Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

nabial, nie ma czegoś takiego jak obowiązkowe cokolwiek. W Canyonie Grand Al też według ciebie jest offset obowiązkowy, mimo że producent montuje sztycę bez offsetu, na której jeździ się bardzo dobrze z wysoką kadencją, więc jest to przemyślane. Rower z taką sztycą świetnie się też zachowuje na zjazdach i podjazdach. To że tobie coś pasuje, to nie znaczy że komuś nie będzie pasować coś zupełnie innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d

 

nabial, nie ma czegoś takiego jak obowiązkowe cokolwiek. To że tobie coś pasuje, to nie znaczy że komuś nie będzie pasować coś zupełnie innego.

 

Tak sie zastanawiam to po co w takim razie te tabelki co producenci podają , po cholerę te wypracowane latami doświadczeń i potem testerów kąty podsiodłówki, po cholerę ludziska płacą po pare stówek za profesjonalny bike fittilng jak  se można co się chce. A w ogóle to te bajeczki z prawidłową pozycją na rowerze, te sznureczki z kolana itd  to o kant d.. rozbić. Ojj człek się całe życie uczy. :)

 

kross2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teodoryk, gdyby Fisher, Ritchey, Otis Guy i reszt ferajny tak myśleli to byśmy dziś po lesie tylko konno jeździli. Dla jednych geo i wysokości widelca to świętość a dla innych to pole do popisu i kreatywność bierze górę. Ja tam chcę czerpać przyjemność z jazdy i jeśli ma mi ją dać wideł 120mm w ramie do xc to to zrobię i będę się cieszył do póki mi się nie znudzi. Żeby nie być gołosłownym to mój pierwszy 29. http://pokazywarka.pl/286r66/ . Nie mam pojęcia czy obręcze są wystarczająca szeroki a kierownica jest na odpowiedniej wysokości względem siodła. Uwielbiam go i głaszczę jak nie mogę sobie na nim pośmigać. Proszę nie odnosić się do początku mojej wypowiedzi w dalszych postach bo to chyba nie miejsce na takie spekulacje :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak sie zastanawiam to po co w takim razie te tabelki co producenci podają , po cholerę te wypracowane latami doświadczeń i potem testerów kąty podsiodłówki, po cholerę ludziska płacą po pare stówek za profesjonalny bike fittilng jak  se można co się chce.
 

 

Czasami faktycznie o kant dupy. Jak kupowałem kilkanaście dni temu swojego 29era znalazłem takiego samego, tylko używkę, prawie nowa, w bardzo dobrej cenie. Jedyna wątpliwość to rama L, a ja zawsze na M jeździłem. Pojechałem obejrzeć, przymierzyć się i nic nie wyszło , jajami dotykałem górnej rury w przekroku. Ale że sprzedawał mechanik ze sklepu gianta, to dla pewności wziął mnie od razu na bike fitting, mieli maszynę. Pomierzyli nogę, wzrost. wpisali model i rocznik i komputer pokazał też L.

Czyli powinienem w awaryjnej sytuacji walić klejnotami o ramę :)

 

Dzięki, jak powiedział mój kumpel, nie komputer będzie jeździł tylko Ty. No i kupiłem M. I jest tak jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki mechanik taki wynik? znasz gościa, czy tak sobie paplesz? :)

 

Każdego odczucia są nieobiektywne.

Za to obiektywne jest dotykanie kroczem do ramy. Nikt się nie musi mylić. Może poza fanatykami kątów, milimetrów i teorii, które nie zawsze się sprawdzają w realnym jeźdżeniu na rowerze.

 

Ps. Oftopa Ty zacząłeś, ale faktycznie to temat galeria więc z mojej strony EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten twuj One One . Masz co głaskac niedziwie sie

 

Dziękuję bardzo :) rower już objeżdżony i wyregulowany pod siebie ale ciągle brak czasu i zdjęć porządnej jakości na prezentacje w stalowym wątku. Z ciekawostek: w zimę (haha... w okresie w którym powinna być) ma powstać koło z piastą fix/disc żeby raz na jakiś czas zwiększyć liczbę ostrych kółek w garażu i nieprzerwanie pedałować na okołowiarszawskich duktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...