Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

gornej rury? przede wszystkim zeby obnizyc przekrok

 

@@anarchy, jednak lepiej, aby byl jako taki porzadek, niz pelna swoboda i pretekst do zarzucania, ze jest 1 wielki bajzel...demokracja i rzady wiekszosci jeszcze nigdy nie wyszly na dobre, udowodnione historycznie, podobnie jak fakt, ze wszystkim nigdy nie dogodzisz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

aby byl jako taki porzadek, niz pelna swoboda

właśnie, kwestia wypośrodkowania.....  czasem trzeba dać wątkowi odejść na moment od tematu głównego skoro sam się wymyka...
bajzel? Znamy takie dwa bajzle które mają całkiem niezłą oglądalność-wyjątek?
No ale teraz to chyba naprawdę offtopujemy

ps: (przepraszam a jakie rządy wyszły na dobre?)
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(MKM 35 Rigid Carbon MTB Fork)

 

Fajny rower :thumbsup: 

 

Jaka jest wysokosc tego widla od oski do korony? Niestety zadnego info na stronce nie ma... Sorry za OT, mam nadzieje ze komus jeszcze to info moze sie okazac przydatne ;)

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny rower :thumbsup:

 

Jaka jest wysokosc tego widla od oski do korony? Niestety zadnego info na stronce nie ma... Sorry za OT, mam nadzieje ze komus jeszcze to info moze sie okazac przydatne ;)

 

POZDRo-:ver

 

tak przykadając miarkę do roweru to wychodzi jakieś 490 (może by było 495?) od ośki do sterów

(może by było 495?) od ośki do sterów

 

raczej 490 ...

 

a co do widelca to jest to moim zdaniem świetna propozycja do 29; kosztuje niby nie mało bo ponad 500zł ale z drugiej strony proponuje wiele.

 

Tańsze znalazłem tylko alu SASO i nie była to różnica cenowa znacząca, a porównywać nawet nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

stallowo się tutaj robi aż miło :D Projekt o tyle ciekawy, że zbudowany bez szału, na spokojnie (i pewnie rozwojowo). Ale żeby mi nabiał nie gdyrał, że na każdą stal achy i ochy wylewam:
- zawieszenie akumulatora - no wybacz ale to ma zbierać prąd a nie błoto (pod górną nie dało się tego podwiesić)
- poziom kierownica a siodło - trochę mi to trekingiem pachnie (no ale skoro Tobie pasuje...)

ps: tak z ciekawości - ile masz wzrostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zawieszenie akumulatora - no wybacz ale to ma zbierać prąd a nie błoto (pod górną nie dało się tego podwiesić)

- poziom kierownica a siodło - trochę mi to trekingiem pachnie (no ale skoro Tobie pasuje...)

 

ps: tak z ciekawości - ile masz wzrostu?

 

sp: 169cm :]

 

co do siodła - nogi takie jak Bozia dała (patrz wyżej) pewnie by się dało podnieść z 5 cm jeszcze (przemyślę)

 

pod górną rurą są prowadzone linki, ale w sume może masz rację; paski są elastyczne więc nie powinno się to przełożyć na pracę linek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- poziom kierownica a siodło - trochę mi to trekingiem pachnie (no ale skoro Tobie pasuje...)

Korba też mi coś pachnie trekingiem i blatem 48T, ale może to tylko przez osłonę?

 

Jeśli możesz podnieść siodełko o 5 cm tzn, że masz je o wiele za nisko i współczuję Twoim kolanom na trasie :bye2:, bo na zjazdy, które uzasadniały by pozycję to ten rower nie jest. 

 

Ale rower wielce ok, nie powiem musi się pięknie pędzić po szutrach i polach :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ..

i na 29 er ześ się szarpnoł

 

 

całkiem spoko nie wydaje się za duży

Korba też mi coś pachnie trekingiem i blatem 48T, ale może to tylko przez osłonę?

 

Jeśli możesz podnieść siodełko o 5 cm tzn, że masz je o wiele za nisko i współczuję Twoim kolanom na trasie :bye2:, bo na zjazdy, które uzasadniały by pozycję to ten rower nie jest. 

 

 

korba jest klasik: 44-32-22

 

a czy mogę podnieść siodło to jeszcze nie wiem - muszę popróbować jak się będzie jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Dziekuję za przychyly odbiór :)

 

Koła:

 

Obręcze,SSC Sentinel XC , piasty SSC Tesla przód i tył zaplecione przez niezawodnego Simona z Albany Cycles na DT Competition.

 

Troszku się zdenerwowałem jak 3 dni po zakupieniu przeze mnie Sentiniel'i SSC wprowadziło szersze, bardziej ścieżkowo-endurowe obrecze Tatcit no ale koła juz się pletły... Bedzie na zaśpotem :)

 

Bilet w szprychach:

 

Potwierdzenie rezwerwacji miejsca na rower w pociagu Cross Country

 

Poprawiny Paprykarzowe:

 

Pojadymy kolego  A. w góry jakoweś to porubujesz :) Nie bój dziada, nie planuję pozbywac się sprzęta przez czas jakiś...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam,

 

No to ja się w końcu odtajnie :)

 

 

 

Whyte T129S

 

Z konfiguracji fabrycznej została rama z tłumikiem, amorem, sztycą i kokpitem. Reszta pozmieniana w/g własnego widzimisia...

 

Szacunek...

I.

 

Toś się Pan cholera sprężył, jak wrażenia z jazdy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...