Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Rower po zmianie ramy na Cube Reaction GTC 29 Race (poprzednio GTC Pro) - gwarancja działa - pęknięcia powłoki lakierniczej

Zdjęcia zrobione z poświęceniem, bo chowając się przed słońcem dopadło mnie stado uwściekniętych komarów

Co do roweru to jeszcze powrót do siodełka z żelem slr xc gel flow, poprzednio slr xc flow czeka

Buła v5 w nowej odsłonie

 

0001b9e4ac78172bgen.jpg

 

 

bed05e463a09a48agen.jpg

 

Greg, bardzo ładny ten Twój  Cube!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMAG0285_zpsnlbc55yi.jpg

Witam 29 ki to moj spec carve pro xxl z wymienionymi manetkami xt kiera spec low rise, mostek zipp , sztyca thomson I pedalami blackspire

 

 

Mi tam ryba czy w środku czy nie a nawet podoba mi się bardzo klimat wnętrza (trochę taka skandynawska surówa <3), ale nie o tym chciałem. Ile masz wzrostu bo maszyna z takimi ustawieniami wygląda jak 26". Mam 192 i mój inbred zachowuje proporcje 29ki więc musisz być rosłym gościem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam ryba czy w środku czy nie a nawet podoba mi się bardzo klimat wnętrza (trochę taka skandynawska surówa <3), ale nie o tym chciałem. Ile masz wzrostu bo maszyna z takimi ustawieniami wygląda jak 26". Mam 192 i mój inbred zachowuje proporcje 29ki więc musisz być rosłym gościem :)

 

jak dla mnie, wygląda jak właśnie konkretne 29 XXL (23"?!)

Sam mam 198 cm i przymierzam się do X-calibra 7 23"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingo!

Wąchock i wczorajszy maraton rowerowy.Nie startowałem ale za rok się odważę .

 

Żeby tak była osobna kategoria -  SS......

Do starterów z przerzutkami nie mam co podjeżdżać.

To całkiem inny rodzaj rowerowej świadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że mi taki rower w Wąchocku umknął :w00t:

Było jechać nie patrzeć :thumbsup:

Chociaż na maratonach ŚLR to nawet na pełnego sztywniaka patrzą z niedowierzaniem przechodzącym w podziw podczas trasy, ale Wąchock to akurat był inny organizator i inna trasa. Zawsze mogłeś pojechać krótszy dystans :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś cicho tutaj panowie, taka piękna pogoda za oknem a wy nie jeździcie ?

 

A ja chcąc zachęcić do jazdy prezentuję, że nie tylko sprzęty za grube tysiące nadają się do błotka :) Mój Nothtec Cayon 2013 w wersji Alivio 

 

Zdjęcia zrobione podczas dzisiejszej przejażdżki po terenach lesistych wokół Zalewu Zemborzyckiego. Tylko 22,6 km ale dało się we znaki. Sam rower jakoś bardzo się nie oblepił bo razem z kumplem zaliczyliśmy prawie każdą kałużę po drodze, które działały niemalże jak myjka ;)

 

4_zps9d61e106.jpg

 

5_zps447c2a13.jpg

 

8_zps27e33f74.jpg

 

6_zps0b241b40.jpg

 

 

 

 

No i jeszcze bonus. Chcąc zachować resztki prywatności, naszych twarzy nie pokaże ;)  ale nogi raczej mogę (ja to ten grubszy w białych butach)

 

1_zps4f1ce80b.jpg

 

 

 

Edytowane przez madhammmster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...