Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Sam dosyć często spoglądam w ten temat bo lubię oglądać fajne fotki i ciekawe rowery czy nawet projekty, których trochę się tutaj przewinęło. Gdy już kupię sobie swojego stalowego 29era to pewnie też tutaj kiedyś zawitam ;)

 

Ale wracając do fotek, to jeśli zdjęcie jest dobre (jest ostrość, fajny klimat) to człowiek ma ochotę zatrzymać się nad nim dłużej i nacieszyć oko. W przypadku fotek gdzie brak ostrości i nawet nie da się przeczytać jaka firma widnieje na ramie lub takich z pokoju to pełnią one tylko tło (czyt. niepotrzebnie zabierają mój czas).

Ja wiem, że każdy chce się pochwalić nowym nabytkiem, ale w takim przypadku wychodzi to tylko na złe bo mało kto zawiesi na tym zdjęciu oko ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dosyć często spoglądam w ten temat bo lubię oglądać fajne fotki i ciekawe rowery czy nawet projekty, których trochę się tutaj przewinęło. Gdy już kupię sobie swojego stalowego 29era to pewnie też tutaj kiedyś zawitam ;)

 

Ale wracając do fotek, to jeśli zdjęcie jest dobre (jest ostrość, fajny klimat) to człowiek ma ochotę zatrzymać się nad nim dłużej i nacieszyć oko. W przypadku fotek gdzie brak ostrości i nawet nie da się przeczytać jaka firma widnieje na ramie lub takich z pokoju to pełnią one tylko tło (czyt. niepotrzebnie zabierają mój czas).

Ja wiem, że każdy chce się pochwalić nowym nabytkiem, ale w takim przypadku wychodzi to tylko na złe bo mało kto zawiesi na tym zdjęciu oko ;)

Dokładnie tak. Jeśli widzę rower na tle wiszącego prania, porozrzucanych gaci, czy innych gratów, to nawet nie chce mi się wnikać co za rower przedstawia fota. Było już o bylejakości parę stron temu i wszystko w temacie powinno być jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seb2k6

Zgadzam się i nawet znam to uczucie, gdy chce się pokazać rower jak najszybciej.

Mój co prawda gotowy do jazdy i dzień po dniu robi banana na twarzy, ale jakoś o zdjęciach jeszcze nie pomyślałem (tylko jedno z akademika na tle pudła po nim i dwóch par butów, jeżeli ktoś zainteresowany :D), więc i się nie chwalę jeszcze.

A Romet piękny!

 

Nie ma co wywalać tyle jadu na siebie. Lepiej tą złość na korbę przerzucić :-).

Nie lepiej i prościej napisać formalną wiadomość, że zdjęcie nie nadaje się do Galerii i po prostu zostanie usunięte i prosimy o wstawienie takiego zapierającego dech w piersiach albo przynajmniej obrazującego cały rower w naturalnym środowisku?

Jakby to weszło do porządku dziennego to nikt by się nie awanturował, temat byłby wolny od offtopów i częściej niż raz na stronę byłoby super zdjęcie super roweru i wszystko byłoby jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy musicie ciagle walkowac 1 temat? posiadanie artystycznej duszy, wyczucia i cudownego aparatu nie jest kryterium tego watku, a to, ze sie przydaje....rozpocznijcie krytyke ram ponizej rozmiaru L, bo przeciez takie osoby nie maja prawa dosiadac 29", a sprzet, ktorego wartosc nie przekracza 5 srednich krajowych to powod do wstydu, nie?

Edytowane przez nabial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się może jako rowerzysta i fotografik w jednym. Galeria jest zatytułowana "Pokaż Twojego 29era", a nie "Pokaż swego 29era w pięknych okolicznościach przyrody, w odpowiednim świetle i ze stosownie rozmazany tłem". Wobec tego każde zdjęcie, pokazujące rower typu 29er, a wstawiane przez jego właściciela (nie koniecznie autora zdjęcia) spełnia warunki wymagane nazwą galerii. Nie ulega wątpliwości, że zdjęcie niosące ze sobą walory estetyczne jest przez nasze grono witane z większym entuzjazmem, ale nie jest to warunek obligatoryjny, a jedynie fakultatywny.

Dałby ktoś wreszcie jakąś fotkę? Ja muszę się na razie powstrzymać, bo mój 26-cio calowiec nie dorósł jeszcze do tej galerii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po weekendzie. 

Poscigane po raz pierwszy w tym roku, bo wczesniej zdrowie nie pozwolilo. Znowu na zakonczenie trzeba bylo dzialac z wezem ogrodowym.

 

Zycze wszystkim udanego sezonu i pociechy z wielkiego kola :)

 

14.jpg

 

16.jpg

 

26.jpg      DSC_99370004.JPG

 

 

Edytowane przez kovaldesign
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

nie przesadzaj Adamos, dołóż mały kolorowy akcent do bandyckiej Kony, weź dziecko na ręce i też będzie równie bosko ;)
Wszystkiego mieć nie możemy.... Koval ma Londyńskiego przystojniaka  a Ty Bandytę z polskich borów 

ps: a jak by nie było - był kiedyś piękny pomarańczowy model Unita...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...