejść w 27,5 ?

BTW

na 26 smiało można po schodach jeździć . czyja jest  teoria, że trzeba znosić ?

Edytowane przez gdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...