Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

hehe dzięki W terenie prawie każdy mtb wygląda dobrze ;-)

 

Opony N.N 2,25 wezszych nie spotkałem w rozmiarze 29" Sa dosyć grubawe ale to tez kwestia białego tła, albo jakoś inaczej się układają na szerokich obręczach przy małym ciśnieniu..nie będę zmyślał

Białe pancerze zostały po starej ramie.. jeszcze jest parę rzeczy do wymiany

 

 

Sol co to za ustrojstwo? Patencik na zakleszczający sia łańcuch ? będzie karbun ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko znajdź taki widelec w tej kolorystyce, będzie ciężko ;)

naprawdę podobają mi się te Accenty, tylko nie wiem co tak większość wybiera ramy w czarno-białym kolorze...jak patrzyłem na te ramy to ta w żółto-czarnym macie dosyć ciekawie wyglądała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko znajdź taki widelec w tej kolorystyce, będzie ciężko ;)

naprawdę podobają mi się te Accenty, tylko nie wiem co tak większość wybiera ramy w czarno-białym kolorze...jak patrzyłem na te ramy to ta w żółto-czarnym macie dosyć ciekawie wyglądała :)

 

 

Bo my są już starzy i lubimy spokojne kolory :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało sie po 12 miesiacach oczekiwan mam swoja 29;) Jest to Ghost Se 2970 z ktorego zostala rama , amor , mostek ,

 

39267574.th.jpg

 

96578194.th.jpg

 

Naped :2x9 korba XT 780 Zebatki Saint 36/22 kaseta 9 rzXT 11-32/11-34 na góry , łańcuch Connex 800 , manetki Sram x0 tył Sram x0 , przód SLX dyna sys

Koła : obreczeWTB i 19 , piasty industry nine , szprychy MACH1 2.0/1.8/2.0 opony Conti Race King & X king 2.2 Race sport koła komplet 1820g + RK 520g + XK 525g , dętki Geax 26" 140g szt

Amor Rock Shox x32 Solo Air 29

Kiera Carbon 700mm 180 g

Rama GhOsT Se 22" 56cm

Sztyca Thomson Elite

Siodlo Ritchey Wcs

Ogolnie jezdzi sie o wiele lepiej niz na 26" majac 196 cm

 

Katalogowa waga 13,3 kg waga realna 11,9 kg

Edytowane przez GhOsTwrc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubieglym sezonie zajechalem kilka łancuchów SLX,XT,XTR te wszystie umarly po 1400 km , natomiast mialem jeszcze dwa connexy i na nich zrobilem po 5000 km . Wszystko z napedem 10s . Nastepnie przeszedlem na 9s a z nim dziala taniutki Connex 800 (40zł) a ponoc jeszcze bardziej zywotny.:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...